COVID-19 ماسک دستور: پالم بیچ شهرستان قاضی می گوید: "هیچ حق قانون اساسی را نقض'

هانا مورس پالم بیچ پستمنتشر شده 12:49 PM EDT Jul 27, 2020یک قاضی طرفه با پالم بیچ شهرستان در طرح دعوی در دادگا

توسط ABTINNEWS در 6 مرداد 1399

یک قاضی طرفه با پالم بیچ شهرستان در طرح دعوی در دادگاه در برابر آن, ماسک, ماموریت, گفت که او در می یابد که "هیچ حق قانونی است که نقض."

"حق شود از نفوذ دولتی' به صورت خودکار و یا به طور کامل محافظت فرد از انجام مقررات" قاضی جان Kastrenakes نوشت: در سفارش امضا دوشنبه.

"بیشتر به نقطه, حقوق اساسی و آرمان های دولت محدود نمی تبرئه یک شهروند از دنیای واقعی پیامدهای فردی خود را انتخاب و یا در غیر این صورت اجازه می دهد آنها را به طور کامل شرک اجتماعی خود را موظف به همکار خود آمریکایی ها و یا به جامعه به عنوان یک کل" او ادامه داد.

بیشتر: کروناویروس در فلوریدا, جولای 27: وزارت بهداشت گزارش 8,892 جدید موارد مرگ و میر 77

Kastrenakes گفت: شهرستان کمیسیون که به اتفاق آرا تصویب ماسک حکم ماه گذشته به یک "معقول و منطقی" است که نیاز به ماسک شد بهترین تصمیم برای خدمت و حفاظت از ترکیبات آن در طول یک بحران بهداشتی.

"نه این دادگاه و نه آشکار گروه آوازی از ساکنان اقتدار به حدس دوم که تصمیم گیری در سیاست" او نوشت:, و اضافه کرد که او مورد حمایت است که "غیرمنتخب افراد ... ممکن است با این وجود مخالف را از آن تشکیل مقامات صرفا بر اساس شخصی خود را در مخالفت با این شیوه ای که در آن مقامات به دنبال حفاظت از عموم مردم است."

بیشتر: Disney World تاخیر برخی از رفت و آمد مکرر هتل reopenings به عنوان فلوریدا COVID-19 موارد سنبله

وکلای مدافع که نماینده یک گروه از پالم بیچ شهرستان ساکنان که در مخالفت با قیمومیت به دنبال یک توقف موقت در اجرای این دستور تا زمانی که تصمیم نهایی می تواند رسیده است.

این طرح دعوی در دادگاه واصل شده یک هفته پس از تاریخ 23 ژوئن تصویب معتقد است که این شهرستان را اندازه گیری نقض حق یک فرد برای حفظ حریم خصوصی و حق به دلیل روند. Kastrenakes مخالفت کرد و گفت هیچ انتظار حریم خصوصی زمانی که پوشیدن صورت پوشش در مکان های عمومی, و او در بر داشت که شاکی تعریف که یک ماسک پزشکی "روش" بی ربط بود.

"پوشش بینی و دهان طراحی شده است برای حفاظت از دیگر شهروندان" Kastrenakes نوشت. "ماسک است نه بیشتر یک روش پزشکی' از قرار دادن یک گروه کمک در باز کردن زخم."

این پرونده نیز ادعا نیاز به صورت پوشش تخطی از راست به دلیل روند. Kastrenakes نیز مخالف در آن نقطه گفت: دستور است نه مبهم و خودسرانه است.

"پس از همه, ما یک قانون اساسی و یا محافظت شده با حق آلوده کردن دیگران" Kastrenakes نوشت.

بیشتر: چه فلوریدا اخیر افزایش COVID-19 موارد به معنی برای دولت

قضات تصمیم می افتد در خط با احکام ساخته شده در پرونده مشابه پرونده در آلاچوا و لئون, استان ها.

شهرستان وکیل دنیس Nieman جشن حاکم است اما گفت که این مورد نشده است.

"حتی اگر دیگر شهرستانهای' موارد شنیده می شد قبل از ما و دریافت مطلوب احکام ما هرگز چیزی را برای اعطا" Nieman نوشت: در یک ایمیل به شهرستان کمیسیون جمعه. "متفاوت وکلای شاکیان قضات دستور اجرایی و سایر متغیرها می تواند نتایج متفاوتی بنابراین ما در مورد خود ایستاده. ما مفتخر هستیم به خاطر این پیروزی برای دولت های محلی در طول بیماری همه گیر."

hmorse@pbpost.com

@mannahhorsetinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن