Robert E. Lee مجسمه نیم تنه باعث حذف مورد در برابر ناپل به اخراج

ملیسا مونتویا فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 3:59 PM EDT Jul 22, 2020حذف یک Robert E. Lee مجسمه نیم تنه از

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

حذف یک Robert E. Lee مجسمه نیم تنه از آن در مرکز شهر پایه در اوایل ماه ژوئن چهار مورد در برابر ناپل را متهم به انجام همان چیزی که از یک سال قبل است.

اسناد دادگاه نشان می دهد هزینه کاهش یافته بودند در برابر 47 ساله دیوید Howes دستگیر شد و در ماه مه سال گذشته پس از مجسمه پیدا شد سرنگون بر روی زمین در کنار پایه.

Howes شد متهم با یک تعداد از جنایی فساد از 1000 $یا بیشتر شد و متهم به رانندگی دو مرد به آسیب مجسمه در مرکز شهر فورت مایرز. او انتظار می رود به قبول درخواست و توافق در ماه اکتبر اما توافق شد و قرار داده شده در خود نگه دارد چرا که فرزندان جانبازان مؤتلفه خواسته دادگاه برای طبقه بندی خرابکاری به عنوان یک جرم و جنایت نفرت و به نظر این سازمان و اعضای آن به عنوان قربانیان.

در ماه مارس قاضی نیکلاس R. Thompson امضا منظور بیان مؤتلفه بود و یک قربانی در جرم و جنایت.

فرزندان جانبازان مؤتلفه شده است مسئول حفظ و نوسازی مجسمه نیم تنه از مؤتلفه به طور کلی. اعضای گروه برداشت این مجسمه پس از آن کشف شد روی زمین و صبح روز 12 مارس 2019.

خسارت گفته می شود ناشی از Howes و دوستان خود را به دلار تخمین زده می شد 2,662.50 با توجه به اسناد دادگاه.

چیزهایی که می دانیم: Robert E. Lee مجسمه در مرکز شهر فورت مایرز

پوشش بیشتر: کنفدراسیون گروه ادعا می کند آن را یک قربانی Robert E. Lee سینه خرابکاری

"از اتهامات عنوان شده کاهش یافته و با توجه به مسائل بیان شده در این مورد گفت:" سامانتا Syoen ، سخنگوی دفتر دادستان ایالتی در 20 قضایی مدار. "یک گروه حذف مجسمه نیم تنه از مردم محل در فورت مایرز گفت: آنها در حال دفاع از آن بدون مشورت با دفتر دادستان ایالتی. با توجه به این مجسمه برداشته شد که شواهد و مدارک در مورد راه که در آن حذف شد شواهد دیگر می تواند ارزیابی درستی برای این مورد به تعیین خسارت متهم بود به اتهام درگیر شده اند."

همچنین Syoen افزود: کسی که ارائه برآورد خسارت نمی تواند اثبات یافته های خود را در رسوب است.

دیوید McCallister یک وکیل محلی گروه از فرزندان جانبازان مؤتلفه گفت: دادستانی به او گفت این پرونده Howes خواهد بود در حال حرکت به جلو است.

او گفت: فرزندان جانبازان مؤتلفه نقل مکان کرد و نیم تنه برای حفاظت و جلوگیری از خرابکاری بیشتر میان عدالت اجتماعی تظاهرات اما او گفت که نباید دلیلی برای رها کردن پرونده است.

او با تشبیه آن به "قربانی-سرزنش" و گفت: فرزندان جانبازان مؤتلفه در حال تعیین اینکه آیا به پرونده شکایت علیه دولت اوباما برای حذف این مورد.

"وجود دارد عکس از نیم تنه و من فکر می کنم دولت اوباما به دنبال بهانه ای برای رها کردن پرونده برای برخی از دلیل آن سیاسی و یا هر آنچه" گفت: McCallister که همچنین یک عضو از فرزندان جانبازان مؤتلفه اما از یک اردوگاه در تمپا.

مجسمه یک منبع اختلاف در فورت مایرز مورد بحث قرار گرفت در طول یک جلسه شورای شهر در روز دوشنبه ، بلندگو از مردم درخواست شده است که یک بار دیگر مجسمه برداشته شود به طور دائم.

مجسمه قرار داده شده بود در مرکز شهر فورت مایرز در اواسط دهه 1960 پس از چند جمع آوری کمک درایوهای در حال حاضر از بین رفته Laetitia Ashmore Nutt فصل از ایالات دختران کنفدراسیون. اصلی جمع آوری کمک های رانندگی در سال 1913 با استفاده از پول که برای این مجسمه برای ساخت و حفظ آنچه شد و سپس Robert E. Lee یادبود بیمارستان در حال حاضر لی بیمارستان یادبود.

در داخل پایه مجسمه وجود دارد در مورد یک دوجین از آثار از جنگ های داخلی از جمله آیتم های جمع آوری شده از هارپر فری منسس و Gettysburg.

مجسمه شده است دیده نمی شود پس از آن برداشته شد و در ژوئن 1 — حدود یک هفته پس از مرگ جورج فلوید که کشته شد در جریان درگیری با پلیس مینیاپولیس. مرگ او منجر به اعتراض و شورش در سراسر کشور و در فورت مایرز که در آن فعالان به دنبال برابری و حذف مجسمه نیم تنه.

بیشتر در مجسمه نیم تنه: شهرستان فورت مایرز وکیل به دنبال در گزینه های قانونی برای حذف Robert E. Lee مجسمه نیم تنه به معترضان تجمع

به علاوه: Robert E. Lee موزاییک در مرکز شهر فورت مایرز ساختمان رنگ بیش از

در این جلسه در جمعه شهرستان فورت مایرز مدیر سعید کاظمی گفت: این مجسمه با خانواده است که حفظ آن است.

شهرستان فورت مایرز وکیل اعطای کوچه داده شد مهلت Aug. 17 به ارائه گزینه های به شورای شهر در مورد آنچه می تواند انجام شود در مورد مجسمه نیم تنه.

"من باور دارم که این می شود ارائه شده به شورای شهر باید آن را با ارائه برخی از گزینه های" کوچه گفت.

کوچه گفت: شهر صاحب زمین که بنای نشسته اما معلوم نیست که صاحب این بنای تاریخی است. مجسمه نیم تنه ارائه شده بود به عنوان هدیه به شهرستان در طول یک سال 1966 مراسم که در آن پس از آن-Lee County هیئت رئیس کمیسیون بود که در حال حاضر به عنوان به خوبی به عنوان آن شهردار فورت مایرز.

"Lee County می گوید که آنها لازم نیست آن را خود" کوچه گفت: با اشاره به این بنای تاریخی است. "من می خواهم این فرصت را به تحقیق در این موضوع است."

یک سند ثبت شده در دفتر لی شهرستان منشی دادگاه در سال گذشته نشان می دهد که دختران از کنفدراسیون به فرزندان جانبازان مؤتلفه قدرت از وکیل برای مجسمه "است که از یک نوع نشانه مالکیت است."

آن را در درجه اول برخورد با تعمیر و نگهداری, اما آن را نیز ایجاد گردش مالی کنترل McCallister گفت.

این اولین بار نیست که مجسمه شده است یک موضوع برای شهر است. در سال 2018 کوچه تحقیق مجسمه مالکیت و متوجه شد که هر دو شهرستان و شهر دولت ها می گویند در مورد آینده مجسمه نیم تنه.

او گفت: پس از آن که "تنها رسمی اقدام توسط هر یک می تواند نیروی خود را حذف."

بیشتر: شهرستان فورت مایرز شورای طول می کشد هیچ اقدام Robert E. Lee بناهای تاریخی

و: حامیان دشمنان از Robert E. Lee بنای تاریخی برخورد در مرکز شهر فورت مایرز

اما برای لیزا Shamma یک فعال جامعه مهم نیست که صاحب مجسمه; تنها چیزی که مهم است این است که آن برداشته شود. او تشبیه لی به پنطیوس پیلاطس فرماندار بود که عیسی مسیح مصلوب در کتاب مقدس است.

Vasha Tolbert یک فورت مایرز یکی از ساکنان خواسته است که عضو شورای جانی خیابان را یک حرکت برای حذف مجسمه و محل آن را در یک موزه شده است.

که اتفاق نمی افتد.

موضوع را دوباره به شورای در ماه اوت زمانی که کوچه گفت که او باید گزینه ها و دستورالعمل ها را برای کاظمی در مورد آنچه که در آینده از مجسمه خواهد بود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب