مادران پلیس به دنبال عدالت در دو slayings در فورت پیرس

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:35 PM EDT May 29, 2020فورت پیرس — Quincy Ratcliff تا به حال

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

فورت پیرس — Quincy Ratcliff تا به حال فقط وارد خانه با کودکان خود را هنگامی که دوستان زمان Toborrius Stevens آمد به دیدار Ratcliff را در مصاحبه های اخیر گفت.

آن را مارس 27 سال 2018 در نزدیکی بتنی دادگاه آپارتمان کردن شمال 12th, خیابان, و آن را نمی خواهد طولانی قبل از تیراندازی فوران و Ratcliff, 28 و استیونس, 34, خواهد بود مرده است. فورت پیرس پلیس هنوز در حال کار برای رسیدن به عدالت در این مورد.

"کوئینسی شد این نوع از مرد جوان که در هر نقطه می تواند در فورت پیرس در هر طرف از شهر و مردم را در آغوش او گفت:" مادرش Glyvona Cox, 51, Atlanta.

استیونس' مادر بتی Simms, 54, گفت: او در آخرین صحبت کرد و به پسرش ساعت قبل از این حادثه رخ داده است. او با خوردن شام.

"او در تلاش بود تا روی لباس, چرا که او به بیرون رفتن و آویزان در اورلاندو" Simms گفت. "زمانی که او از سمت چپ درب او گفت:" خوب مادر من شما بعد از دیدن "و او گفت:" من شما را دوست دارم.'"

فورت پیرس پلیس سرهنگ جیمز Gagliano گفت: در مورد سرد نیست هر چند محققان نیاز به کمک دارید و می خواهم کسانی که با اطلاعات به جلو آمده.

بیشتر: Beachgoers در شهرستان سنت لوسی لذت بردن از شن و ماسه گشت و گذار به عنوان سواحل باز با برخی از محدودیت ها

"ما هنوز ترکیب از طریق شواهد و ما هنوز در حال صحبت با شاهدان" Gagliano گفت. "ما می دانیم که کسی دیگری و یا ما می دانیم که وجود دارد برخی از افراد دیگری در خارج وجود دارد و ما فقط می خواهم به صحبت می کنند به آنها."

Gagliano گفت استیونس در وسیله نقلیه خود را و Ratcliff خارج بود صحبت کردن به او را در زمان.

Ratcliff قدیمی ترین مادر خواهر بروک Laurent, 31, گفت: زمانی که استیونس باز یک خودرو رنگ او و Ratcliff با هم کار می کرد. Ratcliff سپس مشغول به کار در یکی دیگر از رنگ فروشگاه.

کاکس گفت که پسر او بود به خصوص ماهر.

"او می تواند یک ماشین رنگ و آن را به نگاه مانند شیشه ای," او گفت:. "او فقط به حال که استعداد برای آن است."

کاکس گفت: Ratcliff قرار بود به حرکت به آتلانتا در مارس 2018 و دریافت یک شروع تازه است. او که قرار بود برای شروع یک کسب و کار و حرکت خانواده اش وجود دارد.

"کوئینسی ترین فروتن, فروتن مرد" کاکس گفت. ""او خواهد هر چیزی را برای فرزندان خود ... برادرزاده ها و برادرزاده اش او همیشه که عمو که همه بچه ها زد به."

ماجول گفت استیونس با حضور در فورت پیرس وستوود دبیرستان بود و بچه خوب است. او گفت که او رفت از راه خود را برای کمک به مردم و شناخته شده در جامعه است. او نیز کار می کرد به عوض کردن خانه.

"او یک دل فرد," او گفت:.

ماجول گفت که او ارائه شده است 10 ، 000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و محکومیت.

بیشتر: کلانتر کن ریمل '100 درصد اعتماد به نفس' 15 ساله است کسی که به کشته شدن 18 سال

"من فقط نمی دانم چرا آنها این کار را به او" Simms گفت. "من بسیاری از سوالات پاسخ داده نشده."

کاکس گفت که او کار می کرد برای وزارت امور خارجه از نوجوانان عدالت برای تقریبا 18 سال قبل از مهاجرت به گرجستان که در آن او در همان زمینه است.

"من کار با کودکان تقریبا تمام زندگی من مشکل جوانان در تلاش به آنها را در راه راست" او گفت:. "من همیشه مطرح بچه های من از نوع راست و باریک."

Gagliano گفت نه انسان شناخته شده بود دشمنان و گفت: پلیس هیچ لینک به مواد مخدر و باندهای.

"ما همیشه صدمه زدن به ما در حال رفتن هرگز برای دریافت بیش از از دست دادن او" کاکس گفت از پسرش. "او را به جامعه خیلی اما کسی که قطع و آنها باید پاسخگو باشند."

بیشتر: فورت پیرس پلیس بررسی دو پس از قتل مردان به ضرب گلوله, کشته

ماجول تشویق کسانی که با اطلاعات به جلو آمده.

"این بسیار سخت است" او گفت:. "آن را نمی خواهد او را اما آن را به ارمغان بیاورد عدالت برای هر دو آنها را."

فورت پیرس پلیس گفت: وجود یک پاداش به مبلغ 3000 دلار برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری و یا بازداشت.

کسانی که با اطلاعات می توانید تماس بگیرید 800-273-راهنمایی و یا کارآگاه Onese رنه در 772-467-6836 یا 772-577-0073.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن