Indian River County امید به دوباره باز کردن اجاره تعطیلات "در هفته آینده' مقامات می گویند

حداکثر Chesnes Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:48 PM EDT 22 مه سال 2020INDIAN RIVER COUNTY — اجاره تعطیلات

توسط ABTINNEWS در 3 خرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — اجاره تعطیلات به احتمال زیاد به زودی از سر گرفته شود هر چند استراحت و آرامش خواهد آمد با برخی از محدودیت های تازه کشف شده.

معکوس یک مارس 27 اجرایی سفارش فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته اعلام کرد که اجاره برای تعطیلات می تواند به زودی دوباره باز با شهرستان و دولت تصویب در میان رمان coronavirus بیماری همه گیر.

پس از فرماندار اعلام Indian River County مقامات ظ این هفته دوباره باز کردن برنامه به بخش کسب و کار و حرفه ای, تنظیم, شهرستان, مدیر, Jason قهوه ای اعلام کرد در شهرستان های هفتگی جمعه در کنفرانس خبری.

چند شهرستان را در حال حاضر تایید شده برای اجاره تعطیلات دوباره دهانه براون گفت. کسانی که شامل Franklin, Pinellas, Okaloosa, Escambia و سانتا رزا.

"این است که یک ماده از یک روز زن و شوهر برای این شهرستان است که تصویب شده تا کنون" براون گفت: "بنابراین ما پیش بینی است که. هنگامی که دولت می کند تایید ما باز خواهد شد که در آن زمان."

برایان سالیوان سخنگوی Indian River County, مشخص شده است که دوباره باز کردن برنامه ریزی شده به بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات "خواهد شد به احتمال زیاد تایید مدتی هفته آینده" و این شهرستان را اعلام مجدد دهانه آنلاین و از طریق رسانه های اجتماعی.

بیشتر: جاده بازگشایی پس از 11 هکتار براش آتش خاموش CR-512 در Fellsmere

در یک شهرستان که در آن گردشگری دلار مالیات به طور مستقیم کمک صندوق, ساحل, مرمت بازگشایی اجاره تعطیلات به احتمال زیاد خواهد آمد به عنوان یک آه امداد به برخی از. اما تصویب قهوه ای گفت: خواهد آمد با سهم خود را از محدودیت.

برای یکی از شهرستان ها خواسته است که وجود محدودیت در بازدید از New York, New Jersey, کانکتیکات و لوئیزیانا براون گفت.

گردشگران از این کشورها مطابق با Desantis' موظف 14 روز دوره قرنطینه نمی خواهد اجازه اقامت برای هر مقدار از زمان است که کمتر از دو هفته براون گفت.

شهرستان نیز درخواست مورد نیاز 24 ساعت فاصله بین تعطیلات اجاره باقی می ماند براون گفت. وقت اضافی امیدوارم استفاده می شود برای افزایش تمیز کردن شیوه های بین مهمانان برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19.

بیشتر: یک زن 27 ساله در غرب پالم بیچ مرد می میرد در Indian River County, تصادف, بزرگراه گشت می گوید:

"گاهی اوقات اگر شما فقط سه یا چهار ساعت مانند شما به طور معمول انجام دهید در یک هتل یا اجاره تعطیلات برای گردش — ممکن است عجله در گرفتن تمیز کردن انجام می شود" براون گفت. "بنابراین اعتقاد ما این است که دوره 24 ساعته بین اجاره فراهم می کند زمان اضافی برای بهداشت."

برای اخبار بیشتر به دنبال حداکثر Chesnes در توییتر اینجا را کلیک کنید.

حداکثر Chesnes است TCPalm اخبار خبرنگار Indian River County است. شما می توانید نگه دارید تا با حداکثر در توییتر @MaxChesnes ایمیل او را در max.chesnes@tcpalm.com و او را به یک تماس در 772-978-2224.

اگر شما مشترک با تشکر از شما. اگر نه, لطفا در نظر حمایت از کیفیت روزنامه نگاری محلی با عضویت اینجا.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن