رودخانه هند تاخیر رای دادن در مالیات املاک برای کودکان اعتماد حداقل تا سال 2022

کالین Wixon Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:43 PM EDT مه 5 سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — کودکان اعتماد رفرا

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

INDIAN RIVER COUNTY — کودکان اعتماد رفراندوم درخواست رای دهندگان به تصویب یک مالیات جدید برای کودکان-خدمات شده است به تعویق افتاد.

شهرستان کمیسیون کار کرده اند برای ماه نسبت به یک همه پرسی که درخواست رای دهندگان به صورت اختصاصی مالیات بر اموال به پرداخت هزینه برای خدمات کودکان, اگر چه آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است مورد تایید قرار دادن همه پرسی در Nov. 3 رای گیری.

اگر تایید tThe رفراندوم می تواند رای دهندگان خواهد خواسته شده است به تصویب 12-مالیات سال, شروع با 20 سنت برای هر 1000 دلار ارزش مشمول مالیات در سال 2021 افزایش به 25 سنت پس از سه سال و پس از آن به 33 سنت در شش سال گذشته.

مالیات تولید کرده بود حدود 3.5 میلیون دلار در سال اول و افزایش به $6.8 میلیون 2028 بودجه سال.

در صورت تصویب این مالیات را هزینه صاحب یک $175,000 خانه با معافیت حدود 25 دلار در سال است.

اما با COVID-19 گیر حامیان تصمیم گرفت در حال حاضر زمان برای درخواست رای دهندگان برای یک مالیات جدید شهرستان وکیل دیلن reingold می گفت به این کمیسیون روز سه شنبه.

"روشن شد که این بود که زمان را به حرکت به جلو" reingold می گفت.

کمیسیون به اتفاق آرا مورد توافق را به تاخیر بیاندازد.

"هنگامی که زمان مناسب است, من مشتاقانه منتظر آوردن این برگشت گفت:" کمیسر پیتر o'bryan.

بیشتر: Indian River County کودکان اعتماد مالیاتی رفراندوم می تواند معوق تا 2022

بیشتر: Indian River County کمیسیون حرکت به سمت رای دادن در کودکان-خدمات مالیاتی, چشم Nov. 3 انتخابات

شهرستان در حال حاضر اختصاص پول برای خدمات کودکان از طریق آن صندوق به طور کلی. این شهرستان اختصاص داده شده حدود 2 میلیون دلار برای خدمات کودکان است که از طریق کودکان خدمات مشورتی کمیته.

این کمیسیون قصد دارد به بحث عبارت از یک پیشنهاد موضوع مالیات در سال آینده پس از آن می توانید آن را برای ماه نوامبر 2022 رای گیری reingold می گفت.

می خواهید بیشتر Treasure Coast خبر ؟ اگر شما در حال حاضر یک مشترک به TCPalm با تشکر از شما! اگر نه لطفا عضویت و کمک به نگه داشتن اخبار شما می خواهید در آینده است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de