حرکت زمین خوش آمدید به باتلاقی کشاورزی منطقه مخزن آغاز می شود | نظر

نظرتحریریه ایالات متحده آمریکا امروز شبکه -- فلوریدامنتشر شده 2:21 PM EDT May 22, 2020بیایید تحسین یک قدم بزرگ

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

نظر

بیایید تحسین یک قدم بزرگ به سمت حفاظت از محیط زیست از فلوریدا.

سپاه مهندسان ارتش در مارس 17 امضا کردن اجازه برای ساخت یک 6,500 هکتار مارش در جنوب دریاچه اوکیچوبی ،

جنوب فلوریدا مدیریت آب منطقه تلف زمان کمی با خدمه در سایت دوشنبه برای شروع ساخت و ساز.

پس از اتمام این مارش را در رابطه با 10,100 هکتار مخزن سپاه در حال ساخت در همان منطقه به فیلتر آب قبل از حرکت آن از جنوب به زمین های باتلاقی. با هم آنها را به شکل باتلاقی کشاورزی منطقه مخزن.

یکی-دو پانچ از ذخیره سازی های اضافی و درمان را کاهش می دهد نیاز به انتشار آب به Caloosahatchee رودخانه ای که به دریاچه می شود بیش از حد بالا است.

آن منتشر شده که قرار آلاینده به سیستم و ناراحت تعادل بین آب شور و آب شیرین هستند تا حدودی مقصر فاجعه بار جلبک های سبز-آبی و قرمز جزر و مد شکوفه 2018.

این ظرفیت اضافی را ذخیره سنت لوسی رودخانه و سواحل شرق فلوریدا از فجایع مشابه.

تکمیل مارش است که انتظار می رود در سال 2023. از آن خواهد شد 2028 قبل از بزرگتر مخزن تمام شده است.

کسانی که تاریخ به نظر می رسد مثل یک راه طولانی کردن اما به یاد داشته باشید بسیاری از باتلاقی پروژه های مرمت شدند خفته برای چندین دهه به عنوان کمک مالی به خصوص از دولت فدرال عقب مانده.

شده است که تغییر در طول چند سال گذشته است.

ما بدون شک بحران آب 2018 است تا حد زیادی به عهده دارد. تصاویر از طریق آب و ماهی مرده گالوانیزه محلی و ایالتی را به بهبود جریان است.

خسارت وارده بر اقتصاد منطقه به ارمغان آورد سیاست گذاران از تمام خطوط سیاسی در هیئت مدیره.

همچنین ابزاری شده است در کنگره ایالات متحده فرانسیس رونی که ساخته شده باتلاقی مرمت یک اولویت وی در سال 2016. او همکار قانونگذاران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دریاچه اوکیچوبی فقط بیش از یک سال پیش برای دیدن دست اول قدر از انجام. خود را در ساحل شرقی همتای تشکر. برایان دکل فعال بوده است در تلاش به عنوان به خوبی.

بودجه فدرال برای باتلاقی مرمت شروع به پریدن کرد از حدود 70 میلیون دلار در هر سال به 200 میلیون دلار در سال 2020 و در خواست فلوریدا هیئت نمایندگان کنگره وجود دارد 250 میلیون دلار در اختیار رئیس جمهور پیشنهاد بودجه برای 2021.

حتی با پول در بودجه این پروژه در جنوب دریاچه نبوده است, با شدت بهم زدن غوطه دادن.

با نفوذ گروه های زیست محیطی و طرفداران تقسیم views بیش از آن حکمت و اثر بخشی.

دوستان از باتلاقی در میان دیگران گرفته شده است که مخزن نمی تواند به اندازه کافی بزرگ و نمی خواهد به اندازه کافی شامل فیلترینگ به انجام خیلی خوب.

در حال حاضر که آن را در راه خود تمرکز خواهد شد در ساخت مطمئن شوید که استانداردهای کیفیت آب در حال ملاقات قبل از آب منتشر شده است به چه گروه موسس Marjory Stoneman, Douglas, دوبله, رودخانه, چمن.

از سوی دیگر به همان اندازه برجسته باتلاقی بنیاد به طور فعال به حمایت مخزن طرح و دلایل که در حالی که کمبود را می توان بعد کامل نیست باید دشمن خوب است.

که می داند که چگونه روح وحدت بیش از باتلاقی بودجه را در دولت فدرال و دولت قانونگذاران?

ما پایین آمده روی پرنده در دست دارد و استقبال از آغاز ساخت و ساز از EAA مخزن پروژه به عنوان نشانه ای بهتر از زمان پیش رو برای فلوریدا محیط زیست برای بسیاری از زمین روز آمده است.

برنت چاق شدن نوشت: این برای تحریریه از ناپل اخبار و USATODAY شبکه — فلوریدا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن