لیگ اصلی بیس بال پیاده سازی 60-بازی 2020 فصل به عنوان بازیکن توافق بر پروتکل های ایمنی

گیب Lacques ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:42 PM EDT Jun 23, 2020در حالی که لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان

توسط ABTINNEWS در 4 تیر 1399

در حالی که لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان MLB انجمن موفق به پیدا کردن زمینه های مشترک پس از یک ماه از jousting در میان همه گیر جهانی منجر به MLB اجرای 60-بازی 2020 برنامه آنها توافق بر سلامت و پروتکل های ایمنی در شنبه باز کردن درب برای یک منحصر به فرد ترین فصل است که آنها امید به شروع در ماه جولای.

کمیسر راب مانفرد اجرای بازیکنان پس از رد نهایی MLB پیشنهاد دوشنبه به ارمغان آورد یک نتیجه گیری به آنچه که به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان یک لحنی فصل در تاریخ بیس بال. در عین حال با وجود این اغلب معاند عقب و جلو بین دو طرف وجود خواهد داشت و بیس بال در این فصل ارائه شده توسط هر دو طرف گمان آن را به عنوان امن COVID-19 موارد سنبله دوباره از ساحل به ساحل.

"همه مسائل باقی مانده حل و فصل شده است" MLBPA اعلام کرد در بیانیه شنبه شب "و بازیکنان در حال گزارش به اردوگاه های آموزشی."

در حالی که COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 120 ، 000 آمریکایی ها را نهایی می گویند در مورد اینکه آیا یک سال 2020 فصل بیس بال در می آید و بازیکنان و تیم ها در حال حاضر می تواند تا سطح شیب دار دانستن فعالیت های مالی بخشی از معادله حل و فصل است.

در آغوش هرج و مرج! MLB را 2020 فصل خواهد بود مثل هیچ چیز شما تا کنون دیده ام

که از کجا و چگونه ؟ پاسخ دادن به سوختن خود سوال برای فصل

CORONAVIRUS & SPORTS: دریافت آخرین اخبار و اطلاعات درست در صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

یک کوتاه بهار آموزش برنامه ریزی شده است برای شروع در 1 ژوئیه تا حد زیادی در تیم اصلی استادیوم پس از MLB دستور بهار-آموزش امکانات بسته سهشنبه پس از یک COVID-19 شیوع در فیلادلفیا فیلیز' اردوگاه در فلوریدا و یک مشکوک به صورت مثبت در تورنتو اردوگاه. گاهی اوقات در ماه جولای تیم به احتمال زیاد بازی یک تعداد انگشت شماری از نمایشگاه بازی های.

و پس از آن ارائه شده وجود دارد بیشتر قابل موانع به بازیکن سلامت و ایمنی عمومی یک تاریخ است که در بسیاری از مقاطع بعید به نظر می رسید: روز افتتاحیه در جولای 23 یا 24.

اما این امر می تواند یک درب بازکن بر خلاف هر گونه دیگر تنها بخشی از دلیل COVID-19 محدودیت خواهد نوار طرفداران از غرفه. برای اولین بار hitter وظیفه تعیین خواهد شد مورد استفاده در لیگ ملی شاید فقط برای این فصل است.

فوق العاده-زمین باز یافته بازی را شروع با یک دونده در پایه دوم با کراوات بازی یک احتمال است. همه بازی ها برگزار خواهد شد در برابر تیم ها در هر باشگاه خود منطقه جغرافیایی - 40 بازی در برابر بخشی رقبا و 20 برابر interleague تیم است.

و زمانی که بازیکنان جمع آوری در امتداد خطوط راهنما برای, تلویزیون, دوربین, آن ممکن است سخت به برطرف کردن این تصور که برخی انجام می دهند تا از طریق gnashed دندان.

توسط یک 33-5 رای روز دوشنبه بازیکنان MLB' انجمن اجرایی و کمیته تیم تکرار رد MLB پیشنهاد برای 60-بازی برنامه و گسترش برگشتی شجاعانه مانفرد برای اجرای این فصل پس از او و MLB 30 صاحبان رد بازیکنان پیشنهاد 70-بازی فصل.

که کمیساریای درست بعد از یک مارس 30 توافق نامه که در آن تیم های مورد توافق برای پیشبرد $170 میلیون به بازیکنان و جایزه آنها یک سال از زمان سرویس اگر فصل را از دست داده بودند. بازیکنان خواهد دریافت نرم افزار تاریخ پرداخت برای هر بازی که رقابت.

در عین حال دو طرف متفاوت بر زبان است که طبق حقوق و دستمزد توافق خواهد بود بازبینی اگر بازی بودند بدون طرفداران در استادیوم. یک 50-50 درآمد سهم مفهوم شناور توسط MLB هرگز درباره پیشنهاد مرحله. در مه 26, MLB ساخته شده خود را برای اولین بار پیشنهاد رسمی که ارائه یک مقیاس کشویی از کاهش دستمزد را کاهش دهد که بزرگترین حقوق بیش از 75 درصد. آن را به سرعت و بسیار علنا رد شده توسط بازیکنان.

که fomented نگرانی که مسائل مالی و نه همه گیر خواهد اژدر 2020 فصل یک ضربه که از بیس بال قطعا مبارزه در دوره نقاهت. یک ضد پیشنهاد از اتحادیه ارائه یک دیگر فصل و حقوق معوق در صورت لغو برگشتی موجب افزایش گفت و گو است.

مانفرد ژوئن 10 ادعا که او "100%" خاصی وجود دارد خواهد بود یک فصل آمد و دو روز قبل از MLB سوم ارائه به بازیکنان که شامل 72-بازی فصل گسترش برگشتی و 80% نرم افزار تاریخ پرداخت. این پیشنهاد رد شد MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک که به دعوت مانفرد به طور یک جانبه پیاده سازی کوتاه فصل در نرم افزار تاریخ پرداخت.

کلارک به پایان رسید بیانیه خود با اشاره به اتحادیه آمادگی برای بازی: "فقط به ما بگویید که و که در آن."

که شد پاره ای برای بازیکنان در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر مانفرد با هدف به بازیگران شک در این فصل فقط پنج روز پس از "100%" تضمین گفتن ESPN در 15 ژوئن او قابل شک و تردید به توافق خواهد رسید.

به عنوان مانفرد پیاده روی پشت خود را تضمین تولید شده در واکنش از تمام گوشه و او پرواز کرد به آریزونا به صورت چهره به چهره ژوئن 16 جلسه با کلارک در نهایت الحاق به بازیکنان تقاضا برای نرم افزار تاریخ پرداخت بیش از 60 بازی فصل.

کلارک مقابله با 70-بازی ارائه دهد که مانفرد ادعا کرد او را گرفت و با تعجب — "این نیاز به بیش از," او گفت: — به اعتقاد او توافق رسیده بود ،

آن را هرگز. در حال حاضر در حالی که هنوز هم ممکن است بیس بال در سال 2020 آن را قطعا طعم ترش - به خصوص پس از آن به طور گسترده ای فرض بر این بود که صرفا از undercard به صورت قابل توجه تر و به طور بالقوه آسیب رساندن به نیروی کار مبارزه پس از 2021 فصل هنگامی که زمان توافق دسته جمعی منقضی می شود.

بزرگترین معضل در حال حاضر: COVID-19 همه گیر که waylaid بیس اصلی, مارس 26 روز افتتاحیه و در حال حاضر ممکن است به جلوگیری تیم از بازگشت با خیال راحت در هر ورزش.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن