چگونه بسیاری از ذغال سنگ, لی مرگ و میر توسط coronavirus? بستگی دارد که شما بخواهید: بازرسان پزشکی یا دولت

رایان میلز ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 3:05 PM EDT مه 1 سال 2020حداقل 62 ذغال سنگ و لی ساکنان شهرستان فوت در ما

توسط ABTINNEWS در 13 اردیبهشت 1399

حداقل 62 ذغال سنگ و لی ساکنان شهرستان فوت در ماه های مارس و آوریل از عوارض ناشی از رمان coronavirus با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت آمار. اما دولت آمار نمی دهد یک تصویر کامل از تمام افرادی که درگذشت از COVID-19 در جنوب غربی فلوریدا.

این هفته در پاسخ به سوابق درخواست از ناپل اخبار روزانه و اخبار مطبوعات پزشکی بازرسان' دفاتر در ذغال سنگ و لی شهرستانهای منتشر شد لیست COVID-19 مرگ آنها ثبت شده است.

پزشکی بازرسان لیست نیست دقیقا آینه وزارت بهداشت, لیست درجه اول از آنجا که آنها در حال ردیابی و میر کمی متفاوت است.

برای مثال وزارت بهداشت لیست 41 Lee County مرگ و میر و 21 ذغال سنگ شهرستان و میر ناشی از کوروناویروس از طریق آوریل است.

اما منطقه 21 دفتر معاینات پزشکی که در خدمت لی Hendry و Glades, شهرستان, گزارش فقط 29 بسته Lee County موارد در روز چهارشنبه مراتب کمتری از مرگ و میر ناشی از وزارت بهداشت ،

در ضمن منطقه 20 دفتر معاینات پزشکی در ذغال سنگ شهرستان گزارش 23 coronavirus مرگ و میر از طریق آوریل که دو بیش از وزارت بهداشت ، از ذغال سنگ معاینات پزشکی لیست به روز جمعه همچنین شامل یک مرگ است.

در صورتی که شما آن را از دست رفته: COVID-19 اعداد همیشه اضافه کردن

تفاوت این است که وزارت بهداشت لیست بر اساس اقامت دائم از فرد متوفی در حالی که بازرسان پزشکی گزارش تمام مرگ و میر در حوزه های قضایی خود را بدون در نظر گرفتن جایی که فرد در آن زندگی می کند.

الیزابت Nunez, مدیر عملیات منطقه 20 دفتر معاینات پزشکی گفت: در یک ایمیل که ساکن ایالت دیگر می میرد, در, فلوریدا, فلوریدا وزارت بهداشت اطلاع وزارت بهداشت در این دولت که گزارش مرگ است.

این بازرسان پزشکی از سوی دیگر گزارش موارد از افرادی که در حوزه های قضایی خود را حتی اگر آن مردم زندگی نمی کنند در آن حوزه های قضایی است.

"اگر یک حادثه رخ داده در ناپل اما مرحوم شد med-flighted به لی یادبود درگذشت لی لی کانتی (معاینات پزشکی) دارای صلاحیت که مرگ" Nunez گفت.

"ما نمی پرس و جو با خانواده هایی که در آنها اقامت قانونی است" Nunez اضافه شده است.

بنابراین در حالی که بازرسان پزشکی' لیست به احتمال زیاد شامل موارد افرادی که درگذشت coronavirus عوارض که زندگی نمی کنند در ذغال سنگ یا لی شهرستانهای آنها نیز ممکن است از دست رفته مورد ذغال سنگ و لی ساکنان شهرستان که درگذشت coronavirus در یکی دیگر از شهرستان و یا دولت است.

جسیکا Vena یک معاون اداری با منطقه 21 دفتر معاینات پزشکی نیز اشاره کرد که لیست آنها را شامل نمی شود "انتظار" و موارد.

منطقه 21 لیست شامل یک coronavirus مرگ در Hendry شهرستان و هیچ مرگ و میر در Glades شهرستان است. وزارت بهداشت لیست شامل مرگ و میر ناشی از دو Hendry ساکنان و یکی Glades ساکن ،

در فلوریدا محلی بازرسان پزشکی مسئول تعیین علت مرگ از هر کسی که مظنون به داشتن درگذشت از یک "بیماری تشکیل یک تهدید برای بهداشت عمومی" با توجه به اساسنامه فلوریدا.

ذغال سنگ معاینات پزشکی مارتا Coburn ارسال ایمیل به ذغال سنگ تجهیزات پزشکی و خانه های مراسم تشییع جنازه یادآوری آنها که مسئول است برای تکمیل تمام گواهی مرگ برای بیمارانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب