مارکو جزیره افسر پلیس ارائه شده نادرست در گزارش پلیس مواد مخدر پس از دستگیری

Devan پاتل ناپل اخبار روزانهمنتشر شده 9:34 AM EDT Jul 24, 2020یک جزیره مارکو افسر پلیس ارائه گزارش نادرست زیر

توسط ABTINNEWS در 3 مرداد 1399

یک جزیره مارکو افسر پلیس ارائه گزارش نادرست زیر مواد مخدر بازداشت در اوایل این ماه باعث دادستانی به پرونده اتهامات عنوان شده علیه.

مورد یادداشت از دادستانی به دست آمده از طریق یک درخواست سوابق نشان می دهد دادستان تصمیم به پرونده اتهامات در ماری جوانا بازداشت ساخته شده توسط Juan Monsalve در اوایل این ماه پس از پیدا کردن او انجام یک آزمون میدانی به او نوشت: در این گزارش بازداشت. Monsalve ادعا تست میدان آمد مثبت است.

"در آن آمده است به ما توجه است که ماری جوانا نمی شد در واقع زمینه آزمایش" دستیار دادستان جیمز استوارت نوشت: در مورد یادداشت ها. "همچنین هیچ بحثی در مورد اینکه آیا یا نه این ماده می تواند در غیر این صورت قانونی شاهدانه."

در حالی که این گروه نمی تواند تایید رسیدگی به Monsalve این شهرستان را انکار کند وجود یک در پاسخ به درخواست سوابق از ناپل اخبار روزانه.

Monsalve بازداشت یک مرد در روز 9 ژوئیه پس از آغاز توقف ترافیک برای سرعت در نزدیکی بیسید دادگاه و ذغال سنگ بلوار با توجه به گزارش پلیس.

Monsalve نوشت که به نظر می رسد عصبی هنگامی که او با نزدیک شدن به خودرو و بوی ماری جوانا که از داخل ماشین.

در حالی که Monsalve شد و برقراری ارتباط با اعزام Sgt. هکتور دیاز در صحنه وارد شدند و پرسید: این مرد اگر وجود دارد هر چیزی غیر قانونی در ماشین باعث او را به دست بیش از یک کیسه که شامل سه کندی با برگ سبز مواد.

در گزارش خود Monsalve نوشت که "برگ سبز ماده زمینه آزمایش با استفاده از یک آژانس صادر ماری جوانا کیت تست. برگ سبز و ماده ظ [sic] آزمایش مثبت برای THC."

که معلوم نیست به طور دقیق و مرد منتشر شد از ناپل زندان مرکز روز بعد سوابق نشان می دهد.

صحبت کردن به طور کلی در مورد بخش زمینه تست کیت رئیس پلیس تریسی frazzano می گفت نه هر افسر آنها را حمل و آزمون ها در گروه را در اختیار دارد قادر به افتراق بین ماری جوانا و کنف.

"نه همه آنها لازم نیست که آن را در وسایل نقلیه وجود دارد اما آنها می توانید دسترسی به آن" frazzano می گفت.

دادستان از ماری جوانا موارد در دولت شد از روی حیله و تزویر در سال گذشته زمانی که دولت کنف قانون را به اثر.

قانون جدید ساخته شده Cannabidiol (CBD) و دیگر مشتقات شاهدانه با کمتر از 0.3 درصد تتراهیدروکانابینول (THC) دیگر یک ماده کنترل. تغییر در قانون پیچیده مسائل زیرا بسیاری از زمینه آزمون و مواد مخدر تشخیص K9s ناتوان از تشخیص بین محصولات در زمان ارائه خود را آموزش و تجربه بی فایده در ماری جوانا تشخیص است.

Frazzano می گفت: اگر یک افسر نیست باید یک زمینه کیت تست در دست آنها هنوز هم قرار دادن نتایج در گزارش اولیه.

این گزارش نادرست است اولین بار Monsalve تا به حال مسائل در این بخش است.

سال گذشته او و همکار افسر الان ریس بود از هم جدا پس از گسترش ضد, گی, شایعات منجر به یک تقابل با یک سوم افسر با توجه به داخلی پلیس یادداشت.

این یادداشت اظهار داشت Monsalve تماس Sgt. Kyle Kreis پس از دریافت پیام های متنی از آن Sgt. برایان Granneman که در مواجهه با او در مورد اتهام احساسات.

انکار او گفت: کسانی که همه چیز Monsalve مقصر حادثه در ریس که قبلا او را متهم کرد از پخش شایعات.

Kreis نیز مستند شده است که ریس و Monsalve ابراز تنفر برای یک دیگر و نمی خواهد کمک به یک دیگر مگر اینکه یک افسر با موضوع ایمنی در دست بود قبل از درخواست آنها قرار داده می شود جداگانه در شیفت.

"این توصیه من است که افسر ریس و افسر Monsalve بود از یکدیگر جدا برای جلوگیری از هر گونه حوادث است که می تواند در نتیجه بیشتر کلامی و مجادلات بین هر دو طرف فیزیکی مجادلات بین هر دو طرف و/یا افسر ایمنی مسئله با توجه به ارتباط آنها با یکدیگر" Kreis نوشت.

اتصال با خبرنگار Devan پاتل: @DevanJPatel (توییتر) و یا devan.patel@naplesnews.comtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن