نامه به سردبیر: ژوئیه 2 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT Jul 2, 2020Martin County کمیسیون به تاخیر افتاد برای هفته نیاز

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

نظر

Martin County کمیسیون به تاخیر افتاد برای هفته نیاز به ماسک

در تاریخ 19 ژوئن اعضای Martin County کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به نیاز همه کارکنان مشغول به کار در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی, موسسات خرده فروشی و کسب و کار برخورد با مردم به پوشیدن ماسک.

در مارس 13 من ارسال یک ایمیل به شهرستان رئیس کمیسیون هارولد جنکینز نشان می دهد او و همکار کمیسیون در نظر گرفتن سفارش نیاز به کارکنان موسسات کسب و کار ملزم به پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

در مارس 14 کالین Paschowicz یک مشاور مطمئن باشید من ایمیل من فرستاده شده بود به جنکینز.

در تاریخ 21 آوریل در کمیسیون برگزار شد جلسه ویژه. در این جلسه مدیر عامل شرکت رابرت خداوند از کلینیک کلیولند گزارش چگونه خود را در بیمارستان بودند در برخورد با کروناویروس. بیماری همه گیر. وی با اشاره او همیشه می پوشد لباس محافظ و ماسک صورت, به جز زمانی که صحبت کردن به یک میکروفون. جای تعجب نیست یک کمیسر در زمان این فرصت را به از او بخواهید اگر او خواهد یا نمی خواهد توصیه به پوشیدن ماسک توسط کارکنان تمام موسسات کسب و کار در شهرستان است.

پس مارس 13 تعداد مارتین ساکنان شهرستان که آزمایش مثبت افزایش یافت. تعداد مرگ و میر افزایش یافته است و از شش تا 24.

چرا آن را نه هفته از زمان من تماس کمیسر جنکینز تا ژوئن 19 برای کمیسیون اقدام به نشانی coronavirus تهدید? اگر آنها تا به حال عمل کرده و زودتر از آن را در کاهش تعداد افرادی که آزمایش مثبت ؟ واضح است که ما هرگز نمی دانیم.

به اعتقاد من شکست توسط اعضای کمیسیون شهرستان به عمل هر چه زودتر برای محافظت از ساکنان این شهرستان در برابر این مسئله جدی در سلامتی عمومی غیر مسئولانه بود.

جرالد Taché استوارت

مانند سیگار کشیدن در کار نیست با پوشیدن یک ماسک به خطر می اندازد دیگر مردم

بازگشت در اوایل سال 1980 زمانی که سیگار هنوز هم مجاز در بسیاری از محل های کار من از یک زنجیره سیگاری officemate من اگر او نمی خواهد ذهن سیگار کشیدن نه در میز خود را. او پاسخ داد که اگر او ترک سیگار او را به دست آوردن وزن! پاسخ من این بود که خواهد بود که با من خوب; سپس او می خواهم تنها به کشتن خود و من و بقیه همکاران او.

بنابراین به همه کسانی که غیر ماسک پوشیدن naysayers اجازه دهید من آن را بسیار روشن است که با پوشیدن یک ماسک شما در حال به خطر انداختن کسانی که در اطراف شما, عزیزان, خود, خانواده, دوستان خود. من هیچ مشکلی با مردم رفتار بی پروا که آن را تنها اثرات آنها. مشکل است که خود را بی پروا رفتار است کمک به این ویروس گسترش و در نهایت کسی که شما در مورد مراقبت از خواهد شد و عواقب ناشی از فکری و استکبار. چگونه شما احساس می کنید زمانی که آن را مادر یا کودک خود را در یک ونتیلاتور?

جولی Eisdorfer ورو بیچ

دولت های محلی باید در دستور ماسک اگر دولت نمی خواهد

بدون کفش بدون پیراهن هیچ سرویس! این یک دید مشترک در ورود بسیاری از کسب و کار در فلوریدا و آن را تلاش برای ترویج بهداشت. مشتریان بالقوه رایگان به انتخاب کنید که آیا یا نه به پیروی. در حال حاضر به نظر می رسد که برای بسیاری است که اگر "ماسک" اضافه شد, آن است که دیگر یک سوال از بهداشت و سلامت, نگرانی از آن است که نقض آزادی آزادی به قمار با COVID-19 ویروس.

خواهد که آن را تنها "آزادی عاشقان" که در معرض خطر بودند. اجازه دهید احمق احمق است. اما هنگامی که دیگران در حال غیر ارادی در معرض خطر آن است که دیگر یک انتخاب شخصی است. اگر دولت نمی خواهد پس از آن دولت های محلی نیاز به حکم پوشیدن ماسک.

نه تنها ما مایل به دیدن پایان دادن به این بیماری همه گیر زندگی ما در خطر است.

Bettie مارشال, فورت پیرس

اونس Vasquez ارائه می دهد یک جایگزین عالی برای برایان ماست

کنگره برایان ماست باید اجرا برای سگ شکارچی برای همه خوب او در حال انجام در سطح فدرال. او به وضوح حاضر به موضع در پاسخ به افزایش تعداد COVID-19 نفر در سراسر کشور بسیار کمتر در داخل کشور یا منطقه, منطقه 18. His official Facebook page پست دری وری سخن گفتن در مورد آب و سگ.

ایران دریافتند ماست در میشیگان. آنها نقل مکان کرد و او را به فلوریدا او را تا در یک معلول مجهز به خانه و زد او را برای کنگره است. فقط در زمان برای واجد شرایط برای انتخابات. اپتیک خوب بود: زخمی کهنه سرباز جوان است و می تواند به یاد داشته باشید صحبت کردن امتیاز. کسانی که صحبت امتیاز آمده از نیوت گینگریچ سیاسی کمیته اقدام. آنها قطار نامزدها به ضرب و شتم دموکرات. فقط تعداد کمی از این نقاط هستند "برو منفی زود" "سعی نکنید به آموزش" "هرگز پشت کردن" و "استفاده از جزئیات کوچک به اهریمن جلوه دادن." صدا آشنا است ؟ باید آن را جمهوری خواهان شده اند با استفاده از این تاکتیک برای چند دهه. و در حال حاضر ما می توانید اضافه کردن "گستاخی دروغ است." دکل آموخته درس.

در حالی که او ranted در مورد سخنران نانسی پلوسی برگزاری جلسات در واشنگتن خانه با این وجود در گذشت یکی دیگر از امداد لایحه HEROS عمل می کنند که به او رای دادند در برابر. که بیل در حال حاضر نشسته در میچ مک کانل خود اعلام کرد "قبرستان" همراه با صدها نفر دیگر در حالی که دکل باقی مانده است قطع.

خوشبختانه یک جایگزین وجود دارد در اونس وازکوئز که در گنج ساحل و می داند که معنای زندگی چک چک. او خود را از طریق دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و مشغول به کار در فلوریدا دادستانی کل در هر دو طرف. او در حال اجرا است برای کنگره به برایان ماست صندلی. او یک چشم انداز برای آینده ما است که شامل یک دستمزد زندگی می کنند و مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و محیط زیست است. او را بررسی کنید در ozforcongress.com و رای خود را برای یک آینده برای منطقه 18 و امریکا است.

جودی Hines فورت پیرسtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن