مارکو YMCA خواستار والدین برای جلوگیری از غرق شدگی در زمان COVID-19

عمر رودریگز Ortiz مارکو عقابمنتشر شده 1:01 PM EDT Apr 20, 2020YMCA of South ذغال سنگ در جزیره مارکو اصرار پدر

توسط ABTINNEWS در 1 اردیبهشت 1399

YMCA of South ذغال سنگ در جزیره مارکو اصرار پدر و مادر و مراقبان برای جلوگیری از غرق شدگی به عنوان کودکان همچنان به حال نگه داشته و از مدرسه یا مهد کودک با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"همه از این فعالیت جدید در خانه می تواند کاملا حواس پرتی و حتی خفیف حواس او را پرت می تواند باعث گسترده تراژدی" به عنوان اعلام شده توسط YMCA.

از 2005-2014 لباس وجود دارد به طور متوسط 3,536 کشنده ناخواسته غرق شدگی سالانه در ایالات متحده — ده مورد مرگ و میر در هر روز با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از وب سایت. اضافی 332 نفر در هر سال از غرق شدن در قایقرانی حوادث مرتبط.

حدود یک پنجم افرادی که از غرق شدن کودکان هستند 14 و جوان و برای هر کودک است که می میرد از غرق شدن یکی دیگر از پنج دریافت اورژانس مراقبت از nonfatal در ميان قربانيان صدمات.

"این nonfatal غرق شدن صدمات می تواند باعث آسیب شدید مغزی است که ممکن است در دراز مدت معلولیت مانند مشکلات حافظه و یادگیری معلولیت و از دست دادن دائم از عملکرد اساسی" با توجه به CDC.

در اینجا چیزی است که YMCA شما توصیه برای جلوگیری از غرق شدگی

  • همیشه نظارت بر کودکان در استخر و قرار دادن گوشی خود را. تعیین یک فرد بالغ "آب watcher" به نگه داشتن چشم در بچه ها و تغییر مراقب هر 15 یا 30 دقیقه.
  • نرده ها با خود بسته شدن چفت در اطراف بدن از آب است.
  • ضمیمه آلارم بر روی تمام پنجره ها و درها منجر به استخر.
  • پوشیدن تایید گارد ساحلی زندگی کت.
  • حذف اسباب بازی از استخر پس از بچه ها در حال انجام بازی برای جلوگیری از کودکان از رسیدن به اسباب بازی در آب است.
  • حذف جداول و صندلی در نزدیکی استخر شمشیربازی و ویندوز پیشرو به استخر.

اگر شما یک زندگی, ژاکت, YMCA of South کلیر شده رایگان قرض گرفتن برنامه. برای کسب اطلاعات بیشتر ارسال یک ایمیل به مورگان, جوزف, آبزیان, مدیر, به aquatics@marcoy.org تماس بگیرید و یا 239-394-9622 ext.108.

عمر رودریگز Ortiz جامعه خبرنگار ناپل اخبار روزانه و مارکو عقاب. او را دنبال کنید در Twitter و Instagram به عنوان @Omar_fromPR و on Facebook. حمایت از کار خود را با عضویت در ناپل اخبار روزانه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن