رودخانه هند مدارس به احتمال زیاد به دنبال مالیاتی تجدید برای معلم پرداخت, سلامت روان, تکنولوژی

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:45 PM EDT May 15, 2020ورو بیچ — تمدید مالیات املاک گذشت چهار

توسط ABTINNEWS در 28 فروردین 1399

ورو بیچ — تمدید مالیات املاک گذشت چهار سال پیش را به مدرسه منطقه یک در ادامه جریان پول است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جذب و حفظ معلمان و روانی و اجتماعی طرح های سلامتی و افزایش تکنولوژی تلاش.

هیئت مدیره مدرسه یکشنبه مورد بحث و بررسی درخواست رای دهندگان در اوت. 18 به تمدید .5-آسیاب مالیات بر املاک برای چهار سال دیگر. در صورت تصویب این عملکرد حدود 9.5 میلیون دلار در سال, سرپرست دیوید مور گفت.

نهایی پیشنهاد شده است تا قبل از هیئت مدیره مارس 28, مقامات گفت.

بیشتر: Indian River منطقه مدرسه به احتمال زیاد به دنبال تجدید اموال-افزایش مالیات در Aug. 18 انتخابات

بحث می آید به عنوان مدارس ایالت بسته به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و عدم اطمینان در مورد آینده بودجه برای مدارس رشد می کند.

"این است که زمان ایده آل برای قرار دادن این به رای دهندگان است, اما آن را قاب زمان که در آن ما شده است و باید به دنبال به منظور ادامه به این جریان از بودجه در سال آینده" مور گفت.

"نه تنها ما نیاز به این که چشم انداز نگاه بسیار مثبت است اما ما به آن نیاز دارید هنگامی که چشم انداز نیست 100% روشن" مور گفت.

حتی اگر این منطقه به احتمال زیاد خواهد شد از مالیات تمدید می شود, برخی از طرح های درآمد خواهد صندوق متفاوت هستند رئیس هیئت مدیره لورا Zorc گفت.

بیشتر: منابع ماموران در ادامه بازدید دانش آموزان کمک به منطقه در حالی که مدارس بسته باقی می ماند

رای دهندگان در سال 2016 را تایید افزایش مالیات برای طرح های مانند حفظ معلمان خرید و ارتقاء فن آوری و بودجه فنی و حرفه ای آموزش های فنی او گفت:.

این زمان به عنوان مثال صندوق را حمایت از گسترش منطقه روانی و اجتماعی از برنامه های حمایتی برای دانش آموزان و کارکنان به جای فنی و حرفه ای آموزش های فنی او گفت:. تکنولوژی طرح خواهد تمرکز بر روی استفاده از تکنولوژی برای نوآوری در کلاس های درس به جای خرید تجهیزات جدید مانند لپ تاپ ها.

در حالی که حمایت از تجدید عضو هیئت مدیره ژاکلین روساریو سوال که آیا این منطقه باید پول بیشتری بخواهید.

"اگر ما می خواهیم به ما بیشتر معلمان و ما نمی تواند آن را انجام دهد با آنچه که ما در حال حاضر. حرکت رو به جلو من نگران است که ما هنوز نمی قادر خواهد بود به" او گفت:.

درخواست رای دهندگان به پرداخت بیشتر خواهد بود حساس با توجه به عدم قطعیت در اطراف coronavirus شیوع Zorc گفت. هدف برای معلم پرداخت او گفت: "برای اطمینان از چهار سال تخصیص بودجه توسط مالیات بر اموال در محل باقی می ماند در حال حرکت رو به جلو است.

بخشی از درآمد تولید سالانه از مالیات بر املاک می رود نسبت به معلم حقوق به عنوان یک مکمل پرداخت افزایش دهد. Zorc گفت که او امیدوار است برای ترکیب منابع مالی آن به معلم پایه حقوق و دستمزد.

"چهار سال از هم اکنون که افزایش خواهد فقط ماندن وجود دارد" Zorc گفت. "ما قصد داریم برای ساخت است که در بودجه ما است.

بیشتر: تعطیلی مدارس و سریع دانشگاه ها و کالج ها برای تجدید نظر در دانش آموز-آموزش برنامه

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن