استاد حقوق و برنده جایزه فولبرایت

اسکات کامینگز استاد در UCLA School of قانون اعطا شده است 2020-21 فولبرایت-شومان صندلی در دانشگاه های اروپایی م

توسط ABTINNEWS در 24 فروردین 1399

اسکات کامینگز استاد در UCLA School of قانون اعطا شده است 2020-21 فولبرایت-شومان صندلی در دانشگاه های اروپایی موسسه در فلورانس ایتالیا برجسته مرکز تحقیقات در اتحادیه اروپا است.

شروع در بهار 2021 کامینگز خواهد انجام یک مطالعه میان رشته ای چگونه از وکلا استفاده استراتژیک دادخواهی برای پیشبرد ادعاهای اتحادیه اروپا دادگاه در حمایت از داخلی جنبش برای برابری سیاسی و شمول است. او را مقایسه یافته های حاصل از E. U. با تجربه اصلاحات قانونی در ایالات متحده است. به عنوان بخشی از یاران کامینگز را نیز آموزش بدهد و یک سری از سخنرانی های عمومی در سراسر اروپا است.

کامینگز است رابرت Henigson استاد حقوقی اخلاق در UCLA قانون و استادان مدیر برنامه های قانونی و اخلاق و حرفه ای. او متخصص در بهره, قانون و جنبش های اجتماعی و جامعه توسعه اقتصادی است.

"در هسته خود," او گفت: "من فولبرایت پروژه آدرس شکنندگی و قدرت حکومت قانون خاص در این لحظه تاریخی با مطالعه چگونه وکلای دفاع و ترویج ارزش های لیبرالیسم — حفاظت از حقوق اقلیت سیاسی و باز بودن در illiberal بار. درس بسیار مهم برای درک آینده دموکراسی در این E. U. و در اینجا در ایالات متحده"

کامینگز' 2018 کتاب "آبی و سبز: درایو برای عدالت در آمریکا در بندر" (MIT Press), تجزیه و تحلیل, نقش وکلا در یک کمپین برای تبدیل صنعت حمل و نقل در بندر لس آنجلس. کتاب بعدی خود "مساوی محل: وکلا در مبارزه برای لس آنجلس" (انتشارات دانشگاه آکسفورد) گسترده تر مطالعه نحوه وکلا را به چالش نابرابری در لس آنجلس است که به دلیل بعد از این سال.

در میان معتبر ترین افتخارات علمی, the Fulbright Program توسط کنگره تاسیس شد و در سال 1946 به عنوان یک ارز فکری که پرورش دانش و دیپلماسی بین ایالات متحده و کشورهای سراسر جهان است. فولبرایت صندلی در نظر گرفته برجسته ترین فولبرایت بورس با حدود 40 اهدا در هر سال. Fulbright alumni شامل رهبران در, دولت, قوه قضائیه, دانشگاه, کسب و کار و روزنامه نگاری و علم و هنر.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن