ورو بیچ اجازه می دهد تا آندرس Duany تجدید نظر در سه گوشه طرح پس از همه گیر آینده

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:46 PM EDT Jul 22, 2020ورو بیچ — شهر نیاز به در نظر گرفتن یک پست

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

ورو بیچ — شهر نیاز به در نظر گرفتن یک پست-همه گیر طرح سابق الکتریکی سایت کارخانه که شامل یک روح در مرکز شهر با نور و تغییرات پیشنهادی هتل مفهوم در 38 هکتار املاک مشاور آندرس Duany گفت.

شورای شهر توافق کردند که روز شنبه به Miami-مشاور بر اساس زمان بیشتری را — تقریبا دو هفته به تجدید نظر در طرح جامع برای به اصطلاح سه گوشه ملک در تقاطع رودخانه هند بلوار و خیابان 17.

Coronavirus اتحادش را تغییر درک مردم و تمایل به سفر به هتل ها و رستوران ها Duany گفت: شورای. مشابه تغییرات در معماری پس از سال 1918 همه گیر زمانی که مردم نقل مکان کرد و دور از شهرستانها به خانه های تک خانواری بودند که به گسترش است.

"حتی زمانی که این ویروس از بین رفته است این نسل با استفاده از این پارک را به یاد داشته باشید آن را" Duany گفت. COVID-19 به طور کامل تغییر برنامه ریزی شهری, او گفت:.

بازدید کنندگان ممکن است بیشتر کشیده شده به مرکز شهر است که اجازه می دهد تا آنها را به فاصله اجتماعی و برخی از جایگزین به یک هتل است که جلوگیری از راهروها و محصور آسانسور Duany گفت.

ایده های اولیه از سایت که شامل برخی از توسعه تجاری مانند رستوران ها و یا فروشندگان مواد غذایی و احتمالا یک هتل و برخی از فضای باز برای تفریح اما این تغییرات باید به رای دهندگان تایید شده به دلیل خاصیت محافظت شده توسط شهر منشور.

بیشتر: گزینه ها را برای سه گوشه آمده به تمرکز

Nov. 3-انتخابات

این شورا باید پیشنهاد خود را عبارت از یک همه پرسی در ماه سپتامبر به آن را دریافت در Nov. 3 رای گیری. این شورا قصد دارد برای انجام این کار در آن اوت. در نشست 18 هنگامی که آن نیز در نظر گرفتن طرح جامع برای این پروژه است.

شورای تعجب که آیا انتظار برای یک طرح جدید تاثیر می گذارد اخذ رای در انتخابات ماه نوامبر.

بیشتر: سه گوشه کمیته راهبری بحث چشم انداز

تاخیر رای عمومی می تواند صدمه دیده است پروژه شانس برای تصویب به خاطر آن هیجان در مورد این پروژه می تواند محو عضو شورای رابی Brackett گفت.

"اگر ما از دست نوامبر, من فکر می کنم ما باید یک 50-60 درصد احتمال از دست دادن کل پروژه" Brackett گفت.

به رای عمومی می تواند با تاخیر یک سال و در صورت لزوم به گفته معاون شهردار لورا ماست.

"من فکر نمی کنم ما در حالت بحران به دریافت آن گذشت" او گفت:. "ما واقعا هیچ ایده چه ماه های آینده نگه دارید در همه."

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن