از سراسر کشور این خانواده جشن روز پدر دیجیتالی

اندرو اتکینز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jun 21, 2020هر پنج شنبه ساعت 6:30 p. m. تپه

توسط ABTINNEWS در 1 تیر 1399

هر پنج شنبه ساعت 6:30 p. m. تپه وارد شوید.

سالی Quinlan و شوهرش تام ورود از ایالت ایلینوی است. باب تپه سوم از ویسکانسین. گرگوری تپه و همسرش مریم از گرجستان است. برایان هیل از سینسیناتی. دوست نزدیک خانواده مک Gajek از بونیتا اسپرینگز. جمعی تپه خانواده رازک به یک زوم تماس با پدر خود باب تپه دوم بنتلی ایجاد کرد ساکن برای خود هفتگی مجازی قرنطینه ساعت یک مبارک.

و خانواده اش به عنوان فرزند ارشد هیل تعریف آن بزرگ است: "شما باید خون, روابط, شما, ازدواج, روابط, شما باید خواهر و برادر و نوه و... آن را یک جامعه از مردم که همان ارزش است."

به عنوان روز پدر کشید و نزدیک تپه دوم فکر بیشتر در مورد خانواده اش. به او و روز پدر جشن خانواده او جمع شده بودند در سال 84. با چنین خانواده بزرگ او تا به مقدار زیادی برای جشن – و فرزندان او مشتاق به او یادآوری می کنند.

بیشتر: COVID-19 نیروهای ارشد زندگی جوامع به انطباق با آینده نامشخص

و: بونیتا اسپرینگز خانواده مرد جوانه بولاک می میرد COVID-19

"در این سال است که به خصوص برای من سخت چون من نمی خواهد وجود داشته باشد در روز پدر," دخترش سالی Quinlan گفت. "من فکر می کنم این واقعا برای ما مهم است به گنج یکدیگر و از دست هر یک از دیگر. شما از دست همه است."

اجتماعی فاصله اقدامات به منظور کاهش گسترش COVID-19 منجر به بیشتر از بزرگسالان به خصوص سالمندان صرف وقت در انزوای اجتماعی.

یک گزارش از CDC اشاره می کند که افراد مسن COVID-19 باوجود اینکه در حال حاضر در افزایش خطر ابتلا به تنهایی و انزوای اجتماعی به دلیل از دست دادن خانواده به تنهایی زندگی می کنند و بیماری های مزمن. COVID-19 است و در عین حال یکی دیگر از عوامل پیچیده در سالمندان رو به تنهایی.

بنابراین در حالی که او ممکن است قادر به دیدن خانواده و دوستان خود در فرد هیل II هفتگی ساعت و خوشحال هستند و به راحتی به عنوان او است که به خوبی شناخته شده در بنتلی ایجاد کرد برای اینکه چیزی از یک پروانه اجتماعی.

تام Quinlan تپه در قانون گفت: او واقعا احساس می کند مانند تپه ،

"من باید با او رابطه داشته است که من واقعا هستم [پسرش]. این یک پیش پا افتادگی با او" تام Quinlan گفت. "آن را بدل به یک رابطه که در آن من تا به حال یک پدر تمام زندگی من حتی اگر پدر من گذشت 20 سال پیش است."

باب تپه III به یاد می آورد خاطرات صرف در رود آیلند با پدر خود صرف وقت خود را snagging quahogs.

"در پایان روز, من از راه دور بسیار مبارک و خجسته که من یک خانواده بزرگ است که من با تکیه بر" او گفت:.

او به نظر می رسد به جلو به هفته مبارک ساعت چرا که حتی اگر آن را مجازی, او هنوز هم می توانید خانواده خود را به عنوان آنها صحبت کنید.

هر یک از اعضای خانواده به ارمغان می آورد خود را انتخاب نوشیدنی به یک ساعت یک مبارک. باب تپه II همراه با انتخاب خود را از شراب قرمز معمولا cabernet sauvignon. سالی Quinlan میآید با ودکا نوشابه. باب تپه III نوشیدنی چای سرد تمام روز و ساعت خوشحال از این قاعده مستثنی است.

"همه ما باید کمی از اضافه کردن بنابراین ما همه می خواهم به صحبت در همان زمان" تپه سوم گفت.

نتیجه نهایی به نظر می رسد کمی مانند باز به Brady Bunch سر صحبت با هم خندیدن به آنها باز هفتگی خود تماس مورد علاقه خود را با شوخی است.

"چرا مترسک برنده جایزه؟" Gajek پرسید. "از آنجا که او برجسته در زمینه خود را."

"من دستور مرغ و تخم مرغ از آمازون" تپه دوم دختر در قانون مریم گفت. "من به شما اجازه شما می دانید."

نتیجه نهایی از هفته مبارک ساعت است که بسیاری از سر و صدا و خنده و لبخند می زند. رئیس در میان کسانی هستند که خاطرات آنها را با هم با وجود فیزیکی گستره جدا از خانواده است. بنابراین در حالی که این روز پدر به نظر می رسد متفاوت تر از هر آنها را تجربه کرده ام قبل از آنها نگاه به جلو به زمانی که آنها پیوست شود یک بار دیگر.

"پدر صالح کودکان شادی بزرگ" فرزند ارشد هیل گفت. و از لبخند بر روی صورت خود, او مقدار زیادی از آن.

اندرو اتکینز یک ناپل اخبار روزانه ویژگی های خبرنگار. با او تماس بگیرید از طریق ایمیل در andrew.atkins@naplesnews.com. برای حمایت از کار مانند اندرو, لطفا در نظر اشتراک: https://cm.naplesnews.com/specialoffer/tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن