چگونه خواهد خلیج فارس را منطقه مرده این تابستان ؟ دانشمندان بحران داده ها را پیش بینی

امی بنت ویلیامز فورت مایرز اخبار-مطبوعاتمنتشر شده 4:36 PM EDT Jun 4, 2020برای آب ناظران وجود دارد برخی از اخبا

توسط ABTINNEWS در 16 خرداد 1399

برای آب ناظران وجود دارد برخی از اخبار خوب در داخل خبر بد: خلیج مکزیک dead zone خواهد شد در این سال, اما به احتمال زیاد نمی خواهد استراحت هر پرونده فدرال دانشمندان پیش بینی کند.

هر تابستان به آبهای گرم و بهار باران خیط و پیت کردن مواد مغذی از می سی سی پی آبخيز کم اکسیژن منطقه می شود زیر آب شهر ارواح به عنوان موجودات دریایی است که می تواند ترک انجام, در حالی که کسانی که نمی توانند بیمار و می میرند.

به عنوان آنها قبل از طوفان فصل محققان پیش بینی ها در مورد چه چیز بد خواهد شد. در این سال ملی اقیانوس شناسی و جوی اداره پیش بینی آن را رشد به حدود 6,700 مایل مربع – بزرگتر از کانکتیکات اما کوچکتر از نیوجرسی.

جزئیات: FGCU دانشجویی محققان به دریا به بررسی قرمز جزر و مد-ویران منطقه آنها در بر داشت در سال گذشته

به میانگین دراز مدت برای این منطقه که محدوده بین 10 و 60 کیلومتری سواحل لوئیزیانا است 5,387 مایل مربع; 2017 شاهد رکورد: 8,776 مایل مربع است. منطقه مرده و اثرات آن اغلب کشش غرب نسبت به تگزاس و گاهی اوقات به سمت شرق می سی سی پی و آلاباما.

به آمده تا با برآورد NOAA دانشمندان با استفاده از U. s. Geological Survey جریان رودخانه و مواد مغذی داده است. در این سال به بالا در بهار بارندگی رودخانه ترشحات و مواد مغذی بارهای باید برای بالا متوسط هيپوکسيک منطقه یک منطقه کم و یا بدون اکسیژن است.

جزئیات: کود موجب سراسر جنوب غربی فلوریدا امید برای جلوگیری از آلودگی مواد مغذی توقف شکوفه جلبک

فعالیت های انسانی عمدتا مسئول آژانس محققان می گویند با همکاران اصلی بودن کشاورزی و شهری رواناب. هنگامی که مواد مغذی اضافی انجام شده توسط بهار سیل رسیدن به خلیج فارس آنها اساسا بارور آب آن می گوید مایک پارسونز یک FGCU استاد زیست شناسی دریایی.

منطقه ای که اثرات خلیج فارس شامل 40 درصد از قاره آمریکا "ما در حال صحبت کردن در بیش از 20 متحده و بخش هایی از کانادا که تخلیه به رودخانه می سی سی پی" پارسونز گفت. و زمانی که بارندگی سنگین است آن را به عنوان شده است در این سال "این واقعا یک مسئله بزرگ است. زمانی جریان رودخانه شروع به کاهش می دهد, شما در حال حاضر بسیاری از زیست توده در سیستم" گفت و توضیح داد که به عنوان جلبک میکروسکوپی به نام فیتوپلانکتون می میرد اقامت در کف دریا "زئوپلانکتون (موجودات میکروسکوپی) و ماهی کوچک خوردن فیتوپلانکتون و مواد زائد خود را ضربه زدن به کف دریا, بنابراین در حال حاضر شما باید تمام این مواد آلی در کف دریا."

جزئیات: کشورهای گروه چالش فدرال بیش از کاهش تالاب حفاظت

اگر آب آرام باقی می ماند به عنوان آن را گرم باکتری ها شروع به شکستن که ماده آلی. بدون مخلوط کردن به پر کردن اکسیژن "اکسیژن به پایان می رسد تا در حال تخلیه در آبهای پایین."

نه تنها dead zone صدمه زندگی دریایی گفت: Nicole LeBoeuf اقدام مدیر NOAA National Ocean Service, آن را نیز مضرات تجاری و تفریحی شیلات و جوامع آنها پشتیبانی می کند. "سالانه dead zone باعث می شود مناطق زیادی در دسترس نیست برای گونه هایی که بر روی آنها بستگی دارد برای بقای خود و مکان ادامه فشار بر این منطقه زندگی می کنند و منابع ساحلی اقتصاد."

دفعات بازدید: این منطقه در دیگر بد جلبک فصل ؟ دانشمندان نظارت شکوفه درجه حرارت خشکسالی

در ماه مه USGS داده ها نشان داد ترشحات در می سی سی پی و Atchafalaya رودخانه حدود 30 درصد بالاتر از میانگین دراز مدت بین 1980 و 2019 با توجه به NOAA. که بزرگتر از متوسط دبی رودخانه انجام 136,000 تن نیترات و 21,400 تن فسفر به خلیج مکزیک در ماه مه به تنهایی. این نیترات زیاد شد حدود 2 درصد بالاتر از میانگین دراز مدت و فسفر زیاد شد حدود 25 درصد بالاتر از میانگین دراز مدت.

پارسونز تساوی تشابه بین می سی سی پی/خلیج فارس ارتباط و Caloosahatchee/دریاچه اوکیچوبی ،

چگونه است ؟ "در شرایط بیش از حد نیتروژن بیش از حد فسفر در," او گفت:. یک تفاوت: "(خلیج فارس دانشمندان) شناخته شده اند در این مورد برای 20 یا 30 سال, به طوری که آنها تقریبا 20 یا 30 سال جلوتر از ما در فکر ... اوایل oceanographers و محیط زیست شد و برقراری ارتباط با کشاورزان و صنعت کشاورزی در برخی از چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای کاهش مواد مغذی وارد شدن به رودخانه همان مکالمات ما در تلاش هستیم به ما بهبود کیفیت آب – چگونه می توانیم نگه داشتن مواد مغذی از دریاچه O?"

برای نظارت بر شرایط و پیش بینی خود را از USGS در عمل بیش از 3000 زمان واقعی جریان سنج 50 زمان واقعی نيترات سنسور و 35 دراز مدت و نظارت بر سایت ها برای اندازه گیری مواد مغذی در رودخانه ها طول می سی سی پی-Atchafalaya آبخيز. دانشمندان با استفاده از این اطلاعات برای ردیابی تغییرات دراز مدت در مواد مغذی ورودی به خلیج فارس و کمک به ساخت مدل از مواد مغذی منابع و نقاط مهم در حوزه آبخيز.

"اطلاعات در مورد که در آن این منابع کمک مواد مغذی در سراسر حوضه می تواند کمک راهنمای رویکردهای مدیریت در خلیج فارس" گفت: همین Cline, دانشیار مدیر USGS منابع آب ماموریت منطقه است.

پیش بینی فرض معمولی ساحلی, شرایط آب و هوا. اگر غیر معمول آب و هوا اتفاق می افتد مانند طوفان یا طوفان گرمسیری و سپس همه شرط هستند ،

برای تایید dead zone توسعه یافته اندازه یک NOAA-پشتیبانی از نظارت و بررسی است که برای برنامه ریزی بعد از این تابستان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن