نامه به سردبیر: مارس 29 سال 2020

نظرTreasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:00 PM EDT May 29, 2020چه کسی این تصمیم گیری مؤثر از حقوق همه ما ؟ هر روز

توسط ABTINNEWS در 10 اردیبهشت 1399

نظر

چه کسی این تصمیم گیری مؤثر از حقوق همه ما ؟

هر روز ما از شنیدن و خواندن نظرات از روزنامه نگاران.

در حال حاضر در اینجا من نظرات.

ما در حال پنهان شدن در خانه ما فاصله خودمان را از دوستان و خانواده. ما بسیار اجتماعی جامعه است. که در آن می تواند ما را در رفتن و ماندن شش فوت دور از یکدیگر که در آن ما می تواند جمع آوری در گروه 10? پارک های تفریحی و امکانات بسته شده است. , رستوران ها, میله, فیلم, مراکز و مدارس و کلیساها — همه بسته است. ما به تماشای تلویزیون reruns, ترسناک, گزارش و تبلیغات برای دارو. به ما گفته شده به فروشگاه برای مواد غذایی به تنهایی به دنبال فلش, آنچه که لازم نیست برای خرید.

که باعث می شود این تصمیم گیری ؟ از خواب بیدار; ما حقوق مشخصی دارند و آنها هستند که دور از ما. گلف باز هستند, liquor stores, باز, کلینیک سقط جنین باز است. من نمی بینم این حس در این. برخی از کشورهای دارای حکومت,;چرا ؟ این است که ویروس در حال انتظار برای حمله در شب ؟

ما باید بیرون بروید و ایجاد ایمنی به این ویروس و یا هنگامی که آن را می گرداند ما نمی توانیم مبارزه با آن است. برخی از ما تا به حال آن را و آن را نمی دانند. برخی زندگی می کنند و برخی می میرند اما ما یک شانس مبارزه برای زنده ماندن. چرا برخی از مردم با پوشیدن ماسک خود را در هنگام رانندگی همه تنهایی ؟ چشمان خود را باز کنید ما در حال رهبری اطراف — توسط چه کسی ؟ ما آمریکایی هستیم و ما رایگان هستند. قوی باقی بماند.

باربارا Bischoff ورو بیچ

آزادی کروز خط در حال حاضر گرفتن رزرو

من شنیده ام برخی از مردم صحبت کردن در مورد یک کشتی کروز جدید خط مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان در حال راه اندازی آوریل 1. آن را به نام آزادی کروز خط کشتیرانی به تمام نقاط داغ در کارائیب و این ایالات متحده است. آزادی کروز خط رئیس جمهور Donald Trump Jr. گفته فاکس نیوز که آزادی را در بازارهای هدف مسن هستند تهمت هواداران که به اعتقاد COVID-19 ویروس جعل طراحی شده برای پایین آوردن جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن; و نیز هر کسی که به تماشای سی ان ان یا MSNBC و نانسی پلوسی.

قبل از ازدواج کروز 14-روز-به-احتمالا-زندگی-پایان کروز به نام "جوجه کشی کروز برای زندگی شما" با برنامه ریزی متوقف می شود در بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه جزایر کارائیب از جمله Port-au-Prince Haiti, فضل حوله پورتوریکو; و شیطان جزیره با یک سمت خاص سفر برای چند خوش شانس به جفری اپستین جزیره خصوصی.

مردم نیز گفت: امکانات رفاهی در آزادی کروز خط کلاس اول و برای اطمینان از مسافران دریافت خدمات آنها سزاوار همه آزادی کشتی خواهد بود PPE-رایگان ونتیلاتور-رایگان و بسیار شلوغ

و اگر نه رئیس جمهور تهمت و نه هیچ یک از خانواده اش خواهد بود و در این سفر با شما رئیس جمهور ارسال خواهد شد برخی از مهمان ویژه برای ایستادن در به عنوان میزبان برای او. مهمان میزبان لیست هنوز نهایی نشده است اما تهمت جونیور تایید کرده زیر است: جف جلسات رابرت مولر, James Comey, مایکل کوهن یکی از Cuomos و Omarosa Manigault.

بلیط ممکن است خریداری شده در #Trump2024 اما عجله آنها در حال رفتن بسیار سریع است. و فراموش نکنید که آزادی کروز خط شعار: "کروز — مانند شما هرگز به آینده."

و اگر فکر می کنید این بسته نهفته است, مطمئن شوید که به لحن به مغلوب ساختن پیشی جستن شبانه COVID-19 روز رسانی.

کریس کریستنسن نخل شهر

از مجریان به تبلیغ با زبان در گونه: وای ممنون

تمام افرادی که منافع تجاری در طول بحران بسیار آرامش

در طول زمان COVID-19 بحران یکی از چیزهایی است که به من می دهد راحتی بزرگ است بی پایان بمباران تبلیغات از ماشین, بیمه, آبجو, بهبود صفحه اصلی, شرکت های حقوقی و شرکت های دیگر به من گفتن آنها من را به عقب و یا در حال رفتن به شوی با من در طول این بحران است. من نیز قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست-eyed اخبار تلویزیون و مجریان خبرنگاران و مدیران ایستگاه که نگاه با حسرت به دوربین به من اطمینان که آنها در اینجا برای همه ما است.

با تشکر از همه شما من احساس می کنم خیلی بهتر است.

فیلیپ ویلر ورو بیچ

رای گیری غایب حمل خطر قابل توجهی از رای تقلب

نمایی دیگر از رای گیری غایب: "رای غایب باقی می ماند بزرگترین منبع بالقوه تقلب" با توجه به دو حزبی گزارش سال 2005 فدرال انتخابات کمیسیون اصلاحات ریاست سابق جیمی کارتر رئیس جمهور و وزیر خارجه جیمز بیکر سوم. می رود "شهروندان که رای دادن در خانه در خانه های سالمندان در محل کار و یا در کلیسا بیشتر مستعد ابتلا به فشار آشکار و نامحسوس یا به تهدید و ارعاب. رای خرید طرح های به مراتب سخت تر برای تشخیص زمانی که شهروندان رای توسط mail." آن را می دهد نمونه.

بهتر اطمینان حاصل شود صادقانه انتخابات بسیاری از کشورها مانند نروژ و مکزیک هیچ کلی تدارک برای رای گیری غایب در انتخابات ملی.

ویلارد Stong ورو بیچ

دو شگفتی در سرمقاله صفحه

تصور کنید که در کمال تعجب من به تازگی هنگامی که شما منتشر کارل Hiaasen ستون که شامل خود خارج می گردند چهارم در برابر برخی تصور بالای جرم و جنایت و بزه توسط خواهان. من واقعا نمی دانم او می تواند نوشتن بر روی هر موضوع دیگر — اما او شلاق مذهبی بخشی از جامعه ما که او تصور همه به راست مذهبی.

به خوبی آن را کمی متفاوت برای او.

سپس در آوریل 21, من تقریبا keeled بیش از زمانی که من کردم به صفحه نظر و وجود سرمقاله کارتون lambasting دموکرات ها. خدای من به نظر می رسد مانند شما احتمالا ممکن است در تلاش برای راست کشتی به یک موضع عادلانه بین راست و چپ سیاسی views. اگر چنین است, لطفا آن را نگه دارید و به عقب بر گردیم به زمانی که روزنامه نگاران بی طرفانه اخبار و گزارش نه نقطه توسط نظرات خود را دارند.

با تشکر برای امید.

جین فرانکلین, سباستینtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن