مرجانی مصنوعی ساخته شده در فورت پیرس ورودی را جذب ماهی کاهش از دست دادن زیستگاه

تایلر Treadway Treasure Coast, روزنامهانتشار: 10:20 AM EDT مارس 15 سال 2020به عنوان ماهی های جوان متولد در تال

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

به عنوان ماهی های جوان متولد در تالاب رودخانه هند راه خود را از طریق فورت پیرس ورودی به زندگی می کنند زندگی خود در اقیانوس اطلس, آنها نیاز به یک محل به غذا و پنهان از شکارچیان.

سنت لوسی شهرستان در حال ساخت آنها یکی است.

یک پیمانکار استخدام شهرستان است که با قرار دادن حدود 2100 تن از تخته سنگ ها هر 2 تا 3 متر قطر و در 10 تا 18 فوت آب همراه راکون جزیره در ضلع شمالی ورودی به ایجاد یک مرجانی مصنوعی.

"من نمی توانم بگویم دقیقا چگونه بسیاری از سنگ است که" سنت لوسی شهرستان ساحلی مهندس جاشوا Revord "اما آن صدها اگر نه هزاران نفر."

این کار تحت یک $567,478 قرارداد با زیر آب Engineering Services, Inc. از فورت پیرس آغاز شد آوریل 11 و باید تکمیل شود در اواسط ماه ژوئن "تا زمانی که همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده" Revord گفت.

ورودی آن شناخته شده است قوی و گاهی اوقات خائنانه موج جزر و مدی و Revord گفت: بسیاری از سنگین کار — برخی با یک شیرجه تیم با استفاده از یک قلاب به محل تخته سنگ بر روی شبکه های فلزی — در حال انجام است در طول شل دوره های بین ورودی و خروجی جزر و مد.

بیشتر: وزش باد و جزر و مد را به قایقرانی در ساحل گنجینه ورودی خائنانه

صخره پوشیده خواهد شد و حداقل 4 فوت از آب برای اطمینان از امن قایق رانی اما این شهرستان خواستار boaters به خصوص با احتیاط در اطراف راکون جزیره است که فقط در غرب "یارو" یک sandbar در دینامیت نقطه در سمت شمال ورودی.

بیشتر: مهمانی در "یارو" یکی از 10 بهترین چیز برای انجام در فورت پیرس

اطفال ماهی در ورودی

صخره انتظار می رود که زیستگاه برای نوجوانان ماهی که صرف زندگی اولیه خود در تالاب رودخانه هند قبل از اینکه به تدریج در حال حرکت از طریق ورودی به صرف بیشتر از زندگی خود در, طبیعی و ساخته صخره های دریایی گفت: جیم Oppenborn این شهرستان دریایی منابع هماهنگ کننده و رئیس عمدتا داوطلب سنت لوسی شهرستان سازندگان ریف.

بیشتر: St. Lucie شهرستان ریف سازندگان می خواهند به گسترش موفقیت

گونه های ماهی یافت می شود در ریف عبارتند از:

  • Yellowtail اهمیت
  • Sheepshead
  • Smallmouth خر خر کردن
  • لین اهمیت
  • قرمز نوعی ماهی دریاهای گرمسیر
  • مشترک snook
  • دریای سیاه باس

خرچنگ دریایی و سنگ خرچنگ نیز زندگی می کنند در ریف Oppenborn گفت.

"در تئوری این ایده خوبی است" گفت: وارن می افتد مدیر عامل اقیانوس تحقیق و انجمن حفاظت که فورت پیرس ستاد در سراسر ورودی از صخره.

اخلال در جریان جزر و مدی در ورودی و از این تالاب می تواند منجر به "عواقب ناخواسته" مانند فرسایش می افتد گفت. "من اعتماد مهندسین گرفته اند که به در نظر گرفتن."

جبران از دست دادن زیستگاه

صخره ساخته شده است که برای جبران خسارات وارده به پایین ورودی هنگامی که تله شن و ماسه است حفر بین کانال قایق و شمال اسکله در نزدیکی oceanside ورودی ورودی.

هدف از دام شن و ماسه منطقه عمیق تر از اطراف آن آب است برای گرفتن شن و ماسه به عنوان جزر و مد کشیدن آن را به ورودی. شن و ماسه جمع آوری می شود و گسترش در نزدیکی فرسایش سواحل به جای داشتن برای لایروبی شن و ماسه دریایی یا حمل و نقل آن توسط کامیون از معادن داخلی.

بیشتر: اورژانس ساحل renourishment آغاز می شود در جنوب فورت پیرس ورودی

ابتلا به شن و ماسه در دام باید کاهش نیاز به دریایی لایروبی شن و ماسه برای ساحل renourishment کاهش تاثیر بر روی صخره های دریایی و تحصیل baitfish که با استفاده از شنی shoals.

دام نیز نگه می دارد شن و ماسه از گسترش و ساختمان تا در ورودی که به معنی ورودی ندارد به لایروبی برای قایق ترافیک به عنوان اغلب.

چرا که دام را مختل خواهد شد حدود یک سوم از یک هکتار از ورودی را پایین صخره را پوشش میدهد حدود یک سوم از یک هکتار.

شن و ماسه به طور طبیعی جریان از شمال به جنوب در امتداد فلوریدا ساحل اقیانوس اطلس. ورودی و محافظ اسکله شکستن که جریان.

ابتلا به شن و ماسه در دام و استفاده از آن به renourish سواحل جنوب ورودی "ما بهترین گزینه با کمترین ضربه به سیستم" Revord گفت.

ساخت و ساز از دام شن و ماسه قرار داده شده است چرا که هیچ کس پیشنهاد در این پروژه است. شهرستان است که به دنبال مناقصه با برنامه شروع به کار در تابستان.

تایلر Treadway یک محیط خبرنگار که متخصص در مسائل تالاب رودخانه هند. حمایت از کار خود را در TCPalm.com. تماس با او را در 772-221-4219 و tyler.treadway@tcpalm.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن