تجزیه و تحلیل: از سال 2010 حداقل 30 نفر کشته شده اند در برخورد با ذغال سنگ و لی اجرای قانون

ملانی Payne, Ryan میلز و Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:58 PM EDT Jun 19, 2020لی شهرستان کلانتر نماین

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

لی شهرستان کلانتر نمایندگان التماس کرد با Debi لین Thorkelson به مدت دو ساعت به رها کردن سلاح خود را.

آنها نمی خواهید به صدمه زدن به او گفتند. آنها وجود دارد برای کمک به او.

اما سپس آنها را به ضرب گلوله Thorkelson در ایوان از فورت مایرز, ساحل, صفحه اصلی, کشتن او.

Thorkelson, 54, چه کسانی دچار بیماری های روانی به خوبی شناخته شده بود به اجرای قانون است. او تا به حال شده است با اشاره به "یک اسلحه گرم است که به نظر می رسد به یک تفنگ" در نمایندگان پس از Undersheriff Carmine Marceno گفت که در ماه اوت سال 2017 شب.

این یک BB gun — فقط به عنوان به شوهرش گفت که او به آنها گفته بود.

اعتراض بیش از جورج فلوید مرگ و دیگران در دست پلیس و به عنوان ملت در برابر اتهامات از استفاده بیش از حد از زور و تعصب نژادی در میان اجرای قانون Thorkelson حق پخش از مرگ همسرش او را در ذهن خود "در تمام طول روز هر روز."

"با موضوع زندگی چیزی آن را مانند به PTSD به من گفت:" دیوید Thorkelson که سفید است و به دنبال عمدی طرح دعوی در دادگاه در برابر کلانتر ،

ادامه مطلب: LCSO: 54-سال شناسایی شده در Fort Myers Beach افسر-درگیر تیراندازی

Debi Thorkelson یکی از حداقل 30 افرادی که فوت کرده اند از سال 2010 در برخورد با ذغال سنگ و لی شهرستان مأموران اجرای قانون با توجه به تجزیه و تحلیل محلی موارد توسط ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات.

بسیاری از مردم در طول اجرای قانون برخوردهای مانند Thorkelson بودند به ضرب گلوله به مرگ به طور معمول پس از تهدید یک افسر با یک تفنگ با توجه به تجزیه و تحلیل.

و در اکثریت قریب به اتفاق موارد نیز مانند Thorkelson را با ماموران درگیر شدند پاک تخلف است.

تنها دو نفر از افسران درگیر در مرگ منظم شد در دهه گذشته است. هر دو درگیر در تصادفات و هر دو در نهایت باقی مانده شاغل با آژانس است.

در حالی که بسیاری از کسانی که فوت شده سفید یا اسپانیایی تبار پوستان هستند نامتناسب نشان داده در میان مردگان است.

حداقل هشت مردان سیاه فوت در طول اجرای قانون و برخورد به نمایندگی از حدود 27 درصد از 30 محلی موارد پس Jan. 1, 2010 به گزارش روزنامه' تجزیه و تحلیل. کمتر از 10 درصد از ذغال سنگ و لی جمعیت سیاه و سفید است, با توجه به 2019 اداره آمار ایالات متحده.

رئیس کریس رابرتز از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر معاون-درگیر مرگ و میر "آخرین چیزی که هر یک از اعضای ما می خواهید برای رفتن را از طریق."

"هیچ کس تسمه که تفنگ در گفت:" من واقعا امیدوارم که من شلیک کسی امروز,'" گفت: در کیپ کرال اداره پلیس استاد سرجوخه اد گالو) فیلیپ مولن که درگیر در یک تیراندازی مرگبار در سال 2009.

اما استوارت کاپلان سابق FBI special agent و در حال حاضر یک Palm Beach Gardens, وکیل متخصص در افسر-درگیر مرگ و میر گفت: مأموران اجرای قانون به ندرت برگزار می شود مسئول اعمال خود. وی Debi Thorkelson مورد به عنوان مثال. کاپلان نشان دهنده David Thorkelson در غیر عمدی کت و شلوار در برابر دفتر لی شهرستان کلانتر.

"در دو ساعت زمانی که او اقدام مانند یک فرد دیوانه به جای تماس با تیم SWAT آیا شما فکر می کنم آنها تماس خواهد بود سلامت روان افسر؟" کاپلان خواسته و اشاره کرد که Debi Thorkelson بستری شده بود تحت بیکر عمل چندین بار.

دفتر لی شهرستان کلانتر, کاهش یافته است را به هر کسی در دسترس برای مصاحبه و پاسخ نمی دهند به ایمیل سوالات خود را در مورد معاون-درگیر مرگ و میر.

"اگر این تیراندازی قرار گرفته بود در ماه گذشته به اعتقاد من (افسر) خواهد بود در مواجهه با اتهام" کاپلان گفت. به جای "آنها ترویج او."

بیشتر: LCSO: 54 ساله زن شناخته شده به عنوان قربانی در فورت مایرز ساحل افسر-درگیر تیراندازی

آموزش پلیس

ذغال سنگ و لی قانون اجرای رهبران گفت: مرگ و میر در طول پلیس محلی مواجه هستند بسیار نادر است با توجه به وجود بسیاری از بیش از 1 میلیون تماس برای خدمات در این دو شهرستان در هر سال است.

آنها گفت: ماموران به طور منظم در خدمت آموزش است که اغلب شامل آموزش در استفاده از نیروی مرگبار د-تشدید و رانندگی. آنها همچنین دریافت آموزش های منظم برای جلوگیری از تعصب در خود پلیس.

از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر یک اقلیت واحد امور به ساخت پل ها با جوامع اقلیت و آژانس است و یک رابطه قوی با محلی NAACP فصل رابرتز گفت.

رابرتز گفت: "کلانتر, است که همیشه به آن برنامه های آموزشی.

"آنها دنبال آن هستید در آموزش و دوباره به ادغام بیشتر د-تشدید تکنیک های بیشتر متارکه تکنیک حتی اگر ما آموخت که برای سال," او گفت:.

سرهنگ Jason Pate 25 سال فورت مایرز پلیس کهنه کار که مسئول بخش آموزش گفت: در مرگ بازداشت است "طوفان کامل از وقایع ناگوار." روزنامه ها شناسایی سه افسر-درگیر مرگ و میر از سال 2010 مربوط به فورت مایرز پلیس همه آنها تیراندازی.

"من نمی بینیم آن را به عنوان یک بیماری همه گیر مانند آن ساخته شده در رسانه ها," او گفت:. "این بسیار نادر مناسبت است."

جیمز Muwakkil رئیس Lee County, NAACP گفت که وقتی که می آید به پلیس سوء رفتار و اصلاحات جنوب غربی فلوریدا "ممکن است به مراتب جلوتر از بقیه ملت" با توجه به تعداد زیادی از سخت کار مشترک با اجرای قانون و حقوق مدنی رهبران بیش از چند دهه گذشته.

"اجرای قانون انجام داده است یک کار خوب در مسطح منحنی مورد سوء رفتار پلیس," او گفت:.

اما او هنوز هم فکر می کند وجود دارد pro-پلیس تعصب در طول بررسی از افسر-درگیر تیراندازی و خط-of-duty مرگ و میر. او نگران است که دادستان که بررسی این موارد اغلب بیش از حد نزدیک به سازمان های پلیس آنها وظیفه داریم با بررسی.

"آنها به انسان است. و آنها در همین زمینه" او گفت:.

بیشتر: ما در بر داشت 85,000 پلیس ایم که برای بررسی سوء رفتار. در حال حاضر شما می توانید سوابق خود را.

سخت به پیدا کردن داده ها

به دست آوردن اطلاعات قابل اعتماد در بازداشت های مربوط به مرگ و میر شده است یک مشکل در سطح فدرال و ایالتی.

با وجود کنگره عبور مرگ در بازداشت گزارش قانون از سال 2013 که مورد نیاز دولت و سازمان های فدرال به گزارش مرگ و میر به دادستان کل مجموعه تلاش شد با تاخیر ناقص و موفق به دیدار با حکم مندرج در این لایحه است.

معاینات پزشکی اطلاعات از مناطق 20 و 21 که پوشش ذغال سنگ Lee, Glades و Hendry شهرستانهای نشان داد 24 اجرای قانون-درگیر مرگ و میر در جنوب غربی فلوریدا از سال 2014 از طریق 2018 حسابداری برای کمتر از 4 درصد از دولت 635 مرگ و میر بیش از آن دوره.

معاینات پزشکی اطلاعات کمک به پر کردن در برخی از تصویر اما آنها نمی گرفتن همه بازداشت های مربوط به مرگ و میر.

30 افسر-درگیر مرگ و میر در جنوب غربی فلوریدا به احتمال زیاد یک undercount. خبرنگاران یافت موارد از طریق روزنامه و بایگانی آنلاین اخبار گزارش.

تعداد دفعات مشاهده شده شامل موارد افرادی که درگذشت در ذغال سنگ و لی زندان و نه آن شامل حداقل دو مورد محلی که در آن ماموران درگیر شدند مرگبار موارد خشونت داخلی.

آن را نیز شامل نمی شود پرونده رخ داده است که قبل از سال 2010 از جمله 2003 و 2004 ناپدید شدن از Felipe Santos و Terrance ویلیامز اقلیت مردانی که از بین رفت و پس از آنها گذشته دیده می شود با همان سفید ذغال سنگ معاونت بود که بعد از کار اخراج شدند. هر دو مردان مرده فرض شده است.

بیشتر: Tyler Perry پست در مورد ذغال سنگ ناپدید شدن از اقلیت مردان گذشته با معاون سابق

بیشتر: آنچه که در مورد از دست رفته کلیر مردان Terrance ویلیامز و Felipe Santos

دیوید توماس محقق ارشد در پلیس ملی پایه و سواحل خلیج فلوریدا دانشگاه پزشکی قانونی استاد, بررسی 30 ذغال سنگ و لی شهرستان افسر-درگیر مرگ و میر و گفت: او را دیدم هیچ پرچم های قرمز و هیچ چیز مخرب در بخشی از محلی افسران.

"من نفرت را به آن می گویند زیرا آن را برای تلفن های موبایل به طوری cavalier, اما این نوع از آنچه اتفاق می افتد زمانی که پلیس درگیر شده و آنها را به ارتباط برقرار کردن با مردم و همه چیز به جنوب" او گفت:. "من نمی بینم هر چیزی که خودنمایی میکند."

توماس گفت: تیراندازی از Debi Thorkelson به نظر می رسد معقول است.

حتی اگر شوهر او هشدار مقامات که او مسلح با BB gun نمایندگان در صحنه نمی دانم برای یک واقعیت است که درست بود زمانی که تفنگ بود اشاره کرد و در آنها.

"شما دریافت می کنید که اطلاعات شما نشان می دهد و کسی امتیاز است که اسلحه را در شما می خواهید را به شانس است که آن را یک BB gun؟" "این چیزی است که آنها گیر کرده."

بیشتر: جستجو لیست بیش از 30000 افسران پلیس ممنوع 44 متحده است.

ضرب گلوله کشته شد توسط افسران

از سال 2010 حداقل 20 نفر کشته شده توسط ذغال سنگ و لی شهرستان مأموران اجرای قانون پس از یک رویارویی است. آن را شایع ترین راه مردم در اجرای قانون و برخورد در این دوره با توجه به اخبار روزانه و اخبار مطبوعات تجزیه و تحلیل.

که شامل کریستوفر مورن, 31, که کشته شد در ضربات پنالتی با کیپ کرال پلیس در ماه ژوئن سال 2016 پس از او تا به حال به ضرب گلوله کشته تصادفی موتورسوار و سپس سوار به یک دایره K در کیپ مرجان پارک وی و کارمند در این صورت او را به قتل. چهار افسر درگیر شد همه پاک تخلف است.

در تمام 20 نفر در این تجزیه و تحلیل که در آن فرد پس از ضربه بودن آنها مسلح با سلاح — معمولا یک تفنگ اما حداقل در یک مورد یک چاقو و یا تلاش برای گرفتن یک معاون تفنگ در طول مبارزه. در چندین موارد مظنون اخراج ،

این مورد در ماه فوریه زمانی که Ronnel Mouzon, 41, اخراج در فورت مایرز افسران پلیس پس از او به ضرب گلوله همسر خود را در یک سالن زیبایی محلی با توجه به پلیس. یک سخنگوی پلیس گفت: ماموران درگیر شده اند پاک تخلف توسط تحقیقات داخلی.

تامی Kollman, 48, ضرب گلوله کشته شد و پس از او با اشاره لود AK-47 در نمایندگان پشت جنوب Lee County یخ مغازه کرم در دسامبر 2012. دادستانی تلقی تیراندازی در امریکا ،

کارلوس یوسف چارلز ضرب گلوله کشته شد در طی یک درگیری با یک Lee County معاون در ماه ژوئن سال 2012 زمانی که او برداشت یک معاون و سعی به گرفتن تفنگ خود را که می رفت. یکی دیگر از معاون شات چارلز.

که تیراندازی نیز تلقی می شد قابل توجیه توسط دادستانی.

هفتاد درصد از کسانی که به ضرب گلوله کشته و با ذغال سنگ و لی مأموران اجرای قانون را سفید یا اسپانیایی تبار. شش بودند مردان سیاه و سفید و یا 30 درصد.

ترافیک و تیزر مرگ و میر

حداقل چهار نفر کشته شده اند از سال 2010 پس از درد و رنج پزشکی قسمت بعد از آنها بودند به زندان گرفته شده توسط ذغال سنگ یا لی شهرستان افسر اجرای قانون.

دو نفر از مردان — Devan Rewis, 31 و Linel Lormeus, 26 — ضرب گلوله کشته شده توسط ذغال سنگ شهرستان کلانتر معاون تیزر تفنگ بی حس کردن قبل از آنها درگذشت. در هر دو مورد نمایندگان پاک شد تخلف است.

حداقل شش نفر در ذغال سنگ و لی شهرستانهای کشته شدند در اجرای قانون-درگیر تصادفات از سال 2010 دوم شایع ترین راه مردم در طول درگذشت پلیس محلی مواجه است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: Collier نمایندگان پاک پس از اعتراض به بازداشت مرگ Chokoloskee مرد

شش کشته در سن از محدوده جنین کشته در یک پریشان رانندگی تصادف با یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی به یک 94-سال-پیر مرد که کشته شد پس از او ساخته شده یک U-نوبه خود در مسیر ذغال سنگ معاونت رانندگی با چراغ های اضطراری و آژیر فعال می شود.

حداقل دو افسر دریافت برخی از نظم و انضباط برای نقش خود را در یک تصادف مرگبار.

FHP سپاهی Gustavo ریس به حالت تعلیق در آمد و پس از او عقب به پایان رسید یک خانواده جیپ در فوریه 2013, باعث مرگ یک زن نوزاد متولد نشده است. ریس بود که خود را پریشان لپ تاپ و کامپیوتر و همچنین ذکر شده بود برای بی دقتی در رانندگی.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: به انحراف محور: Collier, Lee پاسخ اضطراری دارای میزان بالایی از پریشان رانندگی تصادفات

سرجوخه اد گالو) جسی تاد شد به طور موقت اخراج از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر او پس از سقوط یک خودرو در ماه مارس سال 2011 در حالی که در پاسخ به یک سرقت و رانندگی بیش از 100 مایل در ساعت به پایین سانتا باربارا بلوار.

اندرو با چنگک جمع کردن III, 21, در تصادف کشته شد.

تاد اخراج شد برای نقض سیاست های آژانس در مورد برقراری ارتباط با اعزام و عدم به کار وسیله نقلیه خود را با "احتیاط و مراقبت شدید." او rehired به عنوان یک زندان تکنسین پس از درخواست تجدید نظر.

این FHP نیز صادر تاد ترافیک استنادی اما ذغال سنگ شهرستان قاضی او را یافت و گناه نیست.

از ذغال سنگ شهرستان کلانتر دفتر نقد و بررسی تخته به همه نگاه معاون-درگیر حوادث و حرفه. جمعی ذغال سنگ نمایندگان درایو تقریبا 10 میلیون مایل در هر سال رابرتز گفت.

تام بل با چنگک جمع کردن' ناپدری گفت که پس از سقوط اجرای قانون و تلاش برای قرار دادن تقصیر با چنگک جمع کردن.

"آنها فشار دادن اتهامات علیه پسرم هنگامی که او تخمگذار وجود دارد در حال مرگ" بل گفت.

ادامه مطلب: قاضی پرت کردن بلیط برای ذغال سنگ معاونت رفتن 101 مایل در ساعت در سقوط مرگبار

آنها ادعا کرد که دوربین در سه از تیم ملی اتومبیل های که در صحنه کار نمی کند, بنابراین, وجود ندارد, تصویری, زنگ, گفت, چیزی در او یافت نمی شود معتبر.

به تازگی به اطلاع عموم موارد از اجرای قانون-درگیر مرگ و میر "واقعا درام خاطرات" از چنگک جمع کردن' تصادف و پس از آن مبارزه قانونی بل گفت.

"ما قطعا احساس بد در مورد کسی زخمی یا کشته شدن توسط یک پلیس," او گفت:. "ما بسیار دلسوز به هر کسی که تا به حال اجرا با یک بد افسر پلیس است."

مورد بررسی قرار گرفته و تبرئه

ذغال سنگ و لی قانون اجرای رهبران می گویند همه افسر-درگیر مرگ و میر به طور کامل بررسی و اغلب بیش از یک آژانس برای اطمینان از بی طرفی. حتی در روشن ترین-کاهش موارد افسران درگیر در مرگ به طور خودکار قرار داده شده بر ترک یا اداری وظیفه در حالی که این تحقیقات نقش.

دادستانی بررسی همه افسر-درگیر تیراندازی و تمام مواردی که ماموران با استفاده از نیروی مرگبار سخنگوی سامانتا Syoen گفت.

بیشتر: Devin برازنان احتمال شکستن نیست 'آبی دیوار سکوت" به شهادت در برابر گرت Rolfe. در اینجا به همین دلیل پلیس هم بچسبند.

حتی در غیاب دوربین های بدن و یا ضبط خوب بررسی صحنه جرم باید اجازه می دهد تا محققان به این نتیجه اگر یک افسر درگیر مرگ قابل توجیه بود گفت: Thomas این FGCU استاد.

"علم را به شما بگویم دقیقا همان چیزی است که طبیعت وحش است," او گفت:.

"همیشه آخرین راه حل'

ذغال سنگ و لی مأموران اجرای قانون تنها مجاز به استفاده از نیروی مرگبار هنگامی که موضوع آنها روبرو می شوند ارائه یک تهدید مرگ یا آسیب جسمی به آنها و یا شخص دیگری.

"این همیشه آخرین راه حل" گفت: مولن با کیپ کرال اداره پلیس.

هر افسر فکر می کند در مورد پتانسیل است که او یا او می تواند کشته شود هر روز زمانی که آنها خود قرار داده, یونیفرم,, او گفت:. "کسی است رفتن به سعی کنید برای کشتن من امروز فقط به خاطر من؟"

حتی نادر بیشتر از غیر نظامیان کشته در برخورد با اجرای قانون در جنوب غربی فلوریدا در حال مأموران اجرای قانون که به کشته شدن یک غیر نظامی و اقدامات.

شارلوت شهرستان کلانتر دفتر Sgt. مایکل ویلسون کشته شد که در پاسخ به یک اختلال داخلی در سال 2013 است.

فورت مایرز اداره پلیس تا به حال سه پلیس کشته شده در این کار از سال 2000. دو کشته شدند تیراندازی, آدم Jobbers-میلر در سال 2018 و اندرو Widman در سال 2008.

جدید ترین مرگ یک مامور اجرای قانون در جنوب غربی فلوریدا بود آخر هفته گذشته هنگامی که فلوریدا, ماهی ها و حیات وحش افسر جولیان مشتاق جونیور ضرب گلوله کشته شد. یک مظنون در مرگ او در بازداشت است.

بیشتر: سوگواری هزاران نفر در شمع افروزی برای حیات وحش فلوریدا افسر که به ضرب گلوله کشته شد

کیپ مرجان را مولن درگیر شد در مرگبار در وظیفه تیراندازی در دسامبر سال 2009 زمانی که یک مظنون در حمله به خانه شات در پلیس و سپس منفجر کردن یک ماشین به مولن خودرو.

"من شلیک به شیشه جلو" مولن گفت. "من نمی دانم که من شلیک در, درست است که من شلیک به راننده بود که در تلاش برای سقوط به من و ساقه در ما است."

مولن گفت: آن زمان او را "بیش از چند روز از گرفتن حق با گرفتن یک زندگی است."

"علت او را از دست دادن زندگی خود بودند متاسفانه اقدامات خود را" مولن گفت. "اگر او تا به حال داده شده تا او خوب خواهد بود."

ادامه مطلب: Lee کلانتر, می رسد حل و فصل در دوچرخه مرگ

در صورتی که شما آن را از دست رفته: عزادار مادر پسر, وسایل سه سال پس از مرگ او از 'آشفته هذیان'tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن