Brevard مانند فلوریدا می بیند بزرگترین روز تنها در مورد پرش به بازگشایی مجددا

الساندرو Marazzi ساسون و جیم Waymer فلوریدا امروزمنتشر شده 4:37 PM EDT Jun 16, 2020فلوریدا و Brevard County ار

توسط ABTINNEWS در 28 خرداد 1399

فلوریدا و Brevard County ارسال شده تعداد رکورد جدید COVID-19 موارد سهشنبه, باعث مسئولان به هشدار دادن به ساکنان اجازه گارد خود را به عنوان همه گیر همچنان در میان برنامه ریزی بازگشایی.

اما در حالی که کشورهای همسایه در حال ارزیابی مجدد خود را-بازگشایی مجدد بروارد طرح چوب به فرماندار رویکرد مرحله به مرحله مگر اینکه در غیر این صورت به کارگردانی. مرگ و میر ناشی از COVID-19 هنوز روند اما مقامات بهداشتی می گویند آنها از نزدیک نظارت بر اورژانس بازدیدکننده داشته است و این میزان در افرادی که تست مثبت برای ویروس — دو معیار کلیدی استفاده می شود برای تعیین زمانی که کسب و کار باید بازگشایی شده است.

"ما در حال حاضر بازگشایی همه چیز تا آنجا که در شهرستان (دولت امکانات) نگران است" گفت: شهرستان سخنگوی همین واکر.

"مگر در مواردی که فرماندار عقب نشینی ما در کمیسیون هستند و همه در," او گفت:. شهرستان است که در فاز دوم از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis طرح دوباره باز دولت است.

فاز دو که لگد در جمعه, ژوئن 5, اجازه برای 50 درصد ظرفیت در کافه ها, رستوران ها, سینما, کنسرت, سالن های بازی های آرکید و سرگرمی های دیگر کسب و کار در 64 شهرستانهای همه به جز میامی-Dade و Broward و پالم بیچ که دچار بیشترین COVID-19 موارد است.

واکر گفت که در حال حاضر این مدیریت اضطراری تمرکز بر گفتن افراد به اقدامات و مسئولیت برای محافظت از خود.

بیشتر: کروناویروس در Brevard, ژوئن 16: 43 جدید موارد 1 جدید مرگ; در مجموع 608 پس از همه گیری آغاز شد

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 2,783 موارد جدید COVID-19 و همچنین 55 جدید و میر شنبه. این است که بزرگترین پرش به تازگی موارد گزارش شده از COVID-19 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

"مردم نیازی به از دست دادن بینایی از این واقعیت که ما در حال انجام یک بیماری همه گیر آن چیز را به آرامی" واکر گفت.

مشاوره خود را به ساکنان: "گارد خود را اجازه نمی کردن."

بروارد ثبت 43 موارد جدید و 1 مرگ سهشنبه آوردن کل تجمعی موارد به 608 و 16 و میر در این شهرستان است.

فقط دو هفته پیش که رقم 424 موارد در بروارد. در سراسر کشور مورد کل شروع به پریدن کرد از حدود 56,000 به بیش از 80 ، 000 در همان زمان. Altogeether, 2,993 اند از COVID-19 در فلوریدا, با توجه به FDOH که همیشه اخطار می دهد که آن اعداد "موقت و موضوع را تغییر دهید."

از ماه مارس 12,206 مردم نیاز به بستری در سراسر کشور با توجه به موارد شدید COVID-19.

درصد تست مثبت در بروارد طی 14 روز در محدوده .2% در ژوئن 2 به 4.4% در ژوئن 15, با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت داده است.

در سطح ایالت درصد تست postive به طور متوسط حدود 5 درصد است.

اما درصد نتایج مثبت در سطح ایالت در بازه زمانی از حدود 3 درصد به 7 درصد بیش از دو هفته گذشته بود و 9.8% دوشنبه ،

شهرستان دولت در انتشار اخبار در روز سه شنبه با تاکید بر آخرین ارشاد از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

"تاکید بر "زمان" "فضا" "مردم" و "مکان" که در بیشتر زمان شما صرف و نزدیک در فضا شما را به هر گونه (احتمالا) افراد آلوده بالاتر خطر خود را. تعامل بیشتر با مردم را افزایش می دهد خود را در معرض خطر و داخلی مکان ریسک از خارج از منزل."

از سه شنبه بروارد تا به حال 163 تخت ICU با 36 درصد از کسانی که در دسترس در مورد افزایش با توجه به دولت در سازمان بهداشت و درمان دولت. این شهرستان دارای 1,563 تخت بیمارستان با 26 درصد در حال حاضر در دسترس است.

دولت نماینده شیدا خوب (R - Palm Bay) گفت که او مطمئن است فرماندار است که با توجه به اعداد و بر این اساس واکنش نشان می دهند.

"متریک به تمرکز بر روی بهداشت و درمان ظرفیت," او گفت:.

با توجه به واکر, آخرین اطلاعات خود را در اختیار او یک Jun. 13 گزارش از DOH نشان داد که نه بیماران بستری در بروارد با یکی در یک ونتیلاتور.

با توجه به سلامت وجود دارد 5 بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و در آن امکانات; هیچ کدام در فن. آنها همچنین توجه به یک چشم انداز مثبت در تعداد زیادی از مردم به دنبال تست.

سوالات به دیگر بیمارستان گروه در شهرستان نمی شد بلافاصله جواب داد.

چرا که از زمان آن طول می کشد بین یک عفونت رخ می دهد این بیماری را نگه دارید و برای یک نتیجه آزمون به موارد جدید ثبت شده در حال حاضر دیده می شود به عنوان بازتابی از وضعیت تقریبا دو هفته پیش.

درب بعدی در اورنج کانتی شهردار جری Demings صادر کلمه از احتیاط در یک کنفرانس خبری روز شنبه گفت که یک افزایش در مواردی می تواند به معنای پوسته پوسته شدن پشت کسب و کار reopenings و رویدادهای عمومی برای کمک به کنترل گسترش بیماری است. Demings گفت: یک مستند می تواند به در محل قرار داده برای محافظت از ساکنان اگر به تازگی موارد گزارش شده از COVID-19 ادامه خواهد داد به افزایش است.

دکتر رائول پینو, مدیر فلوریدا وزارت بهداشت در اورنج کانتی ارائه آخرین coronavirus ارقام برای منطقه است که نشان داد افزایش از 730 جدید COVID-19 نفر در هفته گذشته به تنهایی تا 202% از هفته قبل است.

چند میله, رستوران ها و دیگر موسسات در سراسر مرکزی فلوریدا درهای خود را بسته و پس از بازگشایی برای چند هفته پس از کارگران و یا کاربران آزمایش مثبت برای رمان coronavirus آسوشیتد پرس گزارش داد.

بررسی اثرات طولانی مدت این بیماری هنوز تحت مطالعه است اما حملات خستگی, سردرد, اضطراب و درد عضلانی است که می تواند برای چند هفته گذشته گزارش شده است.

آن دسته از بیماران که مورد نیاز مراقبت های ویژه می تواند تجربه مسائل جدی تر مانند ریه زخم قلب التهاب نامنظم بودن ضربان قلب و بدتر کبد و عملکرد کلیه.

"وجود دارد هیچ درمان اگر شما با آلوده COVID-19 شما نمی دانم اگر آن را به جزئی معامله که در آن شما در خانه هستید برای یک یا دو هفته و یا اگر آن را در حال رفتن به برخی از طولانی قرعه کشی کردن مصیبت" واکر گفت.

"برای ایمنی خود و ایمنی خانواده خود را, شما نیاز به انجام آنچه مورد نیاز است برای محافظت از شما و کسانی که در اطراف شما زمانی که شما قدم از خانه خود را," او گفت:.

"این است که بیش از ما هنوز هم در ادامه برای دریافت موارد با وجود این مهاجم تدریجی در (بازگشایی)," او گفت:.

اما پیشرفت های آینده از بریتانیا به دلیل امیدوار بود.

AP گزارش روز شنبه که محققان در انگلستان گفت: آنها شواهدی وجود دارد که مواد مخدر می تواند به بهبود COVID-19 بقا: استروئید به نام دگزامتازون کاهش مرگ و میر تا یک سوم در به شدت بیمار بستری بیماران

در این مطالعه مورد استفاده زیادی سخت آزمون که به صورت تصادفی 2,104 بیماران برای دریافت دارو و آنها را در مقایسه با 4,321 بيماران گرفتن تنها مراقبت های معمول.

این دارو داده شد یا خوراکی و یا از طریق IV. آن کاهش مرگ و میر 35 درصد در بیمارانی که نیاز به درمان با دستگاه تنفس و 20 درصد در کسانی که فقط نیاز به اکسیژن اضافی. آن را به نظر نمی رسد برای کمک به کمتر بیمار بیماران.

"این بسیار خوش آمدید نتیجه" یک مطالعه رهبر پیتر Horby از دانشگاه آکسفورد در بیانیه ای گفت. "بقا بهره مند است روشن و بزرگ در آن دسته از بیماران که بیمار به اندازه کافی به نیاز به اکسیژن درمانی پس از دگزامتازون در حال حاضر باید تبدیل به استاندارد مراقبت در این بیماران است. دگزامتازون ارزان است در قفسه و می تواند مورد استفاده قرار گیرد بلافاصله برای نجات جان انسان ها در سراسر جهان است."

آسوشیتدپرس نیز گزارش داد که دانشمندان در کالج امپریال لندن شروع خواهد شد immunizing نفر در بریتانیا این هفته با آزمون خود را coronavirus تزریق شدن آخرین ورود به مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن موثر برای متوقف کردن بیماری همه گیر.

این COVID-19 واکسن با استفاده از مصنوعی رشته از کد ژنتیکی بر اساس این ویروس مشابه علم در پشت دیگر واکسن استفاده می شود که برای مبارزه با بیماری است. پس از تزریق به عضلات بدن خود سلول ها دستور را کپی تند و تیز پروتئین در coronavirus. که باید به نوبه خود باعث یک واکنش سیستم ایمنی بدن به طوری که بدن می تواند به مبارزه با هر گونه آینده COVID-19 عفونت است.

فلوریدا امروز اخبار شریک News6/ClickOrlando کمک به این گزارش.

الساندرو Marazzi ساسون یک ناظر خبرنگار فلوریدا امروز. تماس با او را در 321-355-8144 یا asassoon@floridatoday.com. توییتر: @alemzs

جیم Waymer است محیط خبرنگار در فلوریدا امروز. تماس با Waymer در 321-242-3663 یا jwaymer@floridatoday.com. توییتر: @JWayEnviro Facebook: www.facebook.com/jim.waymertinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب