هرتز چهره بیشتر مشکلات مالی در میان coronavirus همه گیر

لورا اشپزخانه فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 11:08 AM EDT May 30, 2020Hertz Global Holdings است نشان دادن ن

توسط ABTINNEWS در 11 اردیبهشت 1399

Hertz Global Holdings است نشان دادن نشانه هایی از مشکل جدی مالی است.

آخرین مشکل ؟

در استروئ مبتنی بر شرکت کرده است موفق به پرداخت اجاره ماهیانه برای اجاره وسایل نقلیه در تلاش برای "حفظ نقدینگی" — یا پول نقد مورد نیاز برای حمایت از عملیات مبارزه میان coronavirus بیماری همه گیر.

به تازگی: هرتز پیاده سازی furloughs طول می کشد گام دیگر به کنترل هزینه ها

Hertz Global پدر و مادر اجاره ماشین غول هرتز Corp. که عمل هرتز دلار و صرفه جو مارک.

مانند رقبای خود شرکت محلی شده است وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر است که پیشتر گردشگری و سفر در سراسر کشور و جهان است. هرتز کسب و کار کاهش یافته است خاموش در حدود 80 درصد است.

هرتز وضعیت مالی تبدیل شده است چنان وخیم است که وال استریت ژورنال گزارش این شرکت می تواند به زودی به دنبال حفاظت از ورشکستگی.

روز چهارشنبه مجله منتشر شده از یک داستان است که نشان می دهد هرتز ممکن است "در حال آماده شدن برای امکان تشکیل پرونده ورشکستگی" با استناد به منابع بی نام.

داستان به دنبال یک نظارتی تشکیل پرونده توسط هرتز در همان روز اعلام کرد که "آن را پرداخت خاص" با توجه به در مارس 27 مورد نیاز هستند که توسط یک عامل اجاره است که می تواند به طور پیش فرض.

هرتز اجاره وسایل نقلیه مورد استفاده در آن روز به بعد ماشین اجاره عملیات در ایالات متحده از آن به ویژه هدف وسیله نقلیه سرمایه گذاری شرکت های فرعی.

در این پرونده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار هرتز می گوید از آن شده است در گفتگو با برخی از وام دهندگان و دارندگان خودرو آن سرمایه گذاری شرکت های فرعی یادداشت "به طور موقت کاهش پرداخت های لازم تحت عامل اجاره."

در حالی که هرتز مورد نیاز حمایت از دارندگان خودرو آن سرمایه گذاری شرکت های فرعی است, یادداشت های این پرونده می گوید و بعد فورا رفت واز این نیاز به چشم پوشی از وام دهندگان دیگر برای تنظیم ماهانه خود پرداخت.

این شرکت تا زمانی که ممکن است 4 را به پرداخت های از دست رفته بدون مجازات و یا آن را می تواند "مادی و منفی نهفته" با توجه به تشکیل پرونده. مذاکرات با وام دهندگان هنوز هم در بازی با امید رسیدن به تحمل توافق به چشم پوشیدن از پیش فرض.

در یک ایمیل هرتز سخنگوی لورن درخشش گفت: "به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر و عدم اطمینان در مورد زمان و قدرت بازیابی هرتز در نظر گرفتن اقدامات تهاجمی برای حفظ نقدینگی برای حمایت از عملیات در حال انجام."

این مراحل, او گفت:, شامل, کاهش, هزینه, تعویق انداختن هزینه های سرمایه ای و تنظیم ناوگان سطوح و نیروی انسانی بر اساس کاهش قابل توجهی در سفر تقاضا است.

هدف از این مقررات تشکیل پرونده در چهارشنبه درخشش گفته شد به سادگی به ارائه به روز رسانی "ما تامین مالی وسیله نقلیه."

"همه مهمتر گفتگو با ما وام دهندگان در حال انجام است و ما همچنان در بحث و مذاکره با وزارت خزانه داری ایالات متحده برای پشتیبانی از" درخشش گفت.

او نه آدرس امکان فصل 11 ورشکستگی پر کردن. چنین پرونده اجازه می دهد این شرکت به بازسازی بدهی های خود را و برای ادامه فعالیت با برخی از اتاق تنفس و امداد تا زمانی که این وضعیت با coronavirus را بهبود می بخشد.

'نور در انتهای تونل': این SWFL کسب و کار استفاده از همه گیر امداد وام به شناور باقی می ماند

"همانطور که شما می توانید تصور کنید که همه چیز باقی می ماند کاملا پویا و من قادر به توضیح بیشتر" درخشش گفت.

بحران را مجبور هرتز به قطع 10,000 کارمند در سراسر ایالات متحده

این شرکت تا به حال در مورد 38,000 کارکنان به عنوان Dec. 31 با حدود 29,000 کار برای ایالات متحده خود را از عملیات.

این شرکت را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد چگونه بسیاری از کارکنان محلی آن اجازه دهید بروید. قبل از همه گیر هرتز تا به حال حدود 1100 کارکنان در جنوب غربی فلوریدا.

در اواسط ماه مارس, بلومبرگ گزارش داد رئیس اجرایی افسران Avis هرتز و شرکت منابع که با هم استخدام حدود 160 ، 000 نفر با ارسال نامه ای مشترک به دولت ایالات متحده است که درخواست اجاره-صنعت خودرو را شامل می شود در هر بسته محرک اقتصادی. بنابراین دور از آنها بوده ام از سمت چپ.

در مصاحبه با بلومبرگ روز شنبه, کاترین Marinello هرتز مدیر عامل شرکت گفت هرتز و همسالان خود را باید مانند شرکت های هواپیمایی و شرکت ها تلقی حیاتی برای امنیت ملی است که باید با دریافت میلیاردها دلار کمک.

"ما پرداخت اجاره و هزینه ها به فرودگاه و ما از FEMA" Marinello گفت. "صنعت هواپیمایی شده است کمک کرده است. ما همان مشکلات آنها انجام دهد."

هرتز او گفت: در حال انجام همه چیز را می تواند به صرفه جویی در پول و جلوگیری از تشکیل پرونده برای ورشکستگی در صنعت سفر سقوط.

"ما به دنبال حمایت از ما وام دهندگان و بانک ها," او گفت:. "ما همچنین به دنبال حمایت از دولت است. بله, ما می توانیم جلوگیری از ورشکستگی است."

هرتز او اضافه خواهد شد و همچنان به مبارزه خود را برای زنده ماندن است.

"ما یک آیکون بزرگ و وجود داشته برای 100 سال" Marinello گفت. "ما برنامه ریزی می شود وجود دارد برای یکی دیگر از 100 سال است."

هرتز سهام کاهش یافت و روز شنبه پس از شرکت فاش از دست رفته پرداخت اجاره بسته شدن در 4 $را با $1 یا 20%. سهام شد تا 4 درصد شنبه صبح.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن