آبشار مدنی دیگر زنده سالن منتظر باز گشت از COVID-19: 'اگر در خوشه وجود دارد تمام تغییرات پویا'

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنمنتشر شده 8:35 PM EDT مه 27 سال 2020این زمان از سال زمانی که آبشار تئاتر معمولا رو

توسط ABTINNEWS در 8 خرداد 1399

این زمان از سال زمانی که آبشار تئاتر معمولا رول کردن صف خود را برای فصل آینده.

اما COVID-19 همه گیر سکوت کرده است سرگرمی خانه مانند تاریخی تئاتر در مرکز شهر ردینگ قرار دادن در شک در کنسرت زنده با طرفداران برای سال 2020 است.

به عنوان برای سال آینده ؟ خوب با نوازندگان و هنرمندان در خارج از جاده و بنابراین مقدار عدم اطمینان در مورد آینده میان همه گیر وجود دارد بدون نیاز به یک آبشار پیش نمایش بروشور برای رفتن به اعضای این ماه است.

"من می توانم به شما بگویم آن را ویران کرده است نه تنها ما بلکه کل هنرهای جامعه" آبشار مدیر کل میشل ایروین گفت: از بحران بهداشت و درمان.

در ردینگ مدنی سالن هر دو رونی Milsap کنسرت و لوئیس سیاه نمایش کمدی شده است موکول برای ماه های سپتامبر و اکتبر بود.

"این صنعت به طور کلی بشود به بازگشت به کار در پاییز به عنوان سریع و به عنوان سخت به عنوان آن می گفت:" جولی Dyar مدیر کل ردینگ مدنی سالن. "ما در حال کار را از طریق انواع مختلفی از حالات و اجتماعی فاصله ، ما بسیار خوش شانس تسهیلات بسیار انعطاف پذیر است و نه فقط یک ثابت-صندلی اجتماعات."

بیشتر: مرکز شهر را رنگ باخته سابق ردینگ مسافرخانه به فروش می رساند به Bay Area توسعه دهنده: 'مسافرخانه خواهد بود نه بیشتر'

مدنی رزرو فرد شده و مشغول تماس با نوازندگان و مروج است و از قرار معلوم حدود 180 ارائه می دهد آنها را به بازی زندگی می کنند در ردینگ.

"وجود دارد می تواند یک فرصت برای دسترسی به هنرمندان ما به طور معمول دریافت نمی کند چرا که این صنعت امیدوار است به 18 ماه از تور کهنه به 12 ماه در ابتدای ماه سپتامبر" Dyar گفت.

اما هیچ چیز خاصی است.

"اما در پایان روز آن را واقعا بستگی به ایالت و شهرستان مقامات بهداشت" Dyar گفت.

کنسرت, رویدادهای ورزشی و جمعی دیگر از عالمان مرحله 4 از دولت را مرحله به مرحله طرح به بازگشایی اقتصاد است.

"ما در حال کاهش به فاز 2 و آغاز فاز 3 و دیدن نیست هر خوشه (در عفونت). اگر در خوشه وجود دارد تمام تغییرات پویا دوباره" Dyar گفت.

در ضمن یکی از شمال ایالت طولانی ترین در حال اجرا summer concert series, پشه Serenade داخل اندرسون رودخانه پارک است که در خود نگه دارد.

"آن نیست نگاه مانند آن را رخ می دهد در ماه ژوئن است اما ما همچنان به نظارت و امید برای ماه جولای" شهرستان اندرسون مدیر جف Kiser گفت. "اگر ما این توانایی را داریم که چیزی در این فصل ما خواهد بود قادر به انجام آن است."

اورگان شکسپیر جشنواره در اشلند اورگان در اصل امیدوار به از سرگیری پخش سپتامبر. 8 اعلام کرد در این ماه است که لغو آن در سال 2020 شود.

این بریت جشنواره در کشور همسایه جکسون, اورگان نیز لغو آن سال 2020 فصل است. گاهی اوقات برخی از اقدامات در بازی بریت را متوقف آبشار در ردینگ به انجام.

در ضمن محبوب منطقه خلیج سان فرانسیسکو در تابستان در فضای باز سالن های موسیقی مانند کنکورد غرفه و خط ساحلی سالن آمفی تئاتر یا لغو و یا تعویق کنسرت.

آبشار آماده برای مرحله ماتیلدا در این سال بهار موسیقی بود که آن را مجبور به تعویق انداختن آن. برخی از مجموعه ای است که هنوز در مرحله.

کارکنان امیدوار بود به انجام این بازی در ماه ژوئن, اما آن را نمی خواهد اتفاق می افتد. در حال حاضر ارواین است که به دنبال سقوط به عنوان یک احتمال است.

"ما به تعویق افتاد و آن را به ماه اکتبر و احتمالا ما برای اولین بار نشان می دهد," او گفت:.

آن حتی می تواند یک سال بدون بابا نوئل در آبشار. تئاتر آبشار, کریسمس, یک سنت تعطیلات برای 15 سال گذشته در این نقطه نیست و یک چیز مطمئن است.

بیشتر: وزوز: این آستین خالی ساختمان آماده است تا به استقبال کانزاس سیتی BBQ

بیشتر: "وحشی آب و هوا' از آمدن به ردینگ; شهر برای دیدن سه گانه رقم از 30-درجه افت

ارواین توضیح می دهد که این آبشار نیست تکیه بیش از حد به شدت در کمک های مالی.

"ما زنده بر درآمد به دست آورده," او گفت:, "است که یک چیز غیر معمول برای غیر انتفاعی جامعه تئاتر است."

ایروین گفت: پرداخت صورتحساب با درآمد به دست آورده است به خوبی کار می کرد برای آبشار اما آن را "خوب نیست که شما نمی باید هر گونه درآمد به دست آورده."

هر دو آبشار و ردینگ مدنی سالن در زمان فدرال چک برنامه حفاظت از وام است که به آنها اجازه نگه داشتن پرداخت کارکنان.

مدنی, سایت موقت بیمارستان صحرایی را در غیر بیماران بدحال در میان coronavirus بیماری همه گیر. بیمارستان هرگز مورد استفاده قرار گرفت اما Shasta County پرداخت مدنی در مورد $321,000 برای هزینه های بهره برداری و اجاره.

ایروین گفت: خود را چک حفاظت وام خواهد پرداخت دستمزد از طریق ژوئن.

"پس از آن ما نمی دانیم مگر ما پیدا کردن راه دیگری برای پیدا کردن برخی از پول," او گفت:.

یک ایده این است که برای برگزاری یک pop-up درایو در فیلم در ماه جولای در بنتون Airpark به عنوان یک جمع آوری کمک برای آبشار ایروین گفت.

او به دنبال کاری با هنرهای نمایشی جامعه به ایجاد دو ساعت تصویری برجسته کردن کار خود را.

این رویداد خواهد نیاز به تایید از شهر که صاحب فرودگاه کوچک در غرب ردینگ.

Dyar از مدنی گفت: آنها در حال ساخت یک مورد است که نشان می دهد تجارت باید در نظر گرفته خرده فروشی.

"Shasta County, به تازگی منتشر شده دستورالعمل مبادله ملاقات و مقصد خرده فروشی و در آن طیف گسترده ای از چیزهایی که به نظر می رسد معقول و منطقی به من که تجارت را نشان می دهد باید قادر خواهید بود به اتفاق می افتد," او گفت:.

دیوید Benda را پوشش می دهد کسب و کار و توسعه و هر چیز دیگری که می آید تا برای ایالات متحده آمریکا امروز شبکه در ردینگ. او همچنین می نویسد: هفته نامه "وزوز در خیابان" ستون. او بخشی از یک تیم اختصاصی خبرنگاران گفت که بررسی تخلف پوشش اخبار و بگویید دیگر داستان در مورد جامعه خود را. رسیدن به او را در توییتر @DavidBenda_RS یا از طریق تلفن در 1-530-225-8219. برای حمایت و حفظ این کار لطفا با عضویت در امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن