پورت سنت لوسی معلم مدرسه برای رقابت در " معرض خطر!' پخش مسابقات در هفته آینده

Catie Wegman Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 2:53 PM EDT مارس 19 سال 2020پاسخ: هفتم-کلاس مدنی در اوک امام جوا

توسط ABTINNEWS در 31 اردیبهشت 1399

پاسخ: هفتم-کلاس مدنی در اوک امام جواد K-8 مدرسه در پورت سنت لوسی که ظاهر خواهد شد در "خطر!" پس از سالها تلاش است.

سوال: کسی که آلیسون توماس?

توماس می خواستم به یک شرکت کننده در "خطر!" زمانی که او می تواند به یاد داشته باشید و تقریبا مسجل یک نقطه در بازی تلویزیون نشان می دهد نوجوانان در مسابقات سال پیش منتشر شد اما پس از او زنده استماع است.

توماس نگه داشته و تلاش — مصرف آنلاین نرم افزار آزمون پنج بار قبل از اینکه واجد شرایط برای یکی دیگر از مصاحبه حضوری سال گذشته است.

نه ماه گذشت و توماس شروع به دریافت deja vu ترس رویای مادام العمر هرگز تبدیل به واقعیت است.

سپس او تلفن کردم.

توماس یکی بود از 15 مربیان انتخاب شده در سراسر کشور برای رقابت در "2020 معرض خطر! معلمان مسابقات" که دوشنبه آغاز خواهد شد. توماس' قسمت خواهد بود مارس 29.

"خطر!" airs در 7:30 بعد از ظهر روزهای هفته در ABC.

بیشتر: 'معرض خطر!' اونا مسخره برای گیج کننده جانت جکسون, Ariana Grande

"این چیزی است که من همیشه می خواستم برای انجام اما هرگز فکر نمی کردم آن را در واقع اتفاق می افتد گفت:" توماس یک پورت سنت لوسی ساکن ، "و آن را انجام دهد چرا که من یک معلم بود, ساخته شده است آن را حتی بیشتر خاص است."

توماس پرواز به لس آنجلس در اواخر فوریه به مدت پنج روز به ساقه نشان می دهد, او گفت:. مسابقه فیلم برداری فیلم تبلیغاتی و شرکت در عمل دور, اما اعصاب واقعا مجموعه تا زمانی که آن را به زمان.

جانی گیلبرت نشان می دهد زمان گوینده به نام توماس " نام; و به زودی میزبان الکس Trebek راه می رفت شروع به رقابت.

بازی در.

توماس breezed از طریق تاریخ آمریکا, سوال, او گفت:, و به یاد داشته باشید که متوقف کرد توسط هر دسته خاص است.

بیشتر: DeLaura مدرسه راهنمایی معلم علوم به رقابت در " معرض خطر!'

"هنگامی که شما در واقع در مرحله و انجام آن به صورت واقعی آن را در مجموع تاری" توماس گفت. "این عجیب و غریب و من در صحبت با برخی از شرکت کنندگان دیگر. همه ما به سختی به یاد داشته باشید چه اتفاقی افتاده است. ما بسیار هیجان زده به تماشای آن در تلویزیون."

بیشتر: بیشتر دوست داشتم متنفر بودم, به یاد ماندنی شرکت کنندگان در معرض خطر!'

یکی از نکات برجسته که در "خطر!" جلسه بود Trebek نشان می دهد افسانه ای میزبان توماس گفت. مسابقه اول تعامل با Trebek اواسط مسابقه زمانی که او متوقف شد به طور خلاصه مصاحبه با هر یک.

پرارزش ترین بخش از تجربه او اضافه شده بود که قادر به نمایندگی از معلمان سراسر کشور — به خصوص به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس نیروهای آموزش و پرورش ساختار به شدت تغییر می کند.

"من واقعا افتخار می کنم به عنوان یک معلم و من بسیار افتخار به نمایندگی از مدرسه من و من به شهرستان در این دوره از مسابقات" توماس گفت.

بیشتر: St. Lucie مدارس شهرستان در فرد فارغ التحصیلی تاریخ

قوانین نشان می دهد و اجازه نمی دهد توماس به هر کسی بگویید چگونه او شانس در رقابت حتی اگر اعضای خانواده او هستند "خطر!" طرفداران و مادر او می پرسد او را تقریبا هر روز برای سرنخ.

مانند هر کس دیگری آنها را به صبر کنید تا 29 مه که به دلیل اجتماعی فاصله پروتکل توماس میزبانی مجازی سازمان دیده بان حزب با دوستان و خانواده.

Catie Wegman جامعه ایران را که نیز تولید "درخواست هاردکور,," گاه به گاه از ویژگی های برای پیدا کردن پاسخ خود را به سوال در مورد هر چیزی و همه چیز را — بیشتر عجیب و غریب ، حمایت از کار خود را با یک TCPalm اشتراک. تماس با او در catie.wegman@tcpalm.com یا 772-221-4211 و او را دنبال کنید @Catie_Wegman در توییتر و @catiewegman1 on Facebook.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن