بازگشت به برنامه های مدرسه در رودخانه هند تنگ کردن به سه گزینه

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 5:10 PM EDT 28 ژوئن 2020INDIAN RIVER COUNTY — دانش آموزان و معل

توسط ABTINNEWS در 9 تیر 1399

INDIAN RIVER COUNTY — دانش آموزان و معلمان در این منطقه خواهد شد حضور در مدرسه این سقوط در یکی از سه روش: در فرد عملا و یا ترکیبی از این دو.

سرپرست دیوید مور در روز جمعه ارائه شده به خانواده ها در سراسر منطقه سه گزینه می توانید آنها را انتخاب کنید قبل از مدارس آغاز می شود Aug. 10.

مقامات منطقه در طول چند هفته گذشته کار کرده اند با محلی مقامات بهداشت و اصول به درک چگونه به بهترین ایجاد یک طرح برای بازگشایی مدارس است که پاسخگویی به نیازهای همه دانش آموزان و خانواده مور گفت: در Facebook Live جمعه.

بیشتر: Indian River, مدرسه, مدیره موافق: مؤتلفه پرچم نمادهای دیگر ممنوع می باشد در محوطه دانشگاه

"ما درک می کنیم اهمیت و ارزش از بازگشت به مدرسه" او گفت:. "اما در همان زمان ایمنی اولویت ما است."

مدارس بسته شده اند و از ماه مارس به دلیل coronavirus.

مور را ارائه می آید به عنوان مثبت COVID-19 نفر از سراسر استان و شهرستان در ادامه به افزایش است.

همانطور که از شنبه, 620 موارد این ویروس تایید شده است در Indian River County است.

سنتی بازگشت

هفته اول مدرسه تمرکز خواهد کرد در حال انتقال به یک نمونه تجربه یادگیری مور گفت.

در اولین روز مدرسه, دانش آموزان, بازدید از کلاس درس معلم آنها اختصاص داده شد و به دنبال برنامه کلاس های ارائه شده به آنها است. مهد دانش آموزان ادامه خواهد داد به دنبال مبهوت رها کردن و انتخاب کنید تا برنامه.

بیشتر: مربیان توافق بر اهمیت آموزش نژاد و نژادپرستی اما دست و پنجه نرم کردن با بهترین راه برای انجام آن

کارکنان مدرسه افزایش خواهد یافت تمیز کردن و ضد عفونی تلاش های درس مشترک و فضاهای مشترک دستگاه ها مانند رایانه ها و جداول به دنبال روش های ایمنی و دستورالعمل ها; نصب یک راه ترافیک در راهرو; حداقل رساندن بالا تراکم مناطق و انجام حرارت چک از دانش آموزان و کارکنان به محض ورود.

در داخل کلاس های درس مناطق کار و میز خواهد بود مبهوت به اطمینان حاصل شود دانش آموزان از نظر اجتماعی دور مور گفت.

در سالن های غذاخوری اسکنر نصب خواهد شد برای اطمینان از هیچ لمسی معاملات غذا و خدمات ممکن است مبهوت و وعده های غذایی ممکن است در مکان های مختلف اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله و هوای درس و ناهار. کافه تریا کارکنان را به پوشیدن ماسک و دستکش و خطوط مواد غذایی می شود پاک خواهد شد پایین بین ناهار.

حمل و نقل نیز متفاوت خواهد بود مور گفت.

اتوبوس خواهد بود محدود به 25 تا 35 دانش آموزان — از 77 نفر از دانشجويان به طور معمول و صندلی خواهد بود مبهوت هر چند خواهر و برادر می توانند با هم نشستن. دانش آموزان و رانندگان را ملزم به پوشیدن ماسک, او گفت:.

بیشتر: نژادی-برابری اعتراضات و راهپیمایی می تواند فشار Indian River مدارس به ملاقات فدرال لغو تبعیض نژادی مشخص سفارش

رودخانه هند مدرسه مجازی

این گزینه "است که چگونه ما به پایان رسید مدرسه در سال" مور گفت. "این است که سنتی خود را مجازی تجربه کنید."

دانش آموزان باید یک مربی اختصاص داده برای حمایت از آنها و پدر و مادر خود را. خانواده ها تصمیم خواهد گرفت که با سرعت از درس و روز به روز تکالیف او گفت:.

بر خلاف سال های گذشته دانش آموزان ثبت نام شده در این منطقه مدرسه مجازی اختصاص داده خواهد شد یک معلم از منطقه مدرسه.

"این یک فرصت برای شما برای اتصال در این مجازی برنامه گام با شما به عنوان یک خانواده اما دریافت حمایت از کسی محلی," او گفت:.

منطقه دانش آموزان ثبت نام شده در یک انتخاب یا آهنربا برنامه نمی خواهد از دست دادن موقعیت خود را در هر دو باید آنها را انتخاب کنید آموزش مجازی برنامه مور گفت. منطقه برگزار خواهد شد دانش آموزان "صندلی" برای ترم اول. انجام این کار اجازه خواهد داد که برای انتقال از یک محیط مجازی را به یک کلاس درس سنتی است.

دانش آموزان و خانواده های علاقه مند به ثبت نام در این منطقه مدرسه مجازی باید تصمیم خود را در ژوئیه 10, مور گفت.

بیشتر: "شما استفاده می شود برای ناراحت بودن': محلی دانش آموزان سیاه پوست به یاد بیاورید در مدرسه تصمیم به اعتراض

انتقالی آموزش از راه دور مدل

"این یک مدل است که در آن (خانواده) طرح بازگشت به مدرسه اما نه تنها هنوز وجود دارد," مور گفت.

دانش آموزان ثبت نام شده در این مدل را می توان به یک معلم و به دنبال روزانه بل برنامه از خانه, او گفت:. آموزش خواهد بود ارائه شده به دانش آموزان عملا و دانش آموزان می توانند با شرکت در کلاس درس را در زمان واقعی و یا بازدید در زمان بعد برای تقویت.

پس از نه هفته از کلاس دانش آموزان قادر خواهد بود برای انتخاب دوباره به محیط سنتی کلاس. مقامات منطقه "را ما" برای مطابقت با دانش آموزان با معلم مشابه آنها تا به حال در حالی که یادگیری از خانه مور گفت.

در این مدل مور گفت: مقامات منطقه بر این باورند که آنها می تواند ارائه دانش آموزان با تجربه مدرسه از خانه که تشابه کلاس های درس سنتی زیر بل برنامه و اتصال با یک معلم.

بیشتر: Indian River County, عضو هیئت مدیره مدرسه تیفانی عدالت مردد از انتخاب مجدد مسابقه

حرکت رو به جلو

برای مور سه گزینه منعکس منطقه تلاش در ارائه خانواده انتخاب برای اطمینان از تمام نیازهای دانش آموزان در حال ملاقات در پاییز.

یک بررسی ارائه خواهد شد به پدر و مادر را برای تکمیل به ارائه بازخورد و ارائه پیشنهادات برای بهبود این سه گزینه.

مور است که انتظار می رود به بحث در مورد هر گونه تغییرات به سه گزینه بر اساس بازخورد جامعه جولای 6, او گفت:.

"این یک واقعیت جدید این است که یک زمان" مور گفت. "چالش ما در اینجا به گوش دادن. در مجموع هم ما طراحی یک طرح است که مطابق با نیازهای هر یادگیرنده در این جامعه است."

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب