Martin County re-opening عمومی گلف به همه

کریگ Dolch ویژه به TCPalmمنتشر شده 12:41 PM EDT مه 1 سال 2020 مارتین کانتی کمیسیون رای به اتفاق آرا جمعه دوبار

توسط ABTINNEWS در 15 اردیبهشت 1399

مارتین کانتی کمیسیون رای به اتفاق آرا جمعه دوباره باز عمومی گلف برای غیر-ساکنان شهرستان موثر بلافاصله.

کمیسیون رای داده بودند مارس 9 برای محدود کردن بازی در شهرستان مارتین عمومی گلف به ساکنان شهرستان به دلیل هجوم پالم بیچ شهرستان گلف بازان پس از پالم بیچ بسته گلف خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پس از پالم بیچ شهرستان دوباره باز گلف چهار شنبه, Martin County کمیسر اد Ciampi گفت که ساخته شده آن را غیر ضروری را برای مارتین کانتی به ادامه آن محدودیت.

"این اخبار گفت:" دیوید Ladd مدیر کل/مدیر گلف در لیگ قهرمانان باشگاه استوارت. "من مشروط زیادی از گلف بازان که از شمال پالم بیچ شهرستان. گوشی من شده است زنگ پس از پالم بیچ دوباره باز آن دوره است. آنها می خواهند بدانند که زمانی که آنها می آیند."

این کمیسیون همچنین اجازه دو گلف بازان به سوار شدن در همان سبد خرید اگر آنها از همان خانواده و مناسب ID.

دوره های گلف را ادامه خواهد داد برای اجرای اجتماعی فاصله. گلف بازان مجاز به لرزش دست لمس پرچم و یا به اشتراک گذاشتن تجهیزات. یک رشته قرار داده شده است در سوراخ و با چنگک جمع کردن حذف شده اند از این دوره است.

زمینه های مشترک مانند clubhouses رختکن ها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند هر چند مواد غذایی در دسترس است برای بایگانی اطلاعات و قفل اتاق می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای دسترسی به حمام و سرویس بهداشتی.

دوره های گلف در سنت لوسی و رودخانه هند شهرستانهای باقی مانده باز و بدون محدودیت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن