Norvell Florida State football تحمل گردباد روز, ذیل ویلسون پیام

کوتاه و مختصر ویلر تالاهاسی دموکراتمنتشر شده 5:37 PM EDT Jun 4, 2020این یک گردباد پنج شنبه برای ایالتی فلوریدا

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

این یک گردباد پنج شنبه برای ایالتی فلوریدا مربی تیم فوتبال مایک Norvell و برنامه های خود را. روز شروع پوشانده در جدال با عنوان با تحریم داوطلبانه تمرینات خود بازیکن ستاره و به پایان رسید با وعده تجدید تعهد برای هر یک از دیگر.

Norvell که تا به حال تا حد زیادی قابل توجه شش ماه اول روی کار به یک نقل قول برای ورزشی در مورد گام های او برای رسیدن به تیم خود را درباره مذاکرات نژادی و بی عدالتی و نابرابری شده است که اعتراض در سراسر کشور در طول هفته گذشته.

"ما تا به حال مقدار زیادی از ارتباط با ما تیم ما بازیکنان و مربیان ما. من رفتم جلو و عقب به صورت جداگانه با هر بازیکن این آخر هفته" Norvell گفت.

"و این چیزی بود که برای من مهم است به دلیل این است که یک دلخراش زمان در کشور ما است."

یکی از برجسته FSU, بازیکن, ارشد دفاعی در مقابله با ماروین ویلسون مورد مناقشه این واقعیت است. در یک توییت ارسال شده فقط پس از نیمه شب پنج شنبه صبح Wilson ادعا کرد در غیر این صورت بیان کرد که او نیست و این برداشت از متن Norvell ارسال می شود.

"این مرد (مدفوع emoji) اتفاق رخ نداد یال (sp)" ویلسون توییتی.

"ما یک تولید متن که ارسال شد به همه. هیچ یک در یک بحث بین ما و مربی است. این یک دروغ است و من و هم تیمی های من به عنوان یک کل خشمگین هستند و ما نمی خواهد کار کردن تا اطلاع ثانوی."

تعدادی از ویلسون هم تیمی های خود را نشان داد پشتیبانی برای پیام خود را retweeting آن و یا اضافه کردن پیام خود را در بالای آن را با یک نقل قول در توییت.

FSU آغاز شده داوطلبانه تمرینات تا دوباره در دوشنبه -- اولین روز از آن اجازه داده شد توسط NCAA-اما حداقل چند نفر از اعضای تیم را نشان نمی دهد تا در اوایل صبح روز پنج شنبه در همبستگی با ویلسون. زمان پنج شنبه صبح مناسب نورد در اطراف, اخبار ویلسون سرخوردگی با Norvell بود و بیش از همه رسانه های اجتماعی.

Norvell و FSU تیم فوتبال و کارکنان برگزار می شود یک فرد در جلسه صبح روز پنجشنبه در FSU را تمرین سرپوشیده تسهیلات. جلسه زیر برگزار شد اجتماعی فاصله دستورالعمل با همه شرکت کنندگان ایستاده حداقل شش فوت از هم جدا و با پوشیدن ماسک.

زمانی که ویلسون به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو از حساب توییتر خود را ساعت پس از این جلسه به پایان رسید مشخص شد که در این جلسه انجام آنچه که قرار بود به وحدت برنامه است.

"من در زمان ایستادن ما به آنچه که ما می خواستیم و ما در حال حرکت رو به جلو!!!" این عنوان برای ویلسون تصویری به عنوان خوانده شده.

"من درک @Coach_Norvell برای تشویق من به استفاده از پلت فرم و صحبت می کنند آنچه که من و هم تیمی های من در باور. تغییر که شما نیاز به زمانی که شما در حال رشد است."

یکی دیگر از Seminole linebacker Kevon گلن که ترجمه ویلسون اصلی جیر انداخت حمایت خود را پشت FSU کارکنان مربیگری پس از جلسه روز پنجشنبه.

ما مربی و ما هم به عنوان یک تیم. FSU تیم ملی فوتبال و کادر مربیگری خوب است و کار می کند. ببینید خانواده در سقوط" گلن توییتی.

مدت کوتاهی پس از این تیم نشست فیلم ظهور در رسانه های اجتماعی از FSU بازیکنان فوتبال در حال آماده شدن برای تمرین.

ویلسون به اشتراک گذاشته شده است که این تیم قصد دارد در این جلسه به مدت سه جدید باعث می شود آن را پیاده سازی در برنامه رفتن به جلو.

اول ویلسون توضیح داد که هر عضو از FSU تیم فوتبال در حال رفتن به ثبت نام برای رای دادن برای انتخابات آینده گفت: "ما قصد داریم به ما می گویند تا در این انتخابات است."

ثانیا ویلسون گفت که FSU در حال رفتن به انجام بیشتر جمع آوری کمک مالی به عنوان برنامه ای است که خواهد شد کمک به سازمان هایی که ارسال سیاه و سفید کودکان به دانشگاه اضافه کرد: "ما باید بیشتر پزشکان ما باید بیشتر وکلای ما باید بیشتر سیاستمداران ما باید بیشتر با مردم می گویند پس از رنگ است."

بیشتر: ماروین ویلسون می گوید مربی مایک Norvell نظرات 'دروغ', FSU, تیم فوتبال کار نمی کردن

بیشتر: 'هم به عنوان یک تیم': FSU مربی تیم فوتبال Norvell در دیدار با بازیکنان به آدرس متن آشفتگی

بیشتر: ماروین ویلسون توضیح می دهد Norvell نقد ارائه قدرتمند بیانیه در رسانه های اجتماعی

بیشتر: FSU مربی مایک Norvell معذرت خواهی ستایش ماروین ویلسون برای صحبت کردن

در نهایت ویلسون گفت که تیم ملی فوتبال در حال رفتن به انجام بیشتر جمع آوری کمک های مردمی برای حمایت از کودکان محروم از تالاهاسی و مناطق اطراف آن.

"من شده است در تالاهاسی به مدت چهار سال در حال حاضر و بسیاری از مدارس در تالاهاسی زیر خط فقر" ویلسون گفت:.

"شما برخی از مدارس که تقریبا 100% در ناهار رایگان. ما رو پنجم-grade kids مراقبت از خود اول یا درجه دوم کمی برادر یا خواهر مادر خود را از کار در تمام طول شب در تلاش برای ارائه به نگه داشتن چراغ در شب چیزهای مختلف است که می خواهم. آن را واقعا نمی عادلانه است."

Wilson انتخاب FSU از دبیرستان به عنوان یک ستاره پنج استخدام شماره 1 دفاعی مقابله و شماره 6 به طور کلی چشم انداز در سال 2016 استخدام, کلاس, در حال حرکت در سراسر کشور از زادگاه خود هوستون تگزاس به انجام ثبت نام در تالاهاسی.

در حالی که جورج فلوید بود در مینیاپولیس هنگامی که او درگذشت در حالی که در بازداشت پلیس مارس 25 فلوید نیز در اصل مورد ستایش قرار داد از هوستون. فلوید از مرگ برانگیخته تظاهرات در سراسر این کشور در پشت علت نژادی و بی عدالتی و نابرابری و خشونت پلیس.

ویلسون خوبی می داند که چگونه بلند سیاه و سفید شده اند و تحت ستم در ایالات متحده و می خواهد که به عنوان مثال می آورد که در مورد تغییر در جهان به عنوان یک مثال به نگاه کردن به.

"من به عنوان یک مرد از رنگ من می خواهم به آن را تغییر دهید. من می خواهم به آن مرد که می رود با این همه خالکوبی بر روی بدن من در یک یا دو سال نشان دادن این بچه ها که آره من همه این خالکوبی آره من کردم این همه رفتن با من بدن من احتمالا رو گوشواره یا من ممکن است یک زنجیره است. در همان زمان, من قصد دارم به یک میلیونر تحصیل میلیونر با یک درجه" ویلسون گفت:.

"من قادر خواهید بود به آنها بگویید که بچه های که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در این جهان است. اگر شما ذهن خود را به آن و شما کار سخت است چرا که شما می آیند از اعضای خانواده سلطنتی است. شما هستند و شما باید افتخار کنیم. شما برای ایستادن چیزی که شما معنی چیزی. شما یک داستان بگویید و یک داستان است که نیاز به شنیده می شود بدون توجه به آنچه. شما خاص هستند...

"مهم نیست که چه شما در زندگی انجام آن را به سخت خواهد بود. وجود دارد را به چالش وجود دارد رفتن به naysayers وجود دارد رفتن به افرادی که می گویند شما نمی توانید آن را انجام دهید. به عنوان طولانی به عنوان شما شما رو در ذهن شما رو که دانش است. شما می توانید انجام دهید هر آنچه شما می خواهید در این جهان است."

در اولین بیانیه پس نظرات خود را تحت آتش Norvell ستایش ویلسون برای استفاده از پلت فرم خود را به طور موثر و همچنین ارائه یک عذرخواهی برای صحبت با دقت خود را.

"من افتخار Marvin برای استفاده از پلت فرم خود را به بیان خود را در واکنش به نظرات من در اوایل مصاحبه" Norvell گفت: در این بیانیه است.

"گذشته شنبه شب به من ارسال یک متن به هر بازیکن به صورت جداگانه به ارائه یک فرصت برای ارتباط با من. بسیاری از اعضای تیم ما تصمیم به پاسخ و باید بیشتر در عمق گفتگو در مورد مسائل و احساسات است. ماروین مناسب است. این یک اشتباه بود به استفاده از کلمه "هر". به خصوص در این زمان, کلمات مهم هستند و من متاسفم.

"یک بار دیگر من به خاطر فرصتی که به من داده شده بود به صحبت می کنند به تیم ما بیشتر در عمق به عنوان یک نتیجه از ماروین در حال حاضر به بیان احساسات خود را. ما ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط و کار با هم به بخشی از راه حل ما ساختن جهان به مکانی بهتر برای همه است."

رسیدن به کورت ویلر در cweiler@tallahassee.com یا او را دنبال کنید در توییتر @CurtMWeiler.

هیچ یکی را پوشش می دهد 'Noles مانند تالاهاسی دموکرات. مشترک شدن در حال حاضر بنابراین شما هرگز از دست یک لحظه.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن