خانه در ایالات متحده منطقه 18 دموکراتیک نامزد کیت, Vazquez متفاوت در امور مالی مبارزات انتخاباتی

جاشوا جزایر Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:50 PM EDT Jul 24, 2020اختلاف شدید در نامزدهای دموکرات برای خان

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

اختلاف شدید در نامزدهای دموکرات برای خانه در ایالات متحده در منطقه 18 در حال آشکار در اهدا کنندگان کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را یک TCPalm تجزیه و تحلیل امور مالی سوابق نشان می دهد.

اونس وازکوئز از پورت سنت لوسی است که حمایت از, محلی و ملی ایجاد دموکرات ها در حالی که همچنین دریافت پول از یک تعداد انگشت شماری از نفت و بهداشت و مدیران.

پم کیت از فورت پیرس مطرح 38 درصد از سهم خود را از اهدا کنندگان و برخی از بزرگترین کمک های مالی فرد از مترقی حامیان حزب دموکرات است. او در مبارزات انتخاباتی تردید در مترقی برچسب و گفت "مترقی است که در چشم بیننده است." اما مبارزات انتخاباتی خود را نیز در آغوش برچسب و گفت اگر او اهدا کنندگان و سیاست های که منعکس کننده موضع پس از آن او است "یقین مترقی است."

در حالی که هر دو نامزد زده اند مشابهی در مسائل اصلی در مخالفت با وقت Rep. برایان دکل نخل شهرستان جمهوریخواه مانند بهبود گزینه های مراقبت های بهداشتی و گسترش سیاست های زیست محیطی فراتر از دریاچه اوکیچوبی ترشحات و سنت لوسی رودخانه.

اما تفاوت ها بیشتر قاطعانه در که کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود را با توجه به TCPalm را تجزیه و تحلیل صدها نفر از خطوط کمک از شروع مبارزات انتخاباتی خود را از جمله اخیر براده ارسال شده در جولای 15.

وازکوئز شده است که مبارزه از اکتبر کرده است $411,000 با 14 درصد در کمک های مالی کمتر از 200 دلار است. کیت است که در حال اجرا از ماه آوریل مطرح شده $185,000 با بیش از یک سوم در کمک کوچک.

دو طرف راهرو

وازکوئز که پلت فرم بر گسترده تر مسائل مربوط به تغییرات آب و هوایی و کاهش هزینه داروهای تجویزی گرفته است برخی از بزرگترین کمک های مالی از مردم در این زمینه.

مبارزات انتخاباتی خود را کاهش یافته است به پاسخ TCPalm سوالات در مورد پذیرش کمک های مالی از افراد درگیر در نفت و صنایع دارویی. وازکوئز از طریق مبارزات انتخاباتی سخنگوی دیوید helen dang گفت: کمک های مالی خود را منعکس پشتیبانی گسترده ای در سراسر سیاسی راهرو. در ماه ژانویه و پس از آن -- مدیر کمپین Joann Saridakis گفت: Vazquez در حال ساخت قوی مردمی سازمان برای برنده شدن صندلی در ماه نوامبر.

"من خرج من حرفه ای کار با مردمی در هر دو طرف این طیف سیاسی برای قرار دادن خانواده فلوریدا فوق ویژه منافع" Vazquez گفت: در تهیه بیانیه "و این دقیقا کاری است که من در کنگره است."

سهم بزرگ از مدیران متصل به نفت و گاز در مجموع حداقل $4,350:

 • $2,000 از بروس گلدشتاین از Palm Beach Gardens, معاون رئیس جمهور از Nextera انرژی فلوریدا قدرت و نور "سبز" انرژی بخش.
 • $1,350 از لارنس Schorr از مشتری, مدیر عامل شرکت سیمونا, امریکا یک شرکت تابعه از یک ترموپلاستیک شرکت تولیدی.
 • 1000 $از جان Longmaid از سیوال نقطه یک مدیر مستقل از سنگ سیاه و سفید مواد معدنی LP یک شرکت نفت و گاز.

سهم بزرگ از مدیران متصل به مراقبت های بهداشتی و دارویی صنایع مجموع حداقل $11,200:

 • $5,600 از جرالد شیشه وستون مدیر عامل شرکت خودکار بهداشت و درمان راه حل.
 • $2,800 از کنت دیویس از گرینویچ ، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت سینا سیستم بهداشت و درمان.
 • $2,800 از Reinier Beeuwkes از کنکورد, Mass., رئیس شرکت داروسازی Ischemix Inc. و بنیانگذار شرکت داروسازی Braintree آزمایشگاه.

حداکثر مجاز اهدای $2,800 برای هر انتخابات اولیه و به طور کلی.

وازکوئز فارغ التحصیل از پورت سنت لوسی دبیرستان و اغلب مورد بحث در حال رشد در مدیکر در یک خانواده از مهاجران از کوبا و کلمبیا. او به عنوان معاون وکیل در فلوریدا لوی سارنوالی تحت جمهوریخواه Pam باندی. او همچنین با AARP بنیاد با اتحادیه های کارگری و ایمان مبتنی بر سازمان.

او دریافت کرده است نسبتا بزرگ کمک های مالی از برخی از محلی دموکراتیک دوستي ، بسیاری از پول اهدا شد زمانی که او تنها دموکرات در حال اجرا:

 • $10,000 (5000$در هر یک) از باب و مارگارت Crandall نخل شهرستان. او سابق مدیر عامل شرکت خطوط هوایی آمریکا و اهدا کرده است در مورد $85,000 به دموکرات ها در این انتخابات چرخه.
 • $5,600 از چارلز Bronfman سابق صندلی Seagram و مالک سابق از مونترال Expos. پالم بیچ نیکوکار نیز عمدتا مسئول برای Birthright, تمام هزینه های پرداخت شده از 10 روز از سفر خود به اسرائیل برای افرادی که یهودی.
 • $2,350 از اللین استیونسون از سیوال نقطه. صندلی هیئت مدیره برای جامعه بنیاد مارتین و سنت لوسی شهرستان استیونسون مکرر کمک کننده به مبارزات دموکراتیک از جمله نزدیک به 800 دلار برای انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور.

مکرر دموکراتیک اهدا کنندگان از جاهای دیگر در کشور کمک به مبارزات انتخاباتی خود:

 • $11,200 از آیلین و مایکل Lindburg از ایندیانا است. او سابق نیویورک املاک و مستغلات اجرایی و در حال حاضر یک محقق در دانشگاه نوتردام.
 • $5,600 از کتی Weitz, مدیر اجرایی Weitz بنیاد خانواده برجسته دموکرات از اهدا کنندگان اوماها است.

چندین همکاران و وکلای مدافع برای Steptoe & Johnson, یک شرکت حقوقی بین المللی در سی داد به وازکوئز در مجموع $21,100 -- بیش از هر گروه دیگر. این شرکت که دارای یک جداگانه PAC به طور کلی اهدا نسبتا به طور مساوی به جمهوری خواهان و دموکرات ها.

چند مدیران بانک از جمله راجر گلدمن مدیر سابق چند بانک نیز اهدا به Vazquez انتخاباتی.

وازکوئز تایید شده توسط سابق کنگره ایالات متحده پاتریک مورفی, اما او نمی اهدا شده به مبارزات انتخاباتی خود را.

برخی از عمل سیاسی کمیته ها و وجوه اهدا شده کمتر از $20,000:

 • $10,000 از CHC پررنگ PAC دموکراتیک برای انتخاب نامزدهای هیسپانیک
 • $5,000 از AMERIPAC یک گروه به انتخاب دموکرات ها
 • $3,000 از والدین اقدام صندوق
 • 1500 دلار از برابری تایید شده است که پشتیبانی از جامعه تجاوز.

مترقی ائتلاف ؟

کیت به کمک های مبارزات انتخاباتی نشان می دهد ترکیبی از ترقی خواهان و اهدا کنندگان حمایت خود را.

او کمپین سیاهی او را دید هر دو از در حال اجرا برای دفتر دو بار در چهار سال گذشته و از حضور در رسانه های اجتماعی که در آن او اغلب می توان به tweeting retorts با هدف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یا ماست که به ویروسی.

"اگر آن را مترقی به مخالفت با تهمت و ماست را تلاش برای کاهش میلیون ها نفر از آمریکایی کردن مراقبت های بهداشتی در طول یک بیماری همه گیر او یقین مترقی" کمپین سخنگوی رابین لوگسدون گفت: در یک بیانیه آماده. "اگر آن را مترقی به اصرار دارند که فلوریدا که از لحاظ اقتصادی ویران این بیماری همه گیر باید خود را دریافت مزایای بیکاری سپس بله Pam مترقی است."

کیت دریافت برخی از بزرگترین کمک های فردی از محلی و منطقه ای ترقی خواهان:

 • $2,150 از جامی Duckson یک نخل شهر وکیل و رئیس جمهور از شهرستان مارتین دموکراتیک مترقی حزبی. این کیت بزرگترین کمک مالی از منطقه 18 مقیم.
 • 1500 دلار از باربارا دریک جکسون. او یک عضو هیئت مدیره از JASMYN یک جکسون بر اساس گروه است که پشتیبانی از جامعه تجاوز و آوازی مدافع برای بازیافت اصلاحات.
 • 1500 دلار از لوری Schecter ضد نژادپرستی فعال از هالیوود ،

"پم کاملا نشان دهنده یک استراحت از شکست سیاست و سیاست هایی که منجر به تشدید بیماری همه گیر آورده و فلوریدا به پرتگاه بودجه فروپاشی" لوگسدون گفت.

کیت یک زن وکیل و جانباز بزرگ شده در یک دیپلمات خانواده است. او متولد نظارت در ترکیه, در حالی که پدر او کار می کرد برای ایالات متحده. کیت خدمت در نیروی دریایی به عنوان یک وکیل و بعد مشغول به کار در ارتش عدالت موارد در حالی که در بحرین.

در سال 2011 او به فلوریدا نقل مکان به کار به عنوان یک وکیل برای فلوریدا قدرت و نور Co. او قبلا زندگی می کردند در پالم بیچ گاردنز اما در حال حاضر متحده او ساکن در فورت پیرس.

او دریافت 1000 $چک هر از چند تن از اعضای این جامعه سیاه و سفید که به رسمیت شناخته شده برای کار خود را:

 • دوروتی ترل یک سرمایه گذار
 • Barsha آرماند کوشنر بنیانگذار شرکت ساخت و ساز آرماند Corp.
 • لری Pierre مدیر اجرایی مرکز هائیتی مطالعات بهداشت و خدمات انسانی در میامی

یک زن و شوهر از مردم در سرگرمی کسب و کار بزرگ ساخته شده است کمک های مالی به کیت. Garren کیت یک مدیر تلویزیون در لس آنجلس اهدا $2,750. Rosie o'donnell که ذکر شده شغل او به عنوان "کمدین" اهدا $1,000.

نیروی دریایی جانباز همچنین دریافت 5 ، 000 $در هر یک از VoteVets فدرال تایید شده و جمعی PAC یک گروه به انتخاب مردم سیاه و سفید به کنگره است.

"در حالی که مبارزه ما را قبول نمی کند شرکت PAC سهم" لوگسدون گفت: "ما مفتخریم به تایید و حمایت از گروه های فلسفی تراز وسط قرار دارد با ما."

خانه منطقه 18

در حالی که Vazquez سیاسی است که تازه وارد کیت فرار ناموفق برای منطقه 18 صندلی در سال 2018 مقدماتی حزب دموکرات در برابر لورن بائر. کیت زد برای آمریکا در سال 2016 دست به پاتریک مورفی که تایید Vazquez.

منطقه 18 نشان دهنده مارتین سنت لوسی و شمال پالم بیچ شهرستان اما حدود 60 درصد از رای دهندگان از گنج در سواحل شهرستانهای استان است.

دکل های در حال اجرا خود را برای دوره سوم در برابر رقیب جمهوری خواه نیک Vessio. اوت. 18 دموکرات و جمهوری خواه اولیه برندگان روبرو خواهد شد هر یک از دیگر و مستقل K. W. Miller در Nov. 3 انتخابات عمومی.

جاشوا سلیمان است که یک سیاست خبرنگار پوشش گنج ساحل. شما می توانید او را در رسیدن به 772-692-8935 یا joshua.solomon@tcpalm.com. پشتیبانی محلی ما روزنامه نگاری.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن