فلوریدا رستوران تحت هیچ اجبار به گزارش کارکنان که تست مثبت برای COVID-19

آنابل Tometich ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 7:08 AM EDT Jun 15, 2020گزارش شروع به گسترش در اوایل این هفته از طری

توسط ABTINNEWS در 26 خرداد 1399

گزارش شروع به گسترش در اوایل این هفته از طریق گردشگاه گلف & باشگاه کشور در ناپل.

دختر همسایه ساکن حال آزمایش مثبت برای COVID-19. او در نیویورک Pizza & Pasta نزدیکی تقاطع ایممکلی جاده و ذغال سنگ بلوار. او کارمند تنها به سقوط بیمار است.

رستوران بسته 6 ژوئن در مدت کوتاهی پس از استیو DiOrio و همسرش, گردشگاه ساکنان دستور داده بود takeout از آن برای دومین مستقیم بعد.

"هنگامی که من به نام تلفن بود به صورت خودکار از راه دور-ارسال به رستوران دیگر در ایالات متحده 41," DiOrio گفت.

"آنها توضیح داد که آنها در پاسخ به این گوشی به دلیل وجود یک مشکل گاز در دیگر فروشگاه. که نشستن نیست حق با من سوار وجود دارد برای دیدن برای خودم."

بیشتر: دو ناپل رستوران ها به طور موقت بسته و پس از کارکنان تست مثبت برای COVID-19

و: خیابان سوم جنوبی رستوران بسته به طور موقت پس از مورد COVID-19

DiOrio یافت بهداشت خدمه در محل و یک تکه کاغذ ضبط به درب خواندن "لطفا توصیه شود که این مکان بسته خواهد شد برای 48 ساعت آینده."

به عنوان او به بررسی گزارش از ظاهر بیشتر ناپل رستوران کارگران تست مثبت برای ویروس. این Tommy Bahama رستوران در خیابان سوم جنوبی بسته 6 ژوئن پس از یک کارمند آزمایش مثبت است. یک میزبان در Osteria Tulia در خیابان پنجم جنوبی نیز آزمایش مثبت آشپز-صاحب وینچنتزو بتولیا تایید شنبه شب.

هر یک از این تأیید در زمان کار.

DiOrio تهدید به تماس با رسانه ها مگر New York Pizza & Pasta عمومی هشدار داد و از پتانسیل آن مواجهه است که این رستوران را ژوئن 8 از طریق آن در Facebook صفحه. اخبار مطبوعات و ناپل اخبار روزانه درخواست و به سرعت دریافت تایید از Tommy Bahama از آن کارمند که تست مثبت است. بتولیا به نام یکشنبه شب خود را به تایید میزبان را مورد اشاره او تا به حال نشده در رستوران به مدت چهار روز قبل از تست مثبت.

"مردم باید قادر به دانستن" DiOrio گفت. "اگر آنها به طور بالقوه در معرض شده آنها حداقل باید حق را به مورد آن می دانیم."

این واقعیت است که آنها نمی.

نه فلوریدا وزارت بهداشت و نه وزارت امور خارجه بخش از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات در حال پیگیری coronavirus بیماری های وابسته به رستوران. در حالی که وزارت بهداشت و درمان, آهنگ های غذایی مربوط به رستوران شیوع بیماری هایی مانند هپاتیت A و نورو ویروس رمان coronavirus واجد شرایط نیست.

بیشتر: 112-به علاوه رستوران نیاز به کارکنان به پوشیدن ماسک صورت در SWFL

"با هپاتیت دلیل آن دنبال راه آن است که مدفوع به دهان به این معنی که از طریق آن منتقل می شود گفت:" کریستین Hollingsworth, اطلاعات عمومی افسر فلوریدا وزارت بهداشت در ذغال سنگ شهرستان است.

این بدان معناست که یک کارگر رستوران با هپاتیت A که با استفاده از vc نمی کند به درستی دست خود را بشویید و سپس مواد غذایی آماده برای مشتریان است که به احتمال زیاد آلوده به آن دسته از مشتریان. Coronavirus شده است نشان داده می شود انتقال از طریق مواد غذایی است.

Hollingsworth و دیگر کارشناسان بهداشت می گویند COVID-19 انتقال بعید است که از طریق محدود تعاملات از یک سرور و یک کسی که شام میخورد. با توجه به دوره طولانی بین زمانی که coronavirus قرارداد و هنگامی که نشانه های حال حاضر است که می تواند تا 14 روز به تساوی یک انتقال به هر مکان خاص خواهد بود تقریبا غیر ممکن است.

"COVID است جامعه-گسترش و به همین دلیل ما باید اقدامات در جای خود مانند اجتماعی فاصله پوشیدن ماسک در نه تجمع در گروه های بزرگ" Hollingsworth گفت.

"شما فقط می توانید به راحتی آن را انتخاب کنید تا در یک رستوران به عنوان یک فروشگاه مواد غذایی و یا فروشگاه."

برای پیگیری COVID-19 انتقال دولت در بخش سلامت با تکیه بر تماس با ردیابی. پس از یک فرد آزمایش مثبت مقامات انجام کامل مختصر و مفید هر فرد با آنها تعامل فرد قصد بازگشت به خود را شروع علائم و 48 ساعت قبل. مقامات کامپایل نام به لیست برخی از شده اند که 30 نفر عمیق با توجه به Hollingsworth. آنها سپس پیدا کردن کسانی که در تماس و هشدار آنها را از قرار گرفتن در معرض خود را.

اکثر مشتریان از بیمار رستوران کارکنان نمی خواهد واجد شرایط به عنوان تماس با ما.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا: رکورد تعداد موارد جدید گزارش ژوئن 11

"اگر شما در عرض 6 پا و یا کمتر از یک نفر برای 10 دقیقه یا بیشتر که تشکیل یک تماس" Hollingsworth گفت.

صاحبان رستوران که جلو آمده با موارد مثبت با این حال با اکراه احساس مانند آنها در حال خجالت برای آن است.

"وجود دارد بسیاری از رستوران ها وجود دارد که باید به حال مشکلات و آنها فقط از نوع رفت و برگشت آن را زیر فرش" گفت: Andres Paz سخنگوی New York Pizza & Pasta.

بخش کسب و کار و حرفه ای تنظیم شده ارشاد محدود به آنچه به عنوان رستوران باید انجام دهید زمانی که یک کارمند تست مثبت برای COVID-19. از هشت اجباری اقدامات در محل برای رستوران ها به عنوان از آوریل 18, تنها یک آدرس بیمار و کارکنان.

"کارکنان که به نظر می رسد که علائم پس از ورود در محل کار و یا که بیمار در طول روز بلافاصله باید جدا از سایر کارکنان و مشتریان و بازدید کنندگان و به خانه فرستاد."

هیچ جزئیات بیشتری داده می شود.

سفارش صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در مارس ممنوع چند دسته از کارکنان از ورود به رستوران ها از جمله کسانی که با ارائه علائم و کسانی که از طریق فرودگاه و یا کشتی های کروز در گذشته 14 روز. این منظور نیز ممنوع:

• هر کسی که شده است آلوده COVID-19 و نه تا به حال دو دوره متوالی به نتایج منفی از هم جدا شده حداقل 24 ساعت

• هر کسی که شده است در تماس با افراد شناخته شده و با آلوده COVID-19 که هنوز آزمایش منفی در گذشته 14 روز

رستوران ها یافت می شود برای نقض این حکم را دریافت راهنمایی از بازرسان دولتی خواهد شد که "آنها را به انطباق" با توجه به کارن اسمیت مدیر ارتباطات گروه از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

هنگامی که New York Pizza & Pasta بازگشایی جمعه آن را پس از شرکت صاحب جان Maffei صرف $25,000 در تست سریع برای نزدیک به 50 نفر در 8855 ایممکلی جاده فروشگاه.

"من نمی توانم بگویم چه اتفاقی افتاده است با هر کارمند, اما یک چیزی که من می توانم به شما بگویم این است که همه 100%," Maffei گفت. "هر کسی که در این ساختمان است 100% تست شده و بی خطر است به پشت در آمده."

در Osteria Tulia, بتولیا گفت: یک میزبان آزمایش مثبت ژوئن 7, چهار روز پس از آخرین مجموعه ای از پا در رستوران.

به عنوان با, New York Pizza & Pasta کارکنان و کسانی که از Tommy Bahama, رستوران بتولیا نیاز به کارکنان در تمام رستوران خود را به پوشیدن ماسک. او نیاز به آنها را برای جلو و عقب-از-خانه, کارکنان, می پرسد و آنها را نگه داشته و در تمام اوقات در حالی که در محل. Hollingsworth گفت که لایه اضافی پیشگیری از بحرانی به کاهش ویروسی انتقال حتی اگر ماسک لازم نیست برای رستوران کارگران توسط دولت و یا بخش از کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات.

پس DiOrio را کار تحقیقی او در نهایت شنیده بازگشت از New York Pizza & Pasta مدیریت. آنها کاهش یافته است به او بدهد بسیاری از جزئیات در آن زمان اما تایید بالقوه COVID-19 قرار گرفتن در معرض.

"او رقصید در اطراف آن به مدت شش دقیقه فقط صحبت کردن و صحبت کردن اما چیزی گفته نشده" DiOrio گفت.

DiOrio قدردانی شرایط دشوار رستوران روبرو هستند. او گفت که او نمی سرزنش رستوران کارگران ابتال به این ویروس اما او امیدوار است برای بیشتر صداقت و شفافیت است.

وی با اشاره به تلاش های از Publix فروشگاه زنجیره ای است که در آینده در مورد کارمندانی که تست کردم مثبت برای COVID-19 در فروشگاه های مختلف در یک سری از مصاحبه با اخبار مطبوعات و اخبار روزانه.

بیشتر: کارکنان در 8 بیشتر SWFL Publix مکان تست مثبت برای coronavirus

"فقط آن را خود و انجام کار درست" DiOrio گفت.

"این بار تلاش ما می دانیم که اما صادق باشد. فقط به ما بگویید, بالاتر از خط. ما مشتریان خود را. ما سزاوار حداقل آن است."

اخبار روزانه تحریریه Sarajane سالیوان کمک گزارش.

سوالی در مورد COVID-19 رستوران در فلوریدا? اتصال با این خبرنگار: atometich@news-press.com, @abellewrites (Instagram), @atometich (توییتر)tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب