قفل پایین کالیفرنیا می فرستد ایمیل در آراء هر رای دهنده

آسوشیتد پرس منتشر شده 7:18 PM EDT آوریل 8 سال 2020راه اندازی یک پتانسیل قانونی مرحله نهایی مسابقات بیش از کالی

توسط ABTINNEWS در 20 اردیبهشت 1399

راه اندازی یک پتانسیل قانونی مرحله نهایی مسابقات بیش از کالیفرنیا انتخابات ریاست جمهوری, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom روز جمعه اعلام کرد دولت ارسال خواهد شد هر رای دهنده پست الکترونیکی-در رای گیری نوامبر مسابقه یک حرکت انتقاد ملی جمهوری خواهان به عنوان یک مسیر ممکن است در مقیاس بزرگ ،

با دولت هنوز در حال اقامت در خانه سفارشات و رو به آینده ای مجهول از شیوع کروناویروس دموکراتیک فرماندار گفت: ارسال پستی-پرداخت آراء برای هر ثبت نام رای دهندگان بود بهترین راه حل برای پرداختن به احساس اضطراب توسط بسیاری از مردم در مورد جمع آوری در گروه های زیادی هستند که در زمینه پرورش برای ویروس.

در شخص رای گیری مکان باقی خواهد ماند در دسترس برای کسانی که ممکن است به آنها نیاز دارید. اما آن را بلافاصله روشن چگونه بسیاری از در دسترس خواهد بود و یا که در آن آنها خواهد بود ،

Newsom تصمیم بود ستایش دموکراتیک وزیر امور خارجه الکس پدیللا که گفت: "هیچ تر ... راه به حق خود را به رای کمتر از ایمنی و راحتی از خانه خود را."

اما چشم انداز پستی بیش از 20 میلیون رای برای رای دهندگان در حال حاضر بالا بردن امکان یک دادگاه مبارزه: کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت: آن, بررسی خود را "گزینه های قانونی برای اطمینان از یکپارچگی از انتخابات است."

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در میان منتقدان و گفته است که "بسیاری از مردم تقلب با پست الکترونیکی-در رای گیری."

جسیکا Millan پترسون که سر از کالیفرنیا از حزب جمهوریخواه با اشاره به مشکلات با رای گیری رول و به اصطلاح "موتور رای دهندگان" برنامه ثبت نام رای دهندگان جدید.

دولت حسابرسی در سال گذشته شناسایی مشکلات فنی که منجر به صدها نفر از هزاران نفر از اختلاف در ثبت نام رای دهندگان فرستاده شده به وزیر امور خارجه. هیچ یک از اختلاف در حدود 3 میلیون رای دهنده ثبت شد توسط حسابرسان منجر به عمده رای دهندگان ثبت نام خطاها مانند اجازه می دهد کسی به رای که نباید اجازه داده شده به بازیگران در یک رای گیری. اما اما ممیزی تنها به بررسی مجموعه ای از ثبت نام بین آوریل و سپتامبر 2018 و آیا حکومت نه از احتمال از عمده اشتباهات در ثبت نام.

"برای ایمیل های میلیون ها نفر از رای گیری برای رای دهندگان رول ثابت کرده اند که شامل هشدار دهنده خطا در سراسر کشور است نه یک وظیفه که این دموکرات ها به اندازه کافی می توانید مدیریت و یا با خیال راحت اجرا" او در بیانیه ای گفت.

از لحاظ تاریخی وجود دارد این است که هیچ شواهد گسترده رای دهندگان تقلب از طریق پست الکترونیکی-در رای گیری. در دولت آوریل اولیه بیش از 75 درصد از رای دهندگان کالیفرنیا دریافت رأی-با-پست الکترونیکی رای گیری.

با حرکت به ایالت پست الکترونیکی-در برگه های رای کالیفرنیا امیدوار است برای جلوگیری از مشکلات که دامنگیر ماه گذشته ویسکانسین ریاست جمهوری اولیه که در آن هزاران نفر از رای دهندگان بدون محافظ دنده مجبور بودند ساعت ها در صف های طولانی در حالی که هزاران نفر دیگر در خانه مانده برای جلوگیری از خطرات بالقوه بهداشتی.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

Newsom در بیانیه ای گفت که پست الکترونیکی-در برگه های رای "نیست یک راه حل کامل برای هر فرد" و او امیدوار است انتخابات مقامات و کارشناسان بهداشت و درمان ادامه خواهد داد به "ایجاد امن تر در فرد فرصت برای کالیفرنیا که قادر به رای دادن از طریق پست."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب