Lee County اهداف کسب و کار مهد کودک, اجاره و رهن در فاز اول COVID-19 بازیابی هزینه های

بیل اسمیت فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:22 PM EDT مارس 12 سال 2020اولین استفاده از $134.5 میلیون در COVI

توسط ABTINNEWS در 24 اردیبهشت 1399

اولین استفاده از $134.5 میلیون در COVID-10 بازیابی بودجه ارائه شده به لی شهرستان از طریق فدرال مراقبت عمل خواهد بود $50 میلیون برنامه برای کمک به ایجاد کسب و کار ارائه مراقبت از کودکان حمایت و حفاظت از مردم در حال سقوط و اجاره, رهن و قبوض آب و برق.

در یک جلسه ویژه ای روز سه شنبه Lee County کمیسیون مجاز شهرستان کارکنان به حرکت به جلو با فاز یکی از Lee County COVID-19 بازیابی. تصویب رسمی از اولین مراحل است که انتظار می رود در به طور منظم کمیسیون در جلسه روز سه شنبه.

بزرگترین بخش از 50 میلیون دلار تلاش earmarks 25 میلیون دلار برای راهاندازی کسب و کار است که تا به حال برای محدود کردن عملیات خود را به دلیل خاموش شدن سفارش توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

DeSantis متوقف می شود در لی شهرستان: رژیم صهیونیستی است. DeSantis متوقف می شود در Lee County, مذاکرات بی چک مثبت در روند COVID-19 نتایج آزمون

با هم به عنوان یک: در COVID-19 اقتصاد جنوب غربی فلوریدا مزارع رستوران گروه با هم به ارائه راه حل

دیگر بخش هایی از فاز یک را کمک به کارکنان به کار دانستن که اجاره خود را پرداخت خواهد شد به عنوان آنها در مالی خود را سر پا, در حالی که مطمئن باشید یک جایی که آنها می توانند اعتماد به تماشای کودکان خود را و قادر به رفتن به محل کار بررسی و ایمن از coronavirus.

مسکن و آب و برق کمک: 20 میلیون دلار

فاز یک برنامه را رول با 20 میلیون دلار برای کمک به اجاره مسکن و آب و برق کمک. که کمک های مالی است که انتظار می رود برای کمک به حدود 10,000 خانوار در علاوه بر این به بیش از 1600 بودن کمک کرد تا از طریق برنامه های موجود که هنوز هم $3.3 میلیون دلار در دسترس است.

هنگامی که برنامه مسکن است گسترش برای پوشش پایه مشتری پرداخت می شود انتظار می رود انتقال به طور مستقیم به صاحبخانه و شرکت های آب و برق, مقامات گفت. گرفتن وجود دارد به این معنی ارتقاء تکنولوژی موجود در سیستم های رسیدگی به افزایش حجم.

"وجود دارد بسیاری از چیزهایی که ما باید انجام دهیم" گفت: دستیار شهرستان گلن مدیر Salyer. "ما باید یک فرایند در جای خود و ما احساس می کنیم این امر می تواند بسیار سریع به بازار در نظر گرفتن کمک به جامعه."

مراقبت از کودک حمایت: 3.5 میلیون دلار

کسب و کار به مدت طولانی اشاره کرد که آنها مشکلات گرفتن کارکنان زمانی که مناسب مهد کودک در دسترس نیست برای فرزندان خود.

این مشکل ساخته شده و حتی سخت تر از خاموش کردن در زمانی که جایگزین مهد کودک در دسترس نیست بدتر نگرانی بیش از هزینه ساخت مطمئن شوید که امکانات به درستی مقادیر است.

لی شهرستان استفاده خواهد شد آن بودجه فدرال برای پیدا کردن یک کوپن برنامه برای کمک به پرداخت هزینه از خدمات مهد کودک ها. این کوپن را می توان در ارائه فاز اول طرح بازیابی از طریق همکاری با ایران راه است که در حال حاضر به اجرا در مهد کودک کوپن برنامه.

حفاظت شخصی تجهیزات: 1.5 میلیون دلار

برای مراقبت از کودکان سازمان ها و کسب و کار به طور یکسان استانداردهای جدید برای عامل در coronavirus سن باید رعایت شود. اما تجهیزات مورد نیاز است که همیشه در دسترس است.

برخی از شرکت ها به خصوص کسانی که در آن کارفرمایان کار در محله های نزدیک با مشتریان و مشتریان پیدا کردن آن سخت به نگاه با موفقیت بازگشایی به دلیل دشواری گرفتن تجهیزات PPE

"تجهیزات آنها نیاز به بازگشایی با خیال راحت این است که یکی بسیار سخت است و, دو چیزی است که آنها برای حساب نمی در حالت عادی هزینه های عملیاتی" Salyer گفت. "آنچه ما انجام می دهد این است که منبع این مواد آن را خرید و توزیع آن به عنوان یک کمک هزینه به کسب و کار به طوری که آنها می توانید به بالا و در حال اجرا است."

کسب و کار relaunch: 25 میلیون دلار

کسب و کار بسیاری از مشکلات روبرو هستند که ناشی از تصمیم به بستن غیر ضروری کسب و کار برای جلوگیری از گسترش ویروس.

Jennifer White, co-owner با شوهرش از فورت مایرز Brewing Co., گفت: کمیسیون کسب و کار شرکت در حال رشد بود در 30 ٪ نرخ سالانه زمانی که coronavirus رسید. از رستوران ها و کافه ها دستور داده شد بسته قوی صنایع دستی محلی دم صنعت رفته به یک چرخش دم.

"در هشت هفته گذشته ما پیش نویس (آبجو) توزیع به رستوران ها, میله, استادیوم ها, هتل ها و فرودگاه ها و 60 درصد از کل ما کسب و کار کاهش یافت به صفر سفید" گفت. "در لی کانتی ما خطرناکی به از دست دادن شش نفر از ما 11 تخمیر و حدود شش هفته دور از از دست دادن یکی دیگر از دو یا سه."

شهرستان برنامه ای برای استفاده از $25 میلیون دلار برای کمک به بازگرداندن کسب و کار است که تا به حال به تعطیل.

بودجه منظور خواهد شد کمک های مالی تا 5 ، 000 دلار برای کمک به شرکت ها استخدام 25 یا کمتر کارگران جایگزینی موجودی مطابق با اصول بهداشتی محل کار قبل از بازگشایی اضافه کردن اطلاعاتی علائم و کمک به بیمه نیاز به شروع دوباره.

مقامات شهرستان اعتراف وجود دارد محدودیت در آنچه در آن می توانید انجام با 5000 سهم.

"ما به سادگی پول کافی برای ایجاد کسب و کار مناسب آن قابل دوام نیست امروز" Salyer گفت. "اما اگر آن را قابل دوام است و آنها فقط نیاز به یک بیت اضافی کمک آنها نیاز به یک پل ما فکر می کنم ما می تواند عرضه آن است."

این شهرستان نیز تا به حال مشاوره برای کسب و کار است که ممکن است مشکل پرداخت اجاره. Salyer گفت: کسب و کار به کار با صاحبخانه در یک معامله بهتر.

"وجود ندارد مستاجران در اتاق انتظار به سطحی با مستاجر که شما از دست دادن — صاحبخانه renegotiating اجاره هر روز" Salyer گفت. "که احتمالا باید اولین گام خود را به عنوان دور به عنوان اجاره نگران است."

این شهرستان در محل کار بوده است در این برنامه برای کمک به آوردن کسب و کار بازگشت آماده برای راه اندازی در حالی که به دنبال در پیش است.

"این بوده است که همه دست به دست در عرشه تلاش" گفت: شهرستان, مدیر راجر Desjarlais. "در درون سازمان و من فکر نمی کنم که ما انجام داده ایم بسیار دیگر کسب و کار در شش هفته حداقل ... ما واقعا مشغول به کار در پس زمینه در جزئیات است."

با county کمیسیون حمایت از بخش فاز یک برنامه county کارکنان انتظار حرکت به سمت تبدیل برنامه به برنامه های فعال و در انتظار تصویب نهایی از این کمیسیون در هفته آینده است.

شهرستان هنوز حدود 85 میلیون باقی مانده از دولت فدرال کمک مالی به تصمیم می گیرید که چگونه برای خرج کردن در بهبود تلاش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن