COVID-19 بحران در ساحل گنجینه اما اجازه دهید نگه داشتن آن در چشم انداز | گیل هوشمند

نظرگیل هوشمند Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 12:08 PM EDT May 27, 2020این ایده برای اولین بار بر من dawned و

توسط ABTINNEWS در 8 اردیبهشت 1399

نظر

این ایده برای اولین بار بر من dawned وقتی که من رفتم — به طور کامل پوشانده و یک بطری از ضد عفونی کننده دست در جیب عقب — به Winn-Dixie برای لوازم.

هیچ کاغذ توالت البته; کن در کف دستور مراجعان به کجا ایستاده شش فوت از هم جدا در حالی که انتظار به اتمام است.

اما من متوجه چیز دیگری بیش از حد: مردم و کارکنان در پیراهن قرمز. این همان خدمه من همیشه می خواهم دیده می شود چهره من به رسمیت شناخته شده از چهار سال از خرید در این فروشگاه.

حتی به عنوان COVID-19 rampaged در سراسر جهان از آنها هنوز هم در کار — و آنها را برکت دهد برای آن است. برای ایشان باید یکی از بالاترین موقعیت های خطر در اطراف با صدها یا حتی هزاران نفر از خریداران عبور روزانه.

هنوز هم که ما می دانیم از یک فروشگاه مواد غذایی و کارمند در ساحل گنجینه بیمار کاهش یافته تا به حال از آنجایی که این ویروس بحران آغاز شد.

این بحران نگران کننده آن را به عنوان است فاجعه بار برای این کار در خطر است.

واقعا نسبت به جاهایی مثل نیویورک — از آن شده است فاجعه بار برای گنج ساحل به عنوان یک کل.

بیشتر: COVID-19: اضطراب شهروندان سیل پلیس با تماس | گیل هوشمند

بیشتر: فهرست: کدام سواحل فلوریدا در حال باز کردن در طول همه گیر?

در حال حاضر یک هزار و هشدارهای. همانطور که از نوشتن این وجود داشته است 509 تایید موارد COVID-19 ما در سه منطقه شهرستان و 30 مرگ و میر.

آن را قطعا یک فاجعه برای کسانی که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار دوستان و خانواده خود را.

و البته کسانی که 509 موارد تایید شده بود اما نوک کوه یخ; صدها و حتی شاید هزاران نفر دیگر در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای ممکن است آلوده شده اند در طول چند ماه گذشته.

ما هیچ ایده چقدر گسترده COVID-19 است یا شده است. و است که نیازمند هوشیاری ادامه داد: ادامه احتیاط.

اما در اینجا چیزی است که ما نمی دانیم: این ویروس سوخته نه از طریق جامعه ما راه آن را سوزانده طریق منهتن — و یا حتی شهر من از Lancaster, Pennsylvania.

وجود دارد در یک شهرستان از حدود 550,000 مردم — کوچکتر از 640,000 (تقریبا) که در مارتین سنت لوسی و رودخانه استان ها — وجود داشته است 1,577 مورد تأیید و 145 مرگ و میر ناشی از این نوشتن.

در اینجا Indian River County است که به طور متوسط یک مورد تایید شده در هر روز. در سهشنبه, مارس 17 — روز قبل از من در زمان یک هفته خارج شده است چهار COVID-19 مرگ و میر در شهرستان مارتین. امروز 10 روز بعد وجود داشته است پنج.

هیچ یک از این معنی COVID-19 نیست یک تهدید است.

اما آن را یک تهدید است ما نیاز به نگه داشتن در چشم انداز به عنوان ما صحبت در نظر گرفتن گام های کودک در جهت عادی.

در روز سه شنبه سواحل در رودخانه هند County دوباره باز برای "ضروری" فعالیت های در حال اجرا, پیاده روی, شنا, گشت و گذار, paddleboarding و قایقرانی. اما شما نمی توانید فقط نشستن در ساحل; آفتاب همچنان ممنوع به عنوان پیکنیک پتو و کولر.

سنت لوسی مقامات شهرستان در حال فکر کردن در مورد بازگشایی سواحل است. اما در شهرستان مارتین مقامات نگران بالقوه هجوم مردم از پالم بیچ شهرستان و دیگر نقاط جنوبی که در آن وجود داشته است به مراتب بیشتر COVID-19 عفونت و مرگ و میر.

مارتین سواحل در حال حاضر بسته باقی خواهد ماند. به عنوان یک Martin شهرستان ساکن که ناامید من شخصا.

اما آن را عاقلانه سیاست های عمومی بر اساس عوامل منحصر به فرد به جامعه است.

One-size-fits-all فکر کردن لازم نیست.

در عین حال وقتی به شما می گویند (یا نوشتن) چیزهایی که شما می توانید برخی از جالب بازخورد. جذاب پویا توسعه داده است که با مردم به ظاهر تقسیم به دو اردوگاه:

کسانی که قفل ما را به طور کامل در سراسر هیئت مدیره; ترس اردوگاه.

و کسانی که فکر می کنم COVID-19 کمی بیشتر از آنفولانزا "خبر جعلی"; بی پروا اردوگاه.

در رسانه های اجتماعی این افراط به نظر می رسد برای تسلط بر بحث است. من رشد کرده ام به خصوص خسته از sanctimonious "من فقط دفاع از خانه مجازی بازداشت برای سه ماه آینده از آنجا که من در مورد مراقبت از بشریت بسیار" خط.

آن استراحت بدهید.

پس از آن وجود دارد معترضان بسته بندی شده نزدیک به هم یک ماسک صورت در چشم, فریاد, تف, پرواز. آره که خوب فکر کردن روش. موفق باشید — و دور ماندن از خانواده من است.

اما سیاست عمومی نباید بر اساس ترس و یا بی مبالاتی. مقامات دولتی باید به اذعان خطر افتاد اما نه به آن.

که یک خط خوب اگر تا کنون وجود داشت.

بنابراین شاید سواحل می تواند دوباره باز کرد اما اگر کثیری از مردم نشان می دهد و ایجاد شرایط نا امن, آنها را مجبور به تعطیل کردن دوباره.

پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis' "دوباره باز فلوریدا نیروی کار" ارائه این گزارش شاید ما را ببینید "غیر ضروری" کسب و کار پرت باز کردن درهای خود را — اما مطمئنا آنها نیاز به محدود کردن تعدادی از مشتریان در داخل.

و هر چه را اقناع واقعا شما باید با پوشیدن یک ماسک صورت ،

می تواند ما را در انجام این کار ؟ ما روی گنج ساحل شده اند نسبتا خوش شانس; ترسناک به عنوان این تمام شده است قیامت شده بر آستان ما.

اما که می تواند تغییر کند. بنابراین ما نیاز به حرکت به تدریج و کمرویی امید آن را نمی کند.

گیل هوشمند است TCPalm مقاله نویس و عضو هیئت تحریریه. خود ستون منعکس کننده نظر خود را; اگر شما مانند آنچه شما به عنوان خوانده شده لطفا به اشتراک TCPalm. گیل را می توان در رسید gil.smart@tcpalm.com با تلفن در (772) 223-4741 و یا از طریق توییتر در @TCPalmGilSmart.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن