کالج, فوتبال, در حال اجرا خارج از زمان در تصمیم به بازگشت و همه چیز را روی میز | نظر

تام D'angelo پالم بیچ پستمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 8, 2020Miami Hurricanes مربی مانی دیاز گفت:

توسط ABTINNEWS در 18 تیر 1399

Miami Hurricanes مربی مانی دیاز گفت: یک گروه از خبرنگاران در اواسط ماه مه "شش هفته آینده خواهد بود مهم تر از شش هفته است." به عبارت دیگر در شش هفته آینده خواهد یک راه طولانی در تعیین اگر ما بی وقفه کالج فصل فوتبال.

حدود هفت هفته بعد چشم انداز تلخ است.

هیچ کس می خواهد برای دیدن این فصل لگد کردن در زمان با استادیوم تاب tailgaters reveling, باند, بازی, mascots سرگرم کننده — کل 100 متری — بیش از من است.

که اتفاق می افتد نیست. نه در حال حاضر و حتی قبل از این آخرین مورد روحیه اش را تضعیف سنبله از COVID-19 موارد به خصوص در جنوب.

بهترین مطلق مورد شروع فصل تعطیلات آخر هفته روز کارگر در خالی استادیوم. بدترین (به غیر از سال 2020 فصل اوراق به طور کامل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس) یک کالج, فوتبال, فصل بهار. موفق باشید با آن.

من این را تحسین قدرت 5 کمیسیون گفت که ESPN هدر Dinich آنها را به صبر کنید تا پایان این ماه به فصل تغییر تصمیم گیری حتی به عنوان آیوی لیگ است که انتظار می رود به اعلام روز شنبه 2020 فوتبال فصل خواهد شد نقل مکان کرد به بهار 2021. و اگر چه چشم انداز تلخ است همه چیز به سرعت تغییر خواهد کرد در برخی از مناطق کشور چرا هر بیت از آن سه هفته قبل از ساخت برخی از فصل تغییر تصمیم گیری.

برخی مانند فلوریدا آتلانتیک مدیر ورزشی برایان سفید باقی می ماند و با احتیاط خوش بینانه است. اما سفید و هر کالج مدیر می داند که خوش بینی است آنچه در آن یک بار بود.

"من معتقدم که ما باید یک فصل فوتبال" سفید گفت. "من اعتماد به نفس و بسیار امیدوار."

تیم های که در اواخر ماه اوت اجازه داده شد برای شروع اجباری تمرینات این هفته است. کسانی که افتتاحیه هفته اول ماه سپتامبر آغاز خواهد شد که مرحله بعدی دوشنبه.

این با وجود گریم اخبار دو هفته گذشته.

روز دیاز اعلام کرد: ما در شش هفته, شمارش معکوس, فلوریدا بود 44,811 موارد COVID-19 و 1,964 مرگ و میر. از آنجا که تعداد موارد رشد کرده است بیش از 477 درصد به 213,794 — از جمله بیش از 60,000 گزارش در هفت روز گذشته — و تعداد مرگ و میر نزدیک به دو برابر و به 3,841 از شنبه.

و بیشتر نگران کننده تعداد بستری شدن در بیمارستان در هفته گذشته به دلیل ویروس (حدود 1,700) است که بالاترین هفته در مجموع از زمان شروع این بیماری همه گیر.

در سراسر کشور هفت روز به طور متوسط به صورت روزانه مورد جدید به آمار رکورد هر روز در ماه گذشته و مرگ و میر را در صدر 133,000 از زمان شروع این بیماری همه گیر.

به عنوان یک نتیجه, Miami-Dade County تعطیل کرده است برای بار دوم (دیگران هستند به احتمال زیاد به دنبال در دولت) و فرمانداران در کشورهایی مانند آریزونا و تگزاس انجام داده اند برخی از عمده پس گرد. فرماندار کارولینای جنوبی هشدار داده است اگر اعداد در دولت خود ادامه خواهد داد به افزایش است و در نتیجه بیشتر محدودیت "ما نمی قادر خواهد بود به فوتبال کالج است."

که شکست به کروناویروس در بررسی گسترده است — از رهبران ما در دولت ملی و سطوح به ما طرفداران و یا حداقل آنهایی که ئی چشم پوشی از دستورالعمل های توصیه شده از جمله دو ساده ترین درخواست از همه: پوشیدن یک ماسک صورت و اجتماعی فاصله.

یک کمیسر یک FBS مدرسه ESPN گفت: او در حال رشد است بیشتر بدبین می کند و نه "دیدن ما شروع در زمان" حتی گفت که او احساس می کند مانند آن را مارس 11 دوباره.

آن است که درست است ما در خلال این کشور جدید hot spot برای این ویروس بود که این مورد در اوایل زمانی که سخت ترین ضربه در مناطق عمدتا در شمال شرقی.

در یک زمان ACC میخواستم بدونم که چگونه آن کار می کنند اگر مدارس مانند کالج بوستون و سیراکیوز قادر به میدان یک تیم به دلیل بودن در سخت ضربه متحده با جدی مستند حکم. در حال حاضر این مدارس در مناطق که در آن موارد به طور چشمگیری کاهش یافته است.

بر خلاف مدارس مانند میامی, فلوریدا, دولت, Georgia Tech, Clemson ویک فارست در کارولینای شمالی کارولینای شمالی دولت و دوک واقع در ایالات متحده است که به تازگی دیده می شود عفونت های جدید افزایش می یابد به سطح رکورد.

در حال حاضر امید به صورت کامل و بدون وقفه در فصل تبدیل شده فوتبال کالج جمعی "Hail Mary." ما دیده ایم چندین مدارس تعطیل خود را داوطلبانه تمرینات با توجه به شیوع بیماری در حالی که دیگران ادامه داد: با وجود چندین تست مثبت.

هر کسی که انتظار دارد این نه به ادامه زمانی که تمرینات یافت و ورزشکاران هستند که یکپارچه به پردیس زندگی غیر واقعی است. اینها بچه های کالج است. در دانشگاه واشنگتن 121 دانش آموزان آلوده شده اند در یونانی ردیف. مقامات در آلاباما را تایید کرده اند دانش آموزان شناخته شده مثبت COVID-19 نفر حضور احزاب است.

بله بزرگسالان جوان هستند به همان اندازه در معرض خطر از این ویروس است. اما جوان بودن قطعا شبیه به سیستم ایمنی بدن نیست از ویروس ها و حتی نه از مرگ.

Dr. Sheldon جانسون گفت: CBS Sports او انتظار یک عفونت میزان 30 تا 50 درصد در میان بازیکنان فوتبال در FBS اگر ما یک فصل است.

که رای به معنی هیچ فصل است.

به مراتب نگران کننده تر و آشکار ترسناک: او در پروژه های سه تا هفت مرگ و میر ناشی از COVID-19 اگر یک فصل ایفا کرده است.

برای صدها نفر در سراسر کشور که آلوده شده اند از تمرینات آغاز شده و قطعا برای صدها نفر بیشتر به آمده وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد هر گونه خواهد بود به طور کامل بهبود یافتند و در اوج بیماری به بازی فوتبال در هفته و یا حتی ماه. یک مطالعه انجام شده توسط نیویورک تایمز تعیین می شود این ویروس می تواند طولانی عوارض جانبی در آموزش و عملکرد.

برای دریافت این زمین یک تست پروتکل اول باید در محل قرار داده چیزی است که مورد بحث قرار گرفته و می تواند تعیین می شود در هفته آینده. هر تیم باید مطمئن باشند این امر می تواند پله در این زمینه به صورت یک تیم است که تا به حال همان تست دستورالعمل خاص خود را دارد.

همه که گفت همه چیز باقی مانده است از جمله بعد از تاریخ شروع برای یک فصل با کنفرانس تنها بازی که به نفع قدرت پنج مدرسه که ادامه خواهد داد به پول نقد چک های بزرگ از تلویزیون درآمد. برای مدارس مانند FAU این امر به معنای از دست دادن با ارزش منابع درآمد تضمین شده از بازی ها مانند $1.2 میلیون FAU شمارش از مینه سوتا در آن سال 2020 برنامه ریزی شده باز فصل.

"که احتمالا بدترین سناریو برای یک مدرسه مانند ما" سفید گفت.

و البته احتمالا عقب هل دادن فصل بهار است که باعث ایجاد یک مجموعه کاملا متفاوت از لجستیکی و رویه مسائل.

"من فکر می کنم کسانی که می گویند نیست (گزینه) به نظر من فقط نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن" اوکلاهما مربی لینکلن رایلی گفت: در یک زوم تماس با خبرنگاران در مورد بازی در بهار.

"من فقط فکر می کنم از آن خواهد بود اشتباه از ما به هر بالقوه گزینه را از روی میز در حال حاضر. من فکر می کنم آن می تواند بسیار دشوار است برای گفتن بهار است نه یک گزینه بالقوه. من برای یک, فکر می کنم آن را بسیار شدنی است."

برای بهترین پوشش ورزشی در منطقه, لطفا اشتراک.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب