نامه به سردبیر: 3 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT مه 3 سال 2020فلوریدا کهنه بیکاری سیستم خجالت است برای همه ماما

توسط ABTINNEWS در 14 اردیبهشت 1399

نظر

فلوریدا کهنه بیکاری سیستم خجالت است برای همه ما

مانند میلیون ها نفر از دیگران من به تازگی کار من از دست رفته به علت COVID-19.

زمانی که من در زمینه بیکاری در مارس 29, من سقوط کرد به یک کهنه فلوریدا گروه فرصت های اقتصادی در سیستم است که مطلق است و خجالت برای همه ما. نیویورک تایمز' مارس 23 مقاله "فلوریدا یک حالت وحشتناک به یک فرد بیکار" توضیح می دهد که برخی از مسائل — سیستم های منسوخ شده و عدم وجود کارگران ماهر سود سطوح پایین ترین در کشور و یک رکورد قبل از COVID-19 فلوریدا پرداخت تنها 39 درصد از کارگران که برای اعمال نرخ بیکاری در مقایسه با 68 درصد در سراسر کشور. به من گفته شد این صبح است که در اخیر DEO داخلی جلسه مشخص شد که 800-204-2418 منتشر شده DEO "به شماره" اتحاد 120,000 خواستار برگزاری هر روز صبح به عنوان دفتر باز می شود در 7:30 صبح

از مارس 29 من را پر کرده DEO Reemployment نرم افزار دو بار آنلاین و یک بار بر روی کاغذ پست الکترونیکی-در صورت منتظر ساعت در جواب خطوط تلفن لگد شده است از اتصال مشخصات سیستم بیش از حد بسیاری از بار به تعداد ارسال های متعدد پرسش های بی پاسخ در مدعی کمک فرم پر شخصی outreaches برای اشتغال (که قرار نیست به نیاز شود اما سیستم آنلاین نمی خواهد حرکت به بعدی بدون آنها) و ارسال نسخه هایی از فلوریدا گواهینامه رانندگی و کارت امنیت اجتماعی از طریق ایمیل.

صبح امروز پس از یک آخر هفته که در آن یک نرم افزار جدید در سیستم نصب شده بود و یک جدید تیم مدیریت استخدام شد من وارد شده به امید اخبار خوب است. به جای من در بر داشت من DEO مشخصات و من DEO reemployment مدعی فایل تاریخچه پاک من پولی وضعیت در حال حاضر نشان داده شده است که فاقد شرایط لازم و توجه داشته باشید در جعبه پیام پروفایل من گفت: "شما ممکن است درخواست برای یک Reemployment کمک مزایای ادعا می کنند. را انتخاب کنید "درخواست برای Reemployment کمک مزایای" برای تکمیل یک برنامه جدید."

Fran Brasseux نخل شهر

ماساچوست یک برنامه ریزی دقیق برای مبارزه با COVID-19

در مبارزه خود را در برابر COVID-19 ماساچوست یک طرح برای امروز و فردا. آنها باور دارند که شما نیاز به پنج بخش رویکرد است. آنها بر این باورند که امید چیزی معجزه آسا رخ خواهد داد کافی نیست. آنها بر این باورند که "امید است از کمی استفاده کنید مگر اینکه آن را به همراه جسورانه و شدید برنامه است."

اجتماعی فاصله تماس, ردیابی, تست انزوا و درمان پنج سلاح های مستقر در ماساچوست طرح است. طرح خود را بر اساس یک مطالعه از بیش از 32,000 coronavirus بیماران در چین است. طرح خود را بر اساس اعتقاد به این که "ما باید به جرم در برابر ویروس." طرح خود را بر اساس علم است. و اجرای در حال هدایت توسط متخصصان علوم و نه سیاستمداران.

مبارزه با این ویروس است که بزرگترین چالش ما تجربه کرده اند در زندگی ما و همچنین "اخلاقی ضروری برای نسل ما."

این مقایسه با فلوریدا طرح است.

لی کلاین ورو بیچ

تهمت زد برای رئیس جمهور دارد چون آمریکا و آمریکایی ها

ما در حال نوشتن در پاسخ به همه تهمت-ضربه. رئیس جمهور تهمت بهترین رئیس جمهور ما تا کنون بود. او برای پاسخ به مطبوعات راه او می کند چرا که آنها به درمان هر چه او می گوید با تحقیر. او درمان شده اند کشید از همان ابتدا. هرگز ما شاهد یک رئیس جمهور تحت درمان بود.

او برای رئيس جمهور دارد چون آمریکا و آمریکایی ها است. او با این نسخهها کار خستگی ناپذیر برای رعایت قانون اساسی و دفاع از لایحه ما از حقوق. قبل از دولت به شغل ما به کشورهای خارجی و به فروش می رسد کارگران آمریکایی. ممکن است ما هزینه بیشتر برای خرید "ساخته شده در امریکا" اما آن است تا به ارزش آن است. ما نباید اجازه می دهد کشور ما را وابسته به دیگران است.

ما بهترین و درخشان ترین در اینجا در امریکا است. ما می خواهیم شهروندان ما نباید وابسته به دولت است. به مردم ما احساس هدف. زندگی در خارج از دولت که نوار دور. تا آنجا که به کروناویروس و راه آن همه رفت و او را از انجام یک کار شگفت انگیز. او مسئول این همه گیر و او در حال انجام است همه چیز مثل انسان ممکن است. اجازه دهید ما را ضربه بزنید به عشق ما برای امریکا به جای هدایت پریش بیش از رئيس جمهور ما است. ما خسته از منفی اما دعا برای آینده ای پر امید برای همه است.

دنیس مونتگمری و ویکی کانتور پورت سنت لوسی

در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر مزمن پا در بیماری

من مطمئن امیدواریم که بعد از زمان رئیس جمهور تهمت قرار می دهد پای خود را در دهان او به خاطر به پاکسازی آن را با سفید کننده و یا ضد عفونی کننده.

Vikki Truskoski فورت پیرس

مقایسه مرگ و میر ناشی از این ویروس با مرگ و میر در تصادفات گمراه کننده است

ستاره پارکر مارس 24 ستون مقایسه خطرات ناشی از کوروناویروس به خطرات ناشی از رانندگی است.

همانطور که از نوشتن این گزارش جان Hopkin پایگاه داده وجود دارد بیش از 50000 COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده است که حدود 16 ، 000 در هر ماه از اول فوریه است. با استفاده از آمار و ارقام خودرو تصادف مرگ و میر در مورد 3,046 یک ماه. او نمی تواند نسبتا مقایسه سه ماه چهره با کسانی که از 12 ماه. سوال چگونه بسیاری از آمریکایی ها موافق به منع رانندگی بی ربط است. آن را باید چگونه بسیاری از آمریکایی ها خواهد بود مایل به ایجاد برخی از فداکاری برای نجات 16,000 زندگی در ماه است. به استفاده از خودکار قیاس در 1980s خودکار مرگ و میر حدود 18 سال در هر 100000 نفر جمعیت است. آنها در حال حاضر حدود 11 در هر 100 ، 000. بسیاری از این زندگی نجات پیدا امن تر ماشین ها و قوانین مانند کمربند ایمنی و صندلی کودک. هنوز وجود دارد برخی که بر این باورند "کمانش تا" طول می کشد دور از حقوق خود.

رابرت هارپر جنسن بیچtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن