سازنده خانه به ارمغان می آورد رایگان پزشکی از راه دور بازدیدکننده داشته است به خریداران در خیابان ماریا جامعه در میان همه گیر

اندرو Wigdor ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 8:00 صبح به وقت شرق آمریکا Jul 23, 2020در میان موجی coronavirus موارد

توسط ABTINNEWS در 2 مرداد 1399

در میان موجی coronavirus موارد در فلوریدا خریداران خانه جدید در یک Ave Maria جامعه را دریافت خواهد کرد غیر معمول ملایمت: مجازی مراقبت فوری بازدیدکننده داشته است.

CC خانه های شیروانی مرجان مبتنی بر خانه ساختمان شرکت آغاز شده "برای اولین بار از نوع خود" ارائه در دسامبر 2019 در Canarias توسعه یک جامعه بیش از 300 خانه در میامی. CC و سپس تصمیم به گسترش ملایمت آغاز شده و ارائه آن به خریداران خانه های جدید در خود Ave Maria, جامعه, Maple Ridge, در مورد 30 روز پیش.

سازنده خانه است که شاهد فروش بالا شماره در هفته های اخیر با همکاری سازمان بهداشت و درمان بهداشت باپتیست جنوب فلوریدا برای تامین دیجیتال TytoCare بهداشتی کیت برای تمام خریداران.

بیشتر: بررسی نشان می دهد نشانه هایی از بهبود در جنوب غربی فلوریدا اقتصاد

این دیجیتال کیت شامل نامحدود مجازی مراقبت فوری بازدیدکننده داشته است به عنوان به خوبی به عنوان یک شخصی دکتر دستگاه با یک صفحه نمایش لمسی HD دوربین میکروفون و آداپتورهای آنان به ثبت اطلاعات در گوش و چشم و گلو و قلب و ریه ها.

مجازی بازدیدکننده داشته است که در دسترس هستند به صورت غیر زندگی تهدید بیماری و صدمات خریداران ارائه 24/7 دسترسی رایگان به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای یک سال.

"در خانه ما طرح های ما در حال تلاش برای انجام کارهای مختلف هستند که از جمله تکنولوژی" جیم Carr بنیانگذار و مدیر CC خانه گفت: ناپل اخبار روزانه.

بیشتر: ذغال سنگ در کمیسیون تصویب دستور ماسک برای جلوگیری از گسترش coronavirus

Carr گفت که در حالی که این شرکت شروع به ارائه ملایمت قبل از همه گیر آن را تبدیل به یک دارایی بزرگ به تازگی از آنجا که بسیاری از در حال حاضر احساس می کنید راحت تر ماندن در خانه.

"شما اضافه کردن این بیماری همه گیر در جایی که آخرین چیزی که مردم می خواهند این است که در یک بیمارستان مراقبت های فوری و یا دکتر-نوع تنظیم," او گفت:. "این یک پیروزی وجود دارد. بدیهی است که مردم بیشتر نگران سلامت در طول بیماری همه گیر."

اما او گفت که همه گیر باشد یا تکنولوژی چیزی است که آنها امید به گسترش به دیگر CC خانه به زودی با توجه به این راحتی آن را فراهم می کند و به خریداران.

"ما یک مصرف کننده محور جامعه" او گفت:. "ما می خواهیم راحتی و در مراقبت های پزشکی شما در حال دیدن همان چیزی که. این فن آوری به پزشک در طرف دیگر توانایی انجام هر روال اداری را بررسی می کند."

"این همان دلیل شما با استفاده از Instacart; آن را عامل راحتی," او اضافه شده است.

در حالی که CC تنها سازنده Carr آگاه است که ارائه این ملایمت به خریداران او گفت که او نمی تواند شوکه برای دیدن بیشتر شرکت پریدن در هیئت مدیره در آینده نزدیک.

پزشکی متخصص می گوید همه گیر 'مشتعل تقاضا برای مجازی قرار ملاقات

Alejandro Perez-Trepichio این افسر ارشد پزشکی از هزاره پزشک و ورودی معاون رئیس جمهور از ذغال سنگ شهرستان جامعه پزشکی گفت که هزاره در حال حاضر انجام حدود 1000 مجازی بازدیدکننده داشته است در هر روز و انجام داده است در مورد 88,000 از مارس.

قبل از همه گیر او گفت: این گروه شاهد حدود 20 تا 30 در هر روز.

"COVID-19 ساخته شده است آن را بیشتر احتمال دارد برای مردم به شرکت در (بازدید مجازی)," او گفت:. "COVID-19 مشتعل این و آن را در سرعت بالا است."

او گفت: این نوع سفر است که به نفع هر دو در خطر جمعیت که نمی خواهد در معرض عموم و مردم با برنامه گیج کننده است که نمی خواهد که به اتلاف وقت نشستن در اتاق انتظار.

"وجود دارد هیچ سوال وجود دارد که ارزش (در ارائه مجازی بازديد)," او گفت:.

او همچنین اظهار داشت که قبل از همه گیر پزشکان تا به حال برخی از مشکل در گرفتن افراد در هیئت مدیره با مجازی بازدیدکننده داشته است. اکنون که سد شکسته شده و Perez-Trepichio انتظار دارد تقاضا برای افزایش نگه دارید.

"این باور نکردنی, استفاده," او گفت:. "من از دیدن این افزایش در آینده بدون شک."

رسیدن به اندرو Wigdor در awigdor@gannett.com و در توییتر @andrew_wigdortinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب