سباستین ورودی پارک دولت تا بازگشایی شد اما فاصله اجتماعی حکومت شکستن بسته آن یک روز

اد قاتل Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 6:00 AM EDT مارس 15 سال 2020از 1000 پا بلند شمال اسکله در ورودی سباست

توسط ABTINNEWS در 26 اردیبهشت 1399

از 1000 پا بلند شمال اسکله در ورودی سباستین پارک ایالتی ماهیگیران تفننی بازیگران ماهیگیری خود را در خط. در این پارک کم عمق شنا-تالاب خانواده ها گسترش خود را در ساحل پتو ترک فضای کافی بین دیگران. خوانندگان قشنگ در صف انتظار سوار بعدی قادر موج. Picnickers لذت بردم آفتابی ناهار در جداول چوبی در سایه.

ورودی سباستین میان فلوریدا بالا ترین-بازدید از پارک دولت بوده و بخشی از بازگشایی برای استفاده در روز با برخی از محدودیت ها از مه 8.

پس از پارک 48-بعد از بسته شدن برای جلوگیری از گسترش coronavirus بازگشایی شده است ملاقات با شور و شوق و امداد توسط بازدید کنندگان به طور منظم و سر سفید.

سفید که صاحب پرسه زدن امتیازات گفت: او از دست داد $175,000 در پیش بینی درآمد در ورودی سباستین امور خارجه پارک به تنهایی. سفید است و همچنین صاحب امتیاز در هاگ تیلور توس پارک دولت و Mizell-Johnson پارک دولت هر دو در Broward شهرستان و Oleta رودخانه پارک دولت در شهرستان میامی-Dade.

"مارس و آوریل است که ما در اوج فصل و در زمان ما شدید آمار گفت:" که شرکت آغاز شد و طی 15 سال قرارداد با پارک در سال 2017. "ما یک شرکت راه اندازی در حال اجرا یک تکیه بوت استرپ بودجه عملیاتی. بدون فروش آن را سخت است."

سفید به طور معمول در استخدام بین 12 و 20 کارگران بسته به فصل و برای خود امتیازاتی که شامل BG Surfside کوره و ماجراهای یک طعمه فروشگاه و ورزشهای آبی اجاره در مارینا. او گذاشته تقریبا همه آنها طولانی نیست پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور دولت پارک بسته مارس 20, اما rehired بسیاری از این هفته, او گفت:.

"این بسیار دشوار است برای مدیریت این دلیل که ما نمی گرفتن به روز رسانی روز به روز بلکه ساعت به ساعت" او گفت:. "ما از دست ما مواد غذایی و آشامیدنی (persian) موجودی بیش از حد."

فعال بودن در مورد درخواست برای کمک به پرداخت کردن با برخی از کسب و کار کوچک مدیریت بودجه در هفته گذشته, او گفت:.

بسیاری از این پول را نگه داشتن کوره و اجاره عملیاتی کسب و کار. پرسه زدن یک موجودی از 40 قایق, 20 امینی paddleboards, 10 قایق و دو پل موقت نظامی زدن قایق.

در پارک دولت فروشنده کسب و کار سفید می داند که وجود دارد این است که همیشه تهدید بلندی از موقت خاموش ناشی از آب و هوا. اما هیچ کس می تواند آماده برای ویروس.

"در سال 2017, پس از طوفان ایرما ما رو دو هفته از بسته شدن به عنوان پارک کارکنان تمیز کردن و تعمیر برای بازگشایی" سفید گفت. "به عنوان یک ارائه دهنده خدمات ما می دانیم که آب و هوا یکی از بزرگترین خطرات است. اما به تجربه نزدیک به شش هفته تعطیلی در طول این زمان از سال غیر قابل مقایسه است به هر چیز دیگری."

به عنوان بخشی از قرارداد خود را با اداره حفاظت از محیط زیست و سفید تا به حال به ارسال یک COVID-19 پاسخ طرح با هدف حصول اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان پارک خود را با کارکنان و بازدید کنندگان است.

سباستین ورودی پارک دولت

پارک تساوی در مورد 780,000 بازدید سالانه پارک مدیر جنیفر رابرتز گفت. در 2019 در پارک اشتغال 20 نفر پشتیبانی 931 شغل های محلی و تا به حال حدود 66.5 میلیون تاثیر اقتصادی با توجه به Florida State Park بنیاد گزارش سالانه.

تنها سنت آناستازیا در سنت آگوستین و ماه عسل در جزیره تمپا تا به حال بازدید کننده بیشتر.

به عنوان های مختلف تعطیلی آغاز شد و در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 پارک حضور و غیاب شروع به صعود. اسکله ریل بسته بندی شده بودند با ماهیگیران تفننی.

هنگامی که پارک بسته آن ریل بودند عاری از ماهیگیران تفننی. عکس های ارسال شده بر روی رسانه های اجتماعی توسط boaters که صید سنگ درست کردن اسکله نکته بودند سورئال. برخی از boaters نمی دانم چه باید بکنید بدون اسکله ماهیگیران تفننی مصاحبه نسبت به آنها.

بیشتر: پارک را افزایش می دهد رنجر گشت در میان درگیری بین ماهیگیران تفننی boaters

در حال حاضر آنها در حال بسته بندی شده دوباره از این مناطق پارک بازگشایی:

  • سواحل
  • اسکله
  • Catwalks
  • رمپ قایق
  • مناطق پیک نیک
  • مارینا

پارک قوانین در حال حاضر تصریح بازدید کنندگان انتظار می رود به اقامت حداقل شش فوت از هم جدا و جمع آوری در گروه های بزرگتر از 10. نرده در مناطق ماهیگیری در اطراف پارک شده مشخص شده با نوار و نشانه های خواندن "6 فوت است." یک پارک رنجر گفت: آنها بسته پارک بعد از ظهر چهارشنبه به دلیل مردم نبودند پیروی از قوانین.

از دیگر تغییرات مشهود در ورودی پارک که در آن کارت های اعتباری هنوز هم پذیرفته اما دقیق تغییر است و در حال حاضر نیاز است که پرداخت پول نقد برای هزینه اخذ پذیرش.

هزینه 8 دلار در هر خودرو با حداکثر 8 مسافران است. تک سرنشینان وسایل نقلیه $4 در هر. پیاده و دوچرخه سواران اضافی مسافران و مسافران که سالانه پارک عبور هستند 2 $در هر.

این مناطق پارک باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته:

  • اردوگاه
  • سباستین ماهیگیری موزه
  • McLarty گنجینه موزه

به زودی, کمپینگ مناطق را بازگشایی و با هر نوع شانس پارک درآمد خواهد شروع به دوباره بجای اول برگشتن. Paddleboarders و kayakers باز خواهد گشت برای ماجراهای در تالاب رودخانه هند. دنباله دوچرخه سواران را کشف مناطق پوشیده شده از درخت دوباره.

همه با خیال راحت و اجتماعی دور, من امیدوارم که.

اد قاتل است TCPalm را در خارج از منزل نویسنده است. تبدیل به یک ارزش مشتری با اشتراک TCPalm. برای ارتباط برقرار کردن با Ed, دوست, دوست او در Facebook در اد قاتل او را دنبال کنید در توییتر @tcpalmekiller یا ایمیل او را در ed.killer@tcpalm.com.is.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن