نامه به سردبیر: 24 مه سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT 24 مه سال 2020خوردن گوشت بیشتر بهتر است برای آمریکایی هابا ارا

توسط ABTINNEWS در 4 خرداد 1399

نظر

خوردن گوشت بیشتر بهتر است برای آمریکایی ها

با ارائه عاطفی صدا تداوم بسیاری از اسطوره ها در مورد غذا, رزماری, Westling گفت: آمریکایی ها خواهد بود سالم با خوردن بیشتر میوه ها و سبزیجات و گوشت و غذاهای فراوری شده.

من فروش علف خوار و گوشت امگا 3 و گوشت و وحشی غذاهای دریایی. من تبدیل مرتع به گوشت عملیات در اواخر سال 1999 بر اساس کارشناسی علوم. تصمیم من نبود و بر اساس گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده بشقاب من, رسانه, داستان, دانش مشترک و یا پزشکی دستورالعمل های صنعت. بر این اساس بود که زیست شناسی و تغذیه مطالعات که در معرض بسیاری از رژیم غذایی اسطوره این گذشته 70 سال که منجر به بیشتر چاقی و بیماری های مزمن و بالاتر هزینه های بهداشت و درمان.

رزماری نظرات چشم پوشی شیمی انواع مواد غذایی و تاثیر آنها بر عملکرد بدن. انسان نیاز به مواد مغذی متراکم مواد مغذی متنوع و غذاهای قند خون پایین و 1:1 نسبت امگا-6 به امگا-3 اسیدهای چرب ضروری است. افا تعادل اثرات ایمنی بدن و عملکرد مغز است.

محققان نشان داده اند که ارتباط بین بیماری های مزمن و نسبت. نسبت های بالاتر از 4:1 در ارتباط با مطلب بیماری های مزمن. اکثر آمریکایی ها نسبت به اطراف 15:1. اکثر پرسنل پزشکی هستند clueless در مورد این نسبت چرا که آنها در معرض این علم است. به جای آنها تدریس در مورد مواد مخدر و عملیات و آزمایش خون و تفسیر است که دیگر پشتیبانی شده توسط علم است.

بدن ما باید به دنبال مواد مغذی ترکیبات از برگ های سبز و ترکیبات موجود در غده, دانه, دانه, گل, میوه و آجیل. همین دلیل است که علف خوار و گوشت امگا 3 و گوشت و وحشی غذاهای دریایی هستند که غذاهای سالم می خورند, نوار, هیچ کدام.

تد Slanker نخل شهر

مغلوب ساختن پیشی جستن نادیده گرفته محدود به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری

در گذشته شیوع ایالات متحده آمریکا رهبری جهان را در برخورد با این بحران است. کل جهان تماس با ما مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای رهبری و هدایت است. چرا که CDC برخی از اپيدميولوژيستها و دانشمندان در جهان است. CDC پس از آن رهبری یک تلاش یکپارچه در رابطه با سازمان بهداشت جهانی است. خود را در ترکیب رهبری همراه با کمک های مالی از گذشته دولت با موفقیت به مبارزه با این بیماری است.

رئیس جمهور تهمت را متوقف کرده است و ما بودجه است. این است که 20 درصد از بودجه خود را. او را نادیده گرفته است کشورهای جهان به عنوان آنها در تلاش برای جمع آوری 8 میلیارد دلار نسبت به واکسن توسعه است. CDC شده است محدود و نادیده گرفته شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد بیشتر در رابطه با واکسن سودآوری برای شرکت های دارویی از با پیوستن به جهان بزرگ به مبارزه با COVID-19.

وجود یک بیماری همه گیر راهکار در جای خود گرفت. وجود یک بیماری همه گیر نیروی کار در داخل وزارت امنیت داخلی. هر دو به سرعت حذف مغلوب ساختن پیشی جستن.

بسیار برای فدرال رهبری — اجازه دهید به تنهایی جهان رهبری است.

رابرت کوک, جنسن بیچ

ماست چشم انداز دریاچه ای ممکن است با آب موثر درمان

تشکر. برایان ماست به تازگی ساخته شده یک درخواست برای حمایت عمومی برای جلوگیری از "بزرگ شکر" از ربودن دریاچه اوکیچوبی آب. در حالی که دکل در زمان هدف در شکر او نیز نامیده می شود برای سازش دانستن است که یک تعادل است زده می شود بین کشاورزی و تامین آب آشامیدنی و بلندی فجایع زیست محیطی مضر جلبک شکوفه و شوری آب شیرین رودخانه ها.

من حمایت ماست تمایل به پیدا کردن یک راه حل است که کار خواهد کرد برای همه, اما متاسفانه این اتفاق می افتد ممکن است تا تمرکز سوئیچ به آب با کیفیت به جای کمیت آب.

هر کس می خواهد دریاچه اوکیچوبی آب, اما هیچ کس به جز قند و شکر تولید کنندگان در جنوب دریاچه را با میل و رغبت آن را هنگامی که آن را پر از مواد مغذی آلودگی و سمی جلبک.

30 سال گذشته ثابت کرده اند که کشاورزی بهترین شیوه های مدیریت همراه با آب impoundments و biofiltration یک شکست وقتی که می آید به ده آلوده فلوریدا آب از مواد مغذی و مضر جلبک شکوفه.

تنها راه برای حذف آلاینده ها به سطح مورد نیاز است که با درمان شیمیایی است که می تواند مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست دوستانه است. اما مهم تر از آن در واقع می تواند کار انجام می شود.

رودخانه و کانال آب باید درمان شود برای حذف مواد مغذی هر دو در راه خود را به این دریاچه و خارج. آن را نیز می تواند تحت درمان دوباره توسط تولید کنندگان شکر در انتهای جنوبی دریاچه قبل از آن مرخص پایین دست. درمان وجود دارد و به نوبه خود می تواند کشاورزی فاضلاب به تازه و آب آشامیدنی و یا حداقل را تخلیه امن برای ما اکوسیستم ساحلی و صخره های مرجانی است.

ما باید قادر به رشد مواد غذایی ما نیاز به تامین آب آشامیدنی به جنوب فلوریدا و حفاظت از محیط زیست ما. کنگره دکل چشم انداز قابل دسترسی است اگر ما برای جلوگیری از گرگرفتگی آلوده غیر قابل استفاده آب از طریق رودخانه های ما و به جای درمان آن و استفاده از آن را دوباره و دوباره.

Thomas M. Waite, ملبورن

Thomas M. Waite, Ph. D., P. E., استاد بازنشسته و سابق دانشکده مهندسی در مؤسسه فناوری فلوریدا.

دین باید هیچ جایی در دولت آمریکا در هر سطح

چه اشتباه با این تصویر ؟ مذهبی و رهبران کنگره شده اند آوازی در مخالفت با طالبان و داعش در میان دیگران در اجرای دقیق قانون شریعت بر مردم در مناطق آنها را اشغال کند. شریعت را می توان به عنوان یک شکل افراطی از اسلام در حالی که در ایالات متحده سکولار قانون امر به آزادی مذهبی.

چه تفاوت است? هیچ یک زمانی که کسانی که از هر جمعی ادیان تلاش برای تحمیل باورهای خود را در تعادل از شهروندان در این کشور است.

خود دکترین مذهبی لزوما اعمال می شود به تمام مردم و در عین حال آنها لابی کنگره قانونگذاران برای تصویب قوانینی که حمایت و همزمان با اعتقادات خود. دوباره, تفاوت چیست ؟ کسانی که مومن روح زندگی می کنند که توسط اصولی دگم رایگان هستند به طوری که فقط به دیگران باید بدون آن زندگی می کنند.

دین هیچ جایی در دولت در هر سطح در ایالات متحده است. احساس رایگان به تمرین آنچه که شما موعظه; اما کسانی که انتخاب می کنید نه به تعظیم در ادای احترام به مسیحی نسخه از "قانون شریعت" باید به همان اندازه رایگان بدون آن زندگی می کنند.

اریک Bergamyer پورت سنت لوسیtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن