همسایگان در مقابل Costco: مخالفان به نوبه خود در امضا به دنبال همه پرسی در خرده فروش طرح

میشل چندلر ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 7:30 PM EDT Jul 21, 2020مخالفان از Costco Wholesale انبار برنامه ریزی شده

توسط ABTINNEWS در 1 مرداد 1399

مخالفان از Costco Wholesale انبار برنامه ریزی شده برای جنوب ردینگ را ظاهرا به اندازه کافی جمع آوری امضا برای قرار دادن یک همه پرسی در انتخابات ماه نوامبر به دنبال سرنگونی این پروژه را تصویب.

همسایگان نمایندگی Bonnyview Bechelli ائتلاف کرده بود تا روز دوشنبه به حال امضا به اندازه کافی به اجازه رای دهندگان برای تصمیم گیری که آیا این شهر تصویب خرده فروشی پروژه باید ایستاده است.

این ردینگ شورای شهر به اتفاق آرا تصویب پروژه در ماه مه. توافق رسیده بود در ماه ژوئن به گسترش حریف امضا جمع آوری مهلت جولای 18.

مخالفان نیاز به جمع آوری در مورد 5,100 امضا به منظور اندازه گیری در انتخابات.

ردینگ شهر کارمند Pam يار گفت: این گروه تبدیل شده در امضا در روز دوشنبه.

"بله طرفداران برای همه پرسی در مورد Costco توسعه هم آمده در روز گذشته قبل از مهلت و آنها را از ثبت دادخواست" يار گفت در روز سه شنبه.

"ما در مراحل اولیه پردازش بنابراین من ساخته شده اولیه عزم وجود دارد که امضا به اندازه کافی برای حرکت رو به جلو برای فاز دوم ... در واقع تایید امضا," او گفت:.

يار اضافه شده که امضا شمارش توسط دفتر او تا به حال نشده است "تایید به هیچ وجه به اینکه آیا یا نه آنها ثبت نام رای دهندگان در شهر ردینگ. که در حال رفتن به محل در Shasta County Clerk و ثبت نام از رای دهندگان و آنها را تا 30 روز برای تکمیل آن (روند.)"

مارک ولف سان فرانسیسکو دادستان به نمایندگی از Bonneyview Bechelli ائتلاف بلافاصله نمی تواند رسید روز سه شنبه برای نظر.

در مارس 19, شورای شهر به اتفاق آرا تصویب پروژه پس از سالها به تاخیر می اندازد. تصویب شامل یک طرح کلی اصلاح به جای 152,000 فوت مربع Costco با یک ایستگاه گاز. کل مرکز خرید شامل خواهد بود که حدود 200000 متر مربع.

Costco می خواهد به نقل مکان از دانا درایو که در آن شده است از سال 1990 است.

بیشتر:

Coronavirus: که California counties در COVID-19 لیست سازمان دیده بان آنچه در زمین یک شهرستان و یا خاموش ؟

آتش نشانان مجروح: دو آتش نشان صدمه دیده در 4,500 هکتار فروغ در Lassen; آتش سوزی دیگر در ادامه به سوزاندن

گرگ اخبار: Lassen Wolf Pack دولت را تنها شناخته شده خانواده می دهد تولد به نوزادان برای چهارمین سال متوالی

میشل چندلر را پوشش می دهد دولت شهر و مسائل مربوط به مسکن برای ردینگ رکورد افکن/ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. او در توییتر دنبال کنید در @MChandler_RS تماس خود را در 530-225-8344 یا ایمیل خود را در michele.chandler@redding.com. لطفا برای حمایت از ما کل newsroom تعهد به خدمات عمومی و روزنامه نگاری با اشتراک امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن