COVID-19 در سنت لوسی شهرستان: کسب و کار در مرکز شهر فورت پیرس به, خاموش جاده پارکینگ, گسترش خارج در تعطیلات آخر هفته

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:59 PM EDT 26 مه سال 2020برخی از کسب و کار در مرکز شهر فورت پیر

توسط ABTINNEWS در 7 خرداد 1399

برخی از کسب و کار در مرکز شهر فورت پیرس آغاز خواهد شد برای نزدیک کردن خیابان-سمت پارکینگ خارج مربوطه مغازه در تعطیلات آخر هفته به گسترش ظرفیت محدود به عنوان بخشی از شهرستان را بازگشایی و بازیابی برنامه برای تحریک اقتصاد.

"Parklets" اجازه خواهد داد که رستوران ها به تنظیم صندلی در فضای باز و خرده فروشان به حرکت کالا قفسه خارج ارائه بیشتر عابر پیاده و فضای اتاق به موقف اجتماعی فاصله دستورالعمل شهرستان سخنگوی Hunter هلمز گفت: در توسعه مجدد آژانس جلسه سه شنبه شب.

شهر آزمایش آب بیش از آخر هفته روز یادبود — بسته کردن دوم بین خیابان نارنجی خیابان و مارینا راه و آن را برنامه ای برای انجام این کار دوباره این آخر هفته.

"آب و واقعا اجازه آنجا که ما می خواهم...اما ما خوشحال هستیم که با بازخورد ما دریافت شده تا کنون" هلمز گفت.

این شهرستان را فراهم خواهد کرد موانع و سطل های زباله اما کسب و کار هستند مسئول برای ارائه به درستی فاصله میز و صندلی و همچنین به عنوان چتر و چادر.

همانطور که از سه شنبه شب 19 کسب و کار درخواست کرده بود از جمله مواد از شهرستان برای شرکت در این برنامه هلمز گفت.

اما شهر در کمیسیون هشدار داد که صاحبان کسب و کار ممکن است خوش آمدید این ایده با آغوش باز از ترس این که خیابان بسته شدن و محدود پارکینگ ممکن است تا پایان بازداری مردم به جای فریبنده آنها.

هلمز ارائه طرح به اعضای اتحاد کسب و کار در مرکز شهر در روز چهارشنبه و سر خود مشاوره, او گفت:.

"این است که برای آنها" او گفت:. "ما نمی خواهید برای انجام هر چیزی که آنها نمی خواهند به انجام است."

هلمز افزود که او امیدوار است این برنامه می تواند در سراسر مناطق دیگر شهر از جمله ساحل جنوبی لینکلن پارک و طاووس هنر منطقه است.

یک طرح به منظور کاهش هزینه های توسعه برای کمک به تشویق جدید توسعه کسب و کار در فورت پیرس خواهد شد ارائه شده به کمیسیون در ژوئن 1, هلمز اضافه شده است. زیر کاهش در نظر گرفته می شوند:

  • قبل از هزینه های نرم افزار
  • کافه پیاده رو هزینه
  • ثبت هزینه مجوز
  • سایت بررسی طرح هزینه

در استوارت مقامات شهرستان در حال آزمایش با رستوران ها اجازه می دهد به نوبه خود فضاهای پارکینگ همراه اوسکلوا خیابان مرکز شهر به صندلی. خیابان اصلی ورو بیچ در حال تماشای فورت پیرس و امید به انجام چیزی مشابه به همراه 14 خیابان در مرکز شهر گفت: مدیر اجرایی سو Gromis.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن