این دبیرستان grads به دنبال از طریق با کالج خود قصد دارد با وجود COVID-19

ندا آتیه ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 6:38 PM EDT Jul 10, 2020به عنوان سقوط 2020 ترم سرخی ایزابل تیت-آربالو یک شس

توسط ABTINNEWS در 21 تیر 1399

به عنوان سقوط 2020 ترم سرخی ایزابل تیت-آربالو یک شستا دبیرستان فارغ التحصیل شده است احساس بی قراری وقتی که او چک اطلاعیه آمدن از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا.

آن را در حال حاضر در اواسط ماه ژوئیه و UCSB نشده منتشر شد بیانیه ای در مورد اینکه آیا خوابگاه باز خواهد شد در پاییز چه کلاس در حال رفتن به مانند نگاه کنید یا حتی زمانی که آنها در حال رفتن به شروع, او گفت:.

آربالو انتظار به صرف نيمسال اول او دانشجوی سال اول دانشگاه در سال ردینگ گرفتن کلاس های آنلاین. این چیزی است که بسیاری از دوستان خود را انجام می دهند اگر چه برخی از آنها در حال حرکت به دانشگاه ها که در آن آنها می تواند زندگی در خارج از دانشگاه و در نظر گرفتن آنلاین و یا مخلوط کلاس.

بیشتر: چگونه کالج آماده شدن برای ترم پاییز در سن COVID-19?

برای مثال دوست Julianna Flores, یکی دیگر از شستا دبیرستان فارغ التحصیل شد و اعتراف کرد به UCLA. اما فلرس مطلع شد که این دانشگاه پشت برش در تعدادی از ساکنان خوابگاه با توجه به COVID-19 بنابراین او نمی خواهد دریافت مسکن. به جای فلورس در نظر گرفتن کلاس های آنلاین در ردینگ و امیدوار به حرکت به UCLA به زندگی در محوطه دانشگاه بهار آینده.

و شستا دبیرستان فارغ التحصیل فضل فریمن در حال حرکت به خارج از پردیس آپارتمان در, Provo, Utah, که در آن او خواهد شد حضور دانشگاه بریگهام یانگ اعلام کرد که آن را ترکیبی از مخلوط آنلاین و حضوری در کلاس های کوچک کلاس در دانشگاه و یا فقط آنلاین کلاس گزینه های.

"من نا امید به حداقل می گویند. در طول دوران دبیرستان شما کار واقعا سخت برای به دست آوردن که در آن شما می خواهید برای رفتن و UCLA است که من واقعا می خواستم برای رفتن گفت:" فلرس. "من نمی گرفتن کامل از چهار سال وجود دارد و یا تجربه یک دانشجوی سال اول وجود دارد یا در هر نقطه واقعا" او گفت:.

چه حتی بیشتر خسته کننده است "مدارس در حال برنامه ریزی بر کاهش شهریه زمانی که ما در حال گرفتن کلاس در فرد" آربالو اضافه شده است. "این چیزی است که من بوده ام به دنبال به جلو به یک زمان واقعا طولانی و تمام مدارس دیگر مثل UCLA نگه داشته اند دانش آموزان خود را به روز شده اما UCSB نشده است انجام آن به همان اندازه است. اما آن چه در آن است."

حدود نیمی از فارغ التحصیلی سالمندان می گویند پس از دبیرستان برنامه تغییر کرده به عنوان یک نتیجه از COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی ملی از 1000 فارغ التحصیل از سالمندان توسط ویکفیلد تحقیقات تاریخ و موفقیت و مدیریت پروژه موسسه آموزشی پایه و اساس است.

این شستا اتحادیه دبیرستان منطقه معمولا انجام سالانه ارشد بررسی خروج مه اما نمی نظرسنجی دانش آموزان در این سال به دلیل خاموش شدن گفت: سرپرست جیم Cloney.

بیشتر: رکورد افکن تولید عملیات در حال حرکت به چیکو; روزنامه ساختمان قرار داده می شود تا برای فروش

"ما نمی خواهد می دانم که برنامه تغییر کرده اما ما فراموش دریافت اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بچه ها ثبت نام کرده و جایی که آنها رفت و در ترم بهار," او گفت:.

اما با توجه به نظر سنجی ملی بیش از یک سوم از دبیرستان فارغ التحصیلان می گویند که آنها در حال رفتن به محل کار به جای حضور در دانشگاه است. یک سوم دیگر را به تاخیر بیاندازد تاریخ شروع دانشگاه در حالی که تقریبا یک پنجم در حال تغییر مسیر شغلی خود را به طور کامل.

در غرب دره دبیرستان در کاتن وود رز Mathews — یک کلاس از سال 2020 فارغ التحصیل خواهد شد که یک دانشجوی سال اول در دانشگاه ایالتی سونوما در پاییز — فکر ماندن در ردینگ به کار و کلاس های خود را آنلاین. ماشین خراب شد در اوایل سال جاری بود و او فکر چیدن یک شغل دوم و صرفه جویی به خرید یکی از جدید زمانی که این بیماری همه گیر رخ داد.

بیشتر: چه تصویب بودجه دولت معنی Shasta County مدارس?

"این امر می تواند بسیار آسان است برای من به راه رفتن دور. من پول به اندازه کافی در کار من. اما اشتیاق من برای موفقیت بیشتر همه آن را," او گفت:.

Mathews اول شخص خواهد بود و در خانواده او از هشت خواهر و برادر به رفتن به کالج. حتی در تمام این ترس و عدم اطمینان ناشی از COVID-19 او تغییر نکرده ،

"آنچه من می خواهم برای رفتن به کالج است که من می خواهم به من بدهد خواهر و برادر کوچک این مدل نقش من هرگز. رشد همه را مانند " من می خواهم به مانند پدر مانند مادر من.' من نیست که هر کسی که من می خواستم بود. من تا به حال یک دسته از نمونه افرادی که من نمی خواهم به," او گفت:. "رفتن به کالج به من می دهد در این مسیر به پایان نمی مانند هر مردم است."

تا این هفته او برنامه ریزی شده برای کار در ردینگ و 16 واحد آنلاین برای رشته پرستاری در دانشگاه ایالتی سونوما از جمله آزمایشگاه. اما در روز چهارشنبه او دریافت یک تماس را به اطلاع او که او می تواند حرکت به یک خوابگاه در هفته اوت 10, او گفت:.

نگاه به آینده او احساس می کند به چالش کشیده و آمادگی در برخی از راه. زمانی که آموزش از راه دور آغاز شد و در مارس معلمان آن زمان آسان در دانش آموزان, او گفت:. Mathew معلمان گفت: این کلاس است که کلاس نمی تواند تاثیر منفی می گذارد چرا که این بیماری همه گیر. نمرات می تواند بالا برود اما نمی تواند به پایین. او را متوقف یادگیری در دسترس نباشد.

"من فکر می کنم که من عقب نشسته و استراحت در حال رفتن به تحت تاثیر قرار من در راه منفی. من انجام مشق شب از ماه مارس. من مورد مطالعه قرار گرفت. من گرفته نشده ، فقط دلسرد کننده, حلق آویز کردن با دوستان و کار. آن را واقعا سخت به عقب بر گردیم به روال" او گفت:.

"من عصبی هستم که من برای آن قطع اما هیجان زده است که زمانی که من انجام پایان ترم من قادر خواهید بود به عقب نگاه می شود و خیلی افتخار می کنم. من چیزی که فرد به طور متوسط ندارد به انجام," او گفت:. "فرد به طور متوسط ندارد تا از طریق آن بروید."

ندا آتیه یک گزارش برای امریکا سپاه عضو و خبرنگار آموزش و پرورش با تمرکز بر ترومای دوران کودکی و شکاف دستاورد برای ردینگ ضبط می شوند. او در توییتر دنبال کنید در @nada_atieh. کمک های محلی و روزنامه نگاری رشد با اشتراک امروز!tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن