عازم شمال روزولت پل می تواند به عنوان اوایل هفته آینده عازم جنوب رود بسته باقی می ماند

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 11:15 AM EDT Jun 20, 2020مارتین کانتی— استوارت مسئولان شهرستان گف

توسط ABTINNEWS در 31 خرداد 1399

مارتین کانتی— استوارت مسئولان شهرستان گفت: عازم شمال روزولت پل می تواند به بازگشایی دو راه ترافیک در اوایل روز شنبه اگر پل عبور بازرسی فلوریدا بخش حمل و نقل است.

معلوم نیست چه مدت از آن خواهد شد تا عازم جنوب پل ثابت است و باز به مردم است. با توجه به آزادی مطبوعات از FDOT, "یافته های اولیه در عازم جنوب پل پیش بینی به نتیجه در یک بسته به صورت گسترده دوره از زمان است."

FDOT گفته خدمه مشغول به کار خواهد شد تا جمعه شب به دریافت تجهیزات در محل به حمایت از بخشی از اولین span عازم جنوب پل

دولت Rep. توبی Overdorf R-استوارت گفت: آن را می تواند به مدت شش ماه برای عازم جنوب پل به ثابت.

روز جمعه Overdorf گفت: خود و دیگر مسئولان شهرستان در گفتگو با FDOT مقامات گفت که آنها در حال آزمایش عازم شمال پل و ادامه خواهد داد به انجام این کار در روزهای آینده.

"تا کنون آنها یافت نشد هر چیزی که نشان می دهد به عنوان آسیب شدید به عنوان وجود دارد در عازم جنوب, سمت," او گفت:. "وجود دارد برخی از تعمیرات جزئی مورد نیاز (در عازم شمال پل) اما در این مقطع آنها به دنبال به پایان خواهد رسید با این تست با آخرین جمعه از هفته آینده."

Overdorf گفت FDOT نیز به او گفت که بخشی از بازرسی خود شامل به دنبال در تحمل بار برای عازم شمال پل به ببینید که چگونه بسیاری از خطوط ترافیک آنها می توانید آن را باز کنید تا به.

روز پنج شنبه در شهر استوارت شهردار مایک مایر اعلام محلی در شرایط اضطراری در منطقه با استناد به بسته شدن روزولت پل. همان روز فلوریدا بخش حمل و نقل به مقامات هشدار داد مردم به دور ماندن از southbound روزولت پل پس از آن پیدا شد که حمایت از این پل بود پاره به دلیل خوردگی شدید.

بیشتر از ما پوشش: خوردگی شدید در یافت روزولت پل باعث حمایت از پل به پاره

و: با روزولت پل بسته شدن سوال بزرگ این است که " هنگامی که آن را بازگشایی?'

شهر استوارت سخنگوی بن Hogarth گفت: اعلام انجام شد در سفارش برای شهرستان به توانایی برای استخدام داوطلب و یا کارگران موقت در صورت لزوم به قرارداد را وارد کنید و با استفاده از بودجه عمومی به مواد و اجاره تجهیزات برای حل و فصل این مسئله است.

"در حال حاضر تنها چیزی که ما استفاده می شود بیشتر است مانند اضافه کاری به صورت افسر پلیس, پرسنل," او گفت:. "برخی از ما سنگر مورد استفاده قرار گرفت در ابتدا قبل از FDOT می تواند برخی از مواد آن بر روی چشم; ترین بخش FDOT مهندسین و مدیران را آغاز کرده اند با استفاده از تجهیزات و تجهیزات ما آمده است به ما."

با توجه به توییت توسط FDOT منطقه چهار است که تحت پوشش شهرستان مارتین بعد از ظهر جمعه پیمانکاران تحویل جلوگيري از تجهیزات است که برنامه ریزی شده مورد استفاده قرار گیرد برای حمایت از بخش اول span عازم جنوب پل. مقامات همچنین حذف بتن به بازرسی جراحی تاندون حمایت از پل و پل مورد بررسی قرار مفاصل پل بیرونی است.

در روز چهارشنبه هر دو عازم شمال و عازم جنوب پل بسته شد پس از یک کرک و سقوط بتن کشف شد سه شنبه شب.

سهشنبه مشخص شده سومین بار FDOT مقامات در صحنه کاهش یافته است به نظر و یا نام خود را به خبرنگاران گفت.

"برای بیشتر قسمت ها و به درک من این است که این وضعیت اضطراری انجام شد فقط به عنوان تشریفات به عنوان بخشی از فرایند" او گفت:. "شما قطعا نمی خواهید به اعلام اورژانس بعد از آن و پس از آن چیزی اتفاق می افتد چرا که تا آنجا که گرفتن فدرال منابع که قانون نیاز به یک بازه زمانی 72 ساعت از زمانی که به اورژانس اعلام شده است که منابع می تواند در آمده."

Overdorf گفت FDOT مقامات به او گفته اند جمعه اهداف اصلی خود در زمان حال به کار با خیال راحت به بازگشایی جنوب شرقی دیکسی بزرگراه ساحل تا خروجی دهانه و ارزیابی عازم شمال روزولت پل برای دیدن اگر آن را بی خطر به رانندگان استفاده از آن را دوباره.

"من درک می کنم که آنها (FDOT) در حال تلاش برای تکمیل آن را به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است چرا که آنها متوجه است که ما نیاز به چیزی است که از شمال به جنوب این نگرانی به بند تا که عازم جنوب دهانه و همچنین مطمئن شوید که ما می توانید برخی از جریان ترافیک," او گفت:. "به محض این که آن دو چیز در حال انجام آنها خواهید شمال به جنوب ترافیک قادر به استفاده از حداقل دیکسی بزرگراه."

آیا می دانید؟: امداد و نجات و اجرای قانون وسایل نقلیه مجاز به استفاده از بسته روزولت پل که در پاسخ به شرایط اضطراری

با راه: روزولت پل دیگر بسته به تجاری ترافیک دریایی

روز جمعه FDOT در فرآیند تست عازم شمال روزولت پل Overdorf گفت: با آزمایش بتن و فولاد در ارتباط با پل.

"ما هدایت منابع از سراسر کشور و به نام مردمی از خارج از کشور از جمله کارشناسان مطمئن شوید که خود را (FDOT) تجزیه و تحلیل دقیق و کامل," او گفت:.

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن