فلوریدا بیکاری وب سایت را از طریق آخر هفته

Kelli کندی و برندان فررینگتن آسوشیتد پرسمنتشر شده 7:43 PM EDT Apr 24, 2020تالاهاسی فلوریدا. (AP) — هزاران نفر

توسط ABTINNEWS در 6 اردیبهشت 1399

تالاهاسی فلوریدا. (AP) — هزاران نفر از سرخوردگی فلوریدا در تلاش برای بررسی وضعیت نرخ بیکاری جمعه یک پیام دریافت که این سایت خواهد بود تا دوشنبه صبح.

آن را مانع دیگری برای صدها نفر از هزاران نفر از فلوریدا که از دست داده اند شغل خود را به دلیل کسب و کار تعطیلی ناشی از شیوع کروناویروس.

"بسیاری از ما رنج می برند گفت:" جان برنر یک مدیر هتل بود که گذاشته. "همه ما خواهد بود و نه کار و زندگی ما زندگی می کند. به جای آن ما احساس ناامیدی از بیکاری همراه با شرم آور است که این وب سایت باعث می شود شما احساس می کنید. و بدتر از همه این سایت نیست حتی کار می کنند."

در حالی که افراد هنوز هم می تواند ارسال ادعای این سایت, به نام اتصال در دسترس نیست به مردم چک کردن ادعای خود ،

"اتصال است که در حال حاضر پردازش پرداخت. ما برای مشکل پوزش می طلبیم. اتصال در دسترس خواهد بود در 8:00 a. m. روز شنبه, آوریل 27" پیام ورود به سیستم در صفحه گفت.

بیشتر: که در آن است coronavirus در فلوریدا آمریکا

برای هزاران نفر مانند برنر که ادعا می کند هنوز هم در انتظار ناامیدی نصب است در دولت شده است که یکی از کمترین به ادعا و موضوع پرداخت. 38 ساله از کشت و زرع گفت: استرس و ترس و غم و اندوه از بیکاری نهفته اند همه چیز را از رژیم غذایی خود را به عدم توانایی خود را به خواب.

"ما می دانیم که قادر به دسترسی به سیستم ممکن است باعث عدم قطعیت اما این به روز رسانی طراحی شده است به منظور تسریع در روند پرداخت" گفت: وزارت امور اقتصادی فرصت سخنگوی تیفانی Vause در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اذعان کرد مشکلات مداوم اما گفت که این گروه در حال کار "در سراسر ساعت" برای رفع آنها.

"این چیزی بود clunker وجود دارد بدون شک در مورد آن" DeSantis به خبرنگاران گفت:. "با این حجم در آن خواهد بود یک مشکل مهم نیست که چقدر خوب این سیستم بود, اما من فکر می کنم این چیزی که طراحی شده بود بسیار مشکل ساز است."

از مارس 15, فلوریدا دریافت کرده است و ادعا می کند از بیش از 700 ، 000 نفر افزایش است که ضعف در این بخش فرصت های اقتصادی ، از شنبه کمتر از یک در سه ادعا شده است پردازش شده و تنها در مورد یکی از هر پنج نفر ارسال یک ادعای دریافت کرده بود پرداخت و با توجه به گروه.

فلوریدا زمان به رسانه های اجتماعی دوباره جمعه برای بیان خشم و مقایسه چند ساعت آنها را صرف تلاش برای ورود و به تقاضا پاسخ از قانونگذاران.

"آنچه که طول می کشد آنها را به یک وب سایت و در حال اجرا ؟ ما می توانید ارسال موشک در اینجا در فلوریدا به ایستگاه فضایی" گفت: Glenn بارسا 53 ساله خود اشتغالی راننده. "آیا شما به من گفتن ما ندارد و مردم در اینجا در ایالت فلوریدا است که با تکنولوژی زرنگ و دانا به اندازه کافی برای به دست آوردن یک سیستم و در حال اجرا پس از آن قادر به دست زدن به این اطلاعات؟"

بیشتر: NCH بدست تجهیزات با تکنولوژی بالا با هدف تست هر کس برای coronavirus

بارسا در حال حاضر اشباع کردن کارت های اعتباری خود را به پرداخت صورتحساب و مواد غذایی. بازنشستگی خود پس انداز است و رو به کاهش خواهد بود و رفته در یک ماه. او باعث می شود بخش عمده ای از درآمد خود را در فلوریدا مشغول توریستی فصل از دسامبر تا مارس گفت: این می تواند در یک زمان بدتر. او ترس او ممکن است مجبور به قرض گرفتن پول از یکی از فرزندان.

این نا امید وسلی چپل ساکن شروع یک درخواست آنلاین در هفته گذشته به رهبران دولت خواستار شفافیت و فوری پرداخت مزایای بیکاری. آن را به دست آورد بیش از 7000 امضا.

او به چالش کشیده DeSantis به "همه چیز مثل انسان ممکن است به دریافت این سیستم ثابت و در حال اجرا هموار و دریافت این پول در حال حاضر. نه فردا و نه هفته آینده. زمان عذر و بهانه و عبور از باک است. به کار می کنند."

___

کندی گزارش از فورت Lauderdale

بیشتر: چهار COVID-19 مرگ و میر در Lee County; بیمارستان می گوید دولت نمی دریافت نتایج آزمون در روزهای اخیرtinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de
آخرین مطالب