زمانی که COVID-19 کشف شد در سنت لوسی زندان شهرستان, 'تماس با ردیابی' اپيدميولوژيستها در پا به عنوان آنها در سراسر منطقه

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 7:00 PM EDT مه 23 سال 2020ST. لوسی شهرستان در مواجهه با بیماری

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

ST. لوسی شهرستان در مواجهه با بیماری ها و یا مسائل مربوط به سلامت در سنت لوسی زندان شهرستان نیست جدید فلوریدا وزارت بهداشت محلی اما رمان coronavirus است, آژانس مدیر گفت.

کلانتر کن ریمل روز دوشنبه فاش دو زندانی و یک کارگر با زندان قرارداد غذایی ارائه دهنده Aramark آزمایش مثبت برای COVID-19. اضافی Aramark کارگر و سه بیشتر زندانیان فاش شد در هفته بعد.

کلینت Sperber مدیر از فلوریدا وزارت بهداشت در سنت لوسی شهرستان گفت: یک تیم شده است بررسی مناطق از جمله کنترل عفونت, سیاست غربالگری کشوراست و استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی در زندان است.

بیشتر: Coronavirus: 2 زندانی در سنت لوسی زندان شهرستان و مواد غذایی قرارداد کارگر تست مثبت برای COVID-19; 17 دیگران قرنطینه

"با یک بررسی در یک جمع تنظیمات این که آیا آن یک خانه سالمندان زندگی تسهیلات و یا زندان سل به عنوان مثال یک گزارش بیماری است که در گذشته ما درگیر شده ام در زندان و وجود ویروس های دیگر و همچنین" Sperber گفت. "اما آن را به سرزمین های جدید در همه."

Sperber گفت: حدود 70 بیماری یا شرایط بهداشتی توسط قانون باید گزارش شده توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی و یا آزمایشگاه به بخش بهداشت و درمان.

"COVID آخرین, یک," Sperber گفت.

ریمل مژه و ابرو گفت: در مارس 13 زندانیان ارائه شده با درجه پایین تب و بدن درد. در همان زمان Aramark گفت: یک عضو هیات قرار گرفته شده بود به کسی که مبتلا به COVID-19.

"ما بلافاصله جدا شده دو زندانیان و خواسته Aramark به قرنطینه کارکنان خود را در حالی که ما در پایان یک تماس ردیابی تحقیق به تعیین که ممکن است در تماس با آن شخص" ریمل مژه و ابرو گفت.

توسط 21 مه وجود نداشته است 22 زندانیان تست شده است. سه اضافی زندانیان آزمایش مثبت و دیگری Aramark کارگر.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان, اگر یک فرد مبتلا به COVID-19 متخصص اپیدمیولوژی از وزارت بهداشت بپرسید در مورد همه مردم فرد در تماس با شده است در دو هفته گذشته. اپیدمیولوژی صحبت خواهد کرد به هر فرد و پرس و جو در مورد سلامت خود را.

به عنوان از آوریل وجود دارد شش اپيدميولوژيستها در سنت لوسی وزارت بهداشت گفت: سخنگوی Arlease سالن. هر بخش بهداشت محلی است اپیدیولوژی.

"تماس با ردیابی و تحقیقات — این چیزی است که ما به عنوان بخشی از ما اپیدمیولوژی گروه" Sperber گفت. "من می گویند سال دور وجود دارد حدود 2000 تماس های که می آیند به ما که در آن ما باید به بررسی."

بیشتر: کارآگاه پلیس به حالت تعلیق در 80 ساعت پس از رفتار نامناسب; می گوید "من نفرت پلیس'

Sperber گفت: این می تواند طیف وسیعی از بیماری های منتقله از راه آب به روده بیماری است.

او گفت: یک کلانتر عمده به نام او حدود 7 صبح مارس 16 و به او گفت از یک مورد مثبت در زندان است.

"چند ساعت پس از آن ما تا به حال یک کنفرانس تماس بگیرید و ما به برخی از توصیه ها به عنوان دور به عنوان ... را از زندان به کمک به شناسایی که دیگری بودند مخاطبین" Sperber گفت. "آنها باید به بررسی سوابق و آنها از طریق این روند را تا آنجا که شناسایی که دیگری قرار گرفت که کارگر و سپس اهل بیت."

او گفت: آنها قرنطینه فرد در واحد پزشکی و منزوی کردن آن شخص است.

"همانطور که ما یاد بگیرند که بیشتر در مورد آن را ندارد و اگر وجود دارد اقدامات بیشتری که مورد نیاز هستند پس ما فقط می خواهیم کار با زندان و برخی از توصیه ها بر اساس طرح از تسهیلات زندانیان است که می تواند نقل مکان کرد و از نقطه A به نقطه B' و مکان های مختلف به خانه آنها" Sperber گفت. "همه کسانی که در کار جمعی بین ما ... زندان و پزشکی ارائه دهنده."

ریمل مژه و ابرو گفت: آنها با دولت وکیل مدافع و قضات به انتشار غیر خشونت آمیز زندانیان بودند که "پزشکی شکننده و در معرض خطر ابتلا به این ویروس و یا در پایان جملات خود را" برای کاهش جمعیت زندان.

یک کلانتر گفت: حدود 70 نسخه های اولیه از غیر خشونت آمیز بزه یا سوم-درجه felons رخ داده است.

ریمل مژه و ابرو گفت: در مارس 18, زندان جمعیت بود 1,244;) در 18 مه آن شد 1,158.

Sperber گفت: آنها باقی می ماند در تماس با زندان های روزانه و انجام خواهد شد که تا COVID-19 دیگر در زندان

بیشتر: متهم در پورت سنت لوسی هروئین فروشنده گران توسط پلیس

او اشاره کرد در بخش بهداشت و درمان کارگران به طور معمول توسط مستقر در زندان در شمال راک جاده برای کمک به بیماری های مقاربتی و HIV تست.

او گفت: زندان یک جمع تنظیمات با زندانیان در تماس نزدیک و فضای محدود که در حال حاضر می تواند چالش است.

"ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس است که می تواند از فردی به فرد دیگر بسیار به سرعت و به شما یک دوره کمون 14 روز" Sperber گفت.

"منابع در محل هستند برای به حداقل رساندن بهترین که ما می توانیم با ما سازمان ها و شامل گسترش یافته است."

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب