شب زنده داری برنامه ریزی شده برای از دست رفته ساحل Vero ارشد گذشته دیده می شود شنا در شهرستان سنت لوسی

سارا مارینو Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:47 PM EDT مارس 19 سال 2020ورو بیچ — این هفته یکشنبه پس از ورو ب

توسط ABTINNEWS در 1 خرداد 1399

ورو بیچ — این هفته یکشنبه پس از ورو بیچ دانش آموز دبیرستان Lenton "Ty" بخش گذشته دیده می شد شنا کردن Dollman پارک Beachside در جنسن بیچ.

Ward, عمه, ونسا ویلیامز گفت: او برادرزاده, 18, در ساحل مه 13 جشن فارغ التحصیلی خود را با یک گروه از دوستان زمانی که او جاروب دور توسط rip زمان.

Indian River County Schools سخنگوی Cristen Maddux گفت: دبیرستان برنامه ریزی شده شب زنده داری برای او جمعه از ساعت 6 تا 7 بعد از ظهر در مدرسه فوتبال ورزشگاه.

Maddux گفت: این مدرسه را به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل و کار با اجرای قانون محلی به مطمئن شوید که دستورالعمل ها ملاقات کرد. جزئیات برای شب زنده داری بودند که برنامه ریزی شده روز سه شنبه.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا به حالت تعلیق جستجو برای فارغ التحصیل ارشد پس از ترکیب اقیانوس و خط ساحلی به مدت دو روز برای نوجوانان.

بیشتر: U. s. Coast Guard تعلیق جستجو برای 18 سال از دست رفته شناگر Lenton "Ty" بخش

سنت لوسی شهرستان کلانتر دفتر سخنگوی این سازمان نیز متوقف جستجوی Ward اما آژانس هلیکوپتر به طور معمول پرواز دو بار در روز در امتداد خط ساحلی شهرستان و نگه داشتن یک چشم را برای بخش.

دانش آموزان می دانستند که بخش و یا نیاز به صحبت با کسی در مورد این حادثه را تشویق به رسیدن به ساحل Vero دبیرستان به برنامه مجازی حمایت از جلسات.

یک سخنگوی با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون است که رهبری سازمان در فرد از دست رفته مورد قادر به توان سه شنبه با وجود چندین تلاش.

بیشتر: گم شناگر عنوان ورو بیچ دبیرستان ارشد; های متعدد آژانس ادامه جستجو

سارا مارینو است TCPalm اخبار خبرنگار پوشش Martin County است. شما می توانید رسیدن به سارا در توییتر @saradmarino یا ایمیل خود را در Sara.Marino@tcpalm.com. اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب