بیش از 500 ، 000 نفر در سراسر جهان در حال حاضر از درگذشت coronavirus

داگ Stanglin ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 5:01 PM EDT 28 ژوئن 2020بیش از نیم میلیون نفر در حال حاضر از د

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

بیش از نیم میلیون نفر در حال حاضر از درگذشت COVID-19 در سراسر جهان و مرگ و میر دو برابر شده است در کمی بیش از هفت هفته.

ترسناک است که نقطه عطف مشخص شده یکشنبه توسط دانشگاه جانز هاپکینز است – به خصوص نگران کننده هشدارهای داده شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان است که همه گیر است که هنوز در مراحل ابتدایی است.

به عنوان تعدادی از تأييد موارد نیز پیشی گرفته 10 میلیون نفر در سراسر جهان, مقامات بهداشتی هستند نیروبخش برای موج دوم ویروس کشنده به احتمال زیاد در پاییز امسال.

در حالی که چین و اروپا در زمان فشار از روزهای آغازین همه گیری این ویروس در حال حاضر مواج در ایالات متحده و برزیل و روسیه و هند است.

مرگ و میر پیشی گرفته 250,000 on May 4.

در نشانه ای از این واقعیت جدید اتحادیه اروپا تنظیم شده است برای بلند کردن مرزهای خارجی آن در تاریخ 1 ژوئیه و وزن است که کشورها باید اجازه دسترسی به کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

معیارهای نه تنها شامل عفونت نرخ در کشورهای دیگر و همچنین چگونه این کشورها در برخورد با نرخ ویژه تست و ردیابی.

در برابر آن افت اتحادیه اروپا انتظار نمی رود که اجازه می دهد تا مسافران از آمریکا و برزیل و روسیه به مرزهای خود را.

آن بوده است که پنج سال پس از اولین متحده آمریکا مورد. بخوانید چگونه در این بیماری همه گیر آشکار شد.

ما تلفات می تواند آمار حدود 180,000 اکتبر

برخی از کارشناسان پیش بینی می کنند آمریکا مرگ و میر به آمار حدود 180,000 توسط Oct. 1.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی منتشر شده از یک مدل چهار شنبه با طیف وسیعی از 159,497 به 213,715 مرگ و میر در سراسر کشور.

مدیر موسسه دکتر کریس موری, اما, تاکید, اهمیت پوشیدن یک ماسک و گفت که حرکت ساده تا به حال یک "اثر عمیق" در این بیماری همه گیر.

پوشیدن ماسک "است که بسیار کم هزینه و, برای فرد فراهم می کند یک 1/3 – به عنوان بالا به عنوان یکی نیم کاهش خطر انتقال," او گفت: در آزادی مطبوعات. "اما در سطح جامعه می تواند صرفه جویی فوق العاده ای تعدادی از زندگی است."

ایالات متحده در روز شنبه شاهد 42,597 جدید کروناویروس موارد است. در روز جمعه ملت ثبت 45,255 موارد بالاترین روزانه تعداد دفعات مشاهده نشده است. به عنوان چند متحده دیدن چشمگیر افزایش می دهد و همچنین پرش در تگزاس و فلوریدا باعث متحده' فرمانداران به توقف بازگشایی برنامه. تگزاس بسته میله و محدود رستوران ظرفیت در حالی که در فلوریدا ممنوع نوشیدن در میله های زندان.

در همین حال مقامات بهداشتی هستند احتمالا گم شده 10 coronavirus موارد برای هر یک مورد شناسایی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield حدود پنج شنبه.

"ما هنوز در اولین موج" Redfield گفت. اما امروز همه گیر به نظر می رسد به طور قابل توجهی متفاوت از وقوع دو یا سه ماه پیش او گفت: زمانی که بسیاری از مرگ و میر در میان افراد مسن و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی.

در حال حاضر CDC دیدن است نسبت بیشتری از موارد تشخیص داده شده در افراد جوان گفت: دکتر جی ساقی CDC معاون مدیر بیماری های عفونی و COVID-19 پاسخ حادثه مدیر.

تاثیر بر مرگ و میر و بستری شدن در بیمارستان از افزایش موارد مثبت نمی شود, شناخته شده برای چند هفته. افراد جوان تر کمتر احتمال دارد به تسلیم شدن به این بیماری و مرگ و میر در ایالات متحده شده اند کاهش قابل توجهی در طول دو ماه گذشته در حالی که موارد plateaued در همان دوره است.

دادخواستی به افراد جوان: مقامات اصرار بزرگسالان زیر 40 بیشتری به عمل مسئولانه برای کمک به کاهش سرعت گسترش COVID-19

چیست, استخر, تست ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با توجه به جدید تست استراتژی Fauci می گوید:

تهدیدات جدید در خفا انجام دادن در اروپا و آسیا

با وجود اتحادیه اروپا در حال رشد اعتماد به نفس, تهدید به مراتب بیش از برای اروپا است. دکتر هانس هانری Kluge, مدیر منطقه ای سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که 11 کشور در اروپا گزارش کرده اند "بسیار مهم تجدید حیات" در COVID-19 موارد به تازگی. این شامل ارمنستان و سوئد و مولداوی شمال مقدونیه آذربایجان و قزاقستان و آلبانی و بوسنی و هرزگوین ، قرقیزستان ، اوکراین و کوزوو است. او گفت: سیستم های بهداشتی می تواند "تحت فشار قرار دادند به آستانه" اگر این افزایش انتقال ویروس انتخاب نشده است.

در آسیا هند را تایید کرد coronavirus موارد عبور از نیم میلیون مارک شنبه پریدن با یک روز رکورد 18,552 عفونت. مرگ تعداد گل رز بالاتر از 15,500.

چین که باعث اصلی coronavirus گزارش یک چشم انداز مثبت در coronavirus موارد یک روز پس از این کشور CDC گفت: این انتظار شیوع در پکن به توان تحت کنترل در آورد به زودی. ملی کمیسیون بهداشت و درمان گفت: 21 نفر تاييد شده بود در سراسر کشور در آخرین دوره 24 ساعته از جمله 17 در پایتخت کشور است.

مقامات شهرستان را به طور موقت تعطیل یک عمده فروشی در بازار مواد غذایی که در آن ویروس به طور گسترده ای گسترش مجدد مدارس بسته و قفل شده است و برخی از محله ها.

کره جنوبی گزارش کرده است 51 تازگی تایید موارد coronavirus به عنوان تازه خوشه در ادامه به ظهور در پر جمعیت سئول منطقه است. آنها را به ملی caseload به 12,653 از جمله 282 مرگ و میر. سی و پنج از موارد جدید آمد از سئول و در نزدیکی شهرهای کوچک و بزرگ بوده که در مرکز COVID-19 تجدید حیات از اواخر ماه مه. دوازده نفر دیگر در ارتباط بودند به ورود بین المللی.

بهداشت استرالیا مقامات انتظار دارند بیشتر موارد COVID-19 به عنوان صدها نفر از اتباع بازگشت از خارج از کشور برای شروع اجباری قرنطینه.

کمک: فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

بیشتر در COVID-19 از ایالات متحده آمریکا امروز:

چه coronavirus را به بدن شما ؟ آنچه که در مورد عفونت روند

از دست دادن حافظه, gnarled انگشتان دست, حملات هراس: COVID-19 کشتن نیست این آمریکایی ها اما بسیاری ممکن است هرگز همان خواهد بود

ما coronavirus نقشه: آهنگ شیوع در دولت خود راtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن