طرح دعوی در دادگاه: گونه های در معرض خطر (لاک پشت های دریایی sawfish) آسیب دریاچه اوکیچوبی ترشحات

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 9:13 AM EDT Apr 23, 2020فلوریدا inshore مصب ها مهم و حیاتی پایه برای

توسط ABTINNEWS در 4 اردیبهشت 1399

فلوریدا inshore مصب ها مهم و حیاتی پایه برای حیات وحش دریایی و گیاهان است. عمل جزر و مد متعادل با بارش رواناب ایجاد زیستگاه مورد استفاده توسط صدها گونه در شارلوت, بندر, تالاب رودخانه هند و سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه.

اما این تعادل شکننده تازه به لب شور به آب شور است که به طور کامل پرتاب خارج از ضربت سخت زدن زمانی که دریاچه اوکیچوبی ترشحات شروع جریان به سنت لوسی و Caloosahatchee رودخانه. در سال های اخیر ترشحات انجام داده اند با آنها خیلی بیشتر از فقط مواد مغذی و گل و لای مملو از آب است.

آنها به ارمغان آورد سمی سیانو باکتری ها. نتیجه این شده است آسیب شدید به دریا و علف اختلال در این چرخه زندگی از نمرات از حیات وحش دریایی از جمله گونه های در معرض خطر مانند sawfish و لاک پشت های دریایی.

دوشنبه و سه سازمان حفاظت از محیط زیست در زمینه اطلاع از قصد خود برای شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای عدم اذعان به این مضرات که سمی منتشر شده از دریاچه اوکیچوبی مطرح برای محافظت شده حیات وحش مانند لاک پشت های دریایی و smalltooth sawfish.

مرکز تنوع زیستی Calusa Waterkeeper و Waterkeeper داد بگو ملی دریایی شیلات خدمات و U. s. Army Corps of Engineers موفق به طور کامل در نظر بگیرید که چگونه جلبک سمی و آلاینده های دیگر از سپاه' دریاچه تخلیه آسیب به حیات وحش به خصوص زمانی که آنها رخ می دهد در همان زمان به عنوان جزر و مد قرمز.

بیشتر: سمی جلبک های سبز-آبی بلوم در دریاچه اوکیچوبی

"شکوفه جلبک سمی در حال حاضر در حال تشکیل در دریاچه اوکیچوبی و در عین حال تنظیم کننده فدرال حاضر به اعتراف است که دریاچه تخلیه آسیب حیات وحش دریایی" اظهار داشت Jaclyn لوپز با فلوریدا مدیر در مرکز تنوع زیستی در آزادی مطبوعات فرستاده شده توسط این سازمان است. "ما نمی توانیم از تکرار سال گذشته زمانی که فلوریدا شاهد انبوهی از مرده و در حال مرگ, حیات وحش, ضخیم, guacamole آب و وعده های خالی از تنظیم کننده فدرال. ما متوقف نخواهد شد تا زمانی که سازمان های سمت راست این دوره است."

توجه به سو ادعا می کند که سازمان های موفق به در نظر گرفتن آسیب به حیات وحش هنگامی که آن را توسعه دریاچه اوکیچوبی تنظیم برنامه سال 2008 نیز به نام لر 08.

نظر: اگر استوارت شکایت آن را ممکن است از دست بدهند. در اینجا به همین دلیل باید آن سو به هر حال

این گروه در زمینه اطلاع برابر سازمان بیش مشابه نقض حقوق بشر در دسامبر 2018 و سپس طرح دعوی در دادگاه در ماه ژوئن 2019 که هنوز هم در انتظار در جنوب فلوریدا دادگاه فدرال.

ارتش سپاه و ملی دریایی شیلات سرویس به تازگی انجام شده رسمی مشاوره که در آن آنها به این نتیجه رسیدند لر است به احتمال زیاد به تاثیر منفی محافظت smalltooth sawfish; Johnson seagrass; یا سرخ و سبز و کمپ را ریدلی, لاک پشت منقار دار یا leatherback لاک پشت های دریایی.

در 12 سال سابقه لر فدرال سازمان های مسئول مشاوره اضرار به حیات وحش حفاظت شده هرگز تجزیه و تحلیل که آیا لر خدشه دار ذکر شده گونه و یا منفی تغییر زیستگاه خود را و هرگز مجاز آسیب رساندن به این گونه است.

زیستگاه مهم برای سرخ لاک پشت های دریایی در Caloosahatchee و سنت لوسی مصب; برای smalltooth sawfish در سراسر Caloosahatchee خور و برای جانسون seagrass در سراسر تالاب رودخانه هند.

لاک پشت

مصب مهم برای لاک پشت های سبز و همچنین سرخ لاک پشت گفت: زاک Jud مدیر آموزش و پرورش و نمایشگاه در فلوریدا اقیانوس شناسی جامعه استوارت است که درگیر در طرح دعوی در دادگاه.

"تالاب رودخانه هند فراهم می کند مهم مهد کودک زیستگاه لاک پشت های سبز دریایی از زمانی که آنها جوان هستند لاک پشت های دریایی به زمانی که آنها sub-بزرگسالان و یا اساسا نوجوانان" Jud گفت TCPalm. "جوان سبز لاک پشت ها همه چیز خوار هستند اما آنها بسیار وابسته به seagrass و macroalgae برای مواد غذایی به عنوان آنها در حال رشد هستند. مسن تر لاک پشت های سبز دریایی تقریبا به طور کامل گیاه خوار با تکیه بر سالم seagrass تخت برای بقای خود است."

جوان آشکار گوشتخوار هستند, Jud گفت: تغذیه در خرچنگ و میگو و دیگر موجودات زنده که در seagrass تخت در محلی مصب.

"اگر شما لازم نیست که سالم کودکان, شما نمی خواهد که لاک پشت ها," او گفت:.

Sawfish

در سال 2003 smalltooth sawfish اولین ماهی های دریایی اضافه شده به لیست گونه های در معرض خطر. Sawfish به طور منظم مواجه می شوند در تالاب رودخانه هند, St. Lucie رودخانه و شارلوت بندر.

بیشتر: Sawfish اعداد بهبود در فلوریدا و ایالات متحده آب

"ما هنوز به طور کامل حاصل کنید آنچه در آن است sawfish انجام زمانی که آنها در تالاب, اما ما می دانیم این است که جایگاه مهمی برای آنها در طول یک بخشی از چرخه زندگی خود را گفت:" Jud. "ماهیگیران تفننی گرفتن و انتشار آنها غواصان آنها را ببینید و دیگران را ثبت و آنها را در سمت اسکن سونار ماهی-مکان یاب."

بالغ sawfish یافت شده در این inshore آب از لحاظ تاریخی, Jud گفت. وجود دارد عکس های قدیمی رفتن به 1900s اولیه نشان تجاری ماهیگیران بزرگ بالغ sawfish که کردم گرفتار در تورهای ماهیگیری.

"آنها ممکن است در این آبها به همسر یا به خوراک و یا به هنگام تولد" Jud گفت.

ناباوری

"این سخت است به این باور است که سازمان های فدرال می تواند نتیجه گرفت که لر بعید است که تاثیر sawfish, دریا, لاک پشت ها و یا حفاظت شده زیستگاه با وجود منابع گرفتن بمباران هر تابستان با بیش از حد جریان و گرسنگی هر فصل خشک کافی جریان اغلب منجر به سمی جلبک شکوفه گفت:" جان Cassani, Calusa waterkeeper در آزادی مطبوعات.

این Waterkeeper داد کلی مشاور و مدیر وکالت خود را به نام نتيجهگيری "سادگی اشتباه" و "dereliction وظیفه."

"این بسیار ناامید کننده است که ملی دریایی شیلات که متهم است با حفاظت از این خطر انقراض گونه های دریایی انجام داده است چنین اتفاقی و ناقص بررسی این اثرات سمی منتشر شده از آب آلوده از دریاچه اوکیچوبی," Daniel E. Shroff گفت: از طریق آزادی مطبوعات.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن