'گوشت گاو در کل من بوده است موضوع': گوشت کمبود و قیمت های بالا ضربه رستوران

جسیکا Skropanic ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:30 PM EDT Jun 9, 2020سه نکته است که یکی از محبوب ترین کاهش به ترتی

توسط ABTINNEWS در 21 خرداد 1399

سه نکته است که یکی از محبوب ترین کاهش به ترتیب در شمالی وزارت امور خارجه رستوران اما به نظر نمی آید آن را در حیاط پشتی منزل خود کباب پز در هر زمان به زودی — یا محبوب دیگر کاهش است.

صاحبان رستوران ها و توزیع کنندگان خود را, بسیاری از آنها در زمان های جدی مالی آمار در طول coronavirus خاموش کردن چهره scarcities از سه نکته و اولیه کاهش گوشت. زمانی که گوشت را نشان می دهد تا بر روی قفسه های فروشگاه با قیمت بالاتر از قبل از خاموش کردن.

یکی از رستوران ها که تا به حال مشکل نگه داشتن سه نکته در منوی آن است که جف کالیفرنیا گاو شرکت در ردینگ. این سرو خیابان رستوران با استفاده از پایین راسته برش برای چندین آیتم های منو از جمله آن "تفنگ دار" و شیب ساندویچ.

سه نکته بسیار محبوب با مشتریان, مدیر, Trevor Lemire گفت. "به طور معمول ما می توانید سفارش (از یک توزیع کننده به راحتی)," او گفت:. در حال حاضر ما به اطراف مغازه برای پیدا کردن آن.

این همان سناریو برای داگ Hamblin صاحب فروشگاه مواد غذایی شستا دره گوشت و دلی در مونتاگ.

توپ نکته استیک سبك خاص و ویژه دیگر کاهش گوشت معمولا در منو در Poncho و لفکوویتس رستوران در کوه شاستا. کسانی که در مورد شما حذف شده به طور منظم به عنوان رستوران اجرا می شود از آنها صاحب چاک ماهان گفت. برای اکثر مشتریان شده است درک.

"گوشت گاو در کل من بوده است موضوع گفت:" ماهان که می آید به ردینگ به فروشگاه برای لوازم.

هر دو Lemire و ماهان رفتن به خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی برای تکمیل منابع اما سه نکته است که به ندرت در قفسه. هنگامی که فروشنده آن را دریافت کند در سهام آن از بین می رود سریع, او گفت:.

گوشت گاو ارگانیک نیز در تقاضا بالا است. Prather در مرتع پرورش احشام است سفارشات به انتظارنشسته بودند تا برای سه ماه آینده صاحب مریم Rickert گفت.

قیمت گذاری شده است همچنین صدمه زدن به رستوران.

هنگامی که در دسترس tri-نکته است تا از 7 دلار پوند به 10 دلار در اکثر فروشگاه های ماهان گفت. زمانی که او می تواند آن را دریافت رستوران خود را می رود از طریق 15-20 کیلو tri-نکته های روزانه تا 3 دلار بیشتر در هر پوند باعث می شود تفاوت به خصوص برای کسب و کارهای کوچک.

قیمت گوشت شروع به پایین آمده اما نه به صورت اولیه کاهش چربی از گوشت گاو مانند فیله مینیون, New York, گچ بری بالا و ribeye گفت: کنت Pfrimmer صاحب کنت گوشت و مواد غذایی در ردینگ.

در حالی که او نمی در نظر گرفتن سه نکته به عنوان یک اولیه برش سه نکته است یکی از محبوب ترین گوشت وجود دارد, او گفت:.

مطالب بیشتر:

  • چگونه این شمال کشور گوشت تامین کنندگان و خرده فروشان در حال چیدن کسب و کار در میان COVID-19 بحران
  • سعی کنید برای رفتن به بازحمت حرکت کردن مواد غذایی در رستوران ها ارائه takeout, منظقه تحویل
  • در اینجا یک لیست از بیش از 125 رستوران باز برای منظقه وانت, تحویل, درایو-از طریق

محلی عمده فروشی تقاضا برای گوشت کاهش یافت که رستوران های بسته در طول خاموش کردن اما مواد غذایی-کمبود ترس تحت فشار قرار دادند تا خرده فروشی تقاضا است.

گوشت بسته بندی گیاهان از جمله تایسون و Smithfield, بسته امکانات در سراسر ایالات متحده آمریکا پس از بیش از 4,400 بسته بندی گوشت می آمد کارگران در 80 گیاهان آزمایش مثبت برای coronavirus ایالات متحده امروز گزارش داد در ماه آوریل است.

نتیجه این شد کمبود گوشت خوک و گوشت گاو و مرغ در رستوران توزیع کنندگان و بقال قفسه با توجه به کسب و کار رستوران آنلاین.

اثرات این کمبود هنوز هم احساس با محبوب گوشت از جمله سینه مرغ — اگر چه تمام جوجه ها در دسترس هستند Pfrimmer گفت.

رستوران و فروشگاه های عرضه, مانند, Cash & Carry هوشمند Foodservice انبار در ردینگ اجرا از tri-نکته سریع Lemire و ماهان گفت.

کارکنان هوشمند Foodservice انبار در ردینگ کاهش یافته است به مصاحبه و تماس به دفتر مرکزی شرکت در پورتلند, اورگان نمی شد و بازگشت جمعه.

رستوران که shopped محلی فروشگاه های مواد غذایی, امید به مکمل سهام مواجه شده همان کمبود و قیمت بالا به مصرف کنندگان است. برخی از توزیع کنندگان فرار از, بیش از حد, بعد از غذا-کمبود ترس دامن زده خرید یو پی اس, صاحبان رستوران ها و فروشنده گفت.

همانطور که از صبح روز سه شنبه برای پردازش گوشت امکانات عامل در 95 درصد به 98 درصد از آنها به طور متوسط ظرفیت در این زمان در سال 2019 آمریکا وزیر کشاورزی سانی Perdue اعلام کرد سه شنبه بعد از ظهر.

سهام کلی فراوان تر است در حال حاضر "تر از آن بود که این ویروس برای اولین بار آغاز شده است" Pfrimmer گفت. ما همیشه به حال گوشت, اما ما تا به حال کار به آن را پیدا کنید.

جسیکا Skropanic است ویژگی های خبرنگار برای ثبت افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او را پوشش می دهد شیوه زندگی و سرگرمی داستان و هفتگی هنر ویژگی d.یک.t.e. او در توییتر دنبال کنید @RS_JSkropanic و on Facebook. تاریخ جسیکا در خارج! و نه کال تفریح Facebook ، برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز. با تشکر از شما.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن