تفنگ در بر داشت مربوط به مواد مخدر حکم جستجو; دو بازداشت Indian River County

خواهد Greenlee Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 4:38 PM EDT Jun 12, 2020INDIAN RIVER COUNTY — دو نفر دستگیر شد

توسط ABTINNEWS در 24 خرداد 1399

INDIAN RIVER COUNTY — دو نفر دستگیر شده بودند در این هفته پس از هند رودخانه شهرستان کلانتر محققان اعدام مربوط به مواد مخدر حکم جستجو در 14 خیابان با توجه به دستگیری و پرونده های دادگاه.

ویلیام واتسون, 40, حال حکم هشت نفر به اتهام جنایت از جمله فروش کوکائین فروش هروئین و فروش بوپرنورفين یک مخدر است که می تواند در درمان درد و اعتياد به مواد مخدر ضد درد..

واتسون به عنوان داشتن 16 در محکومیت جنایت دستگیر شد شنبه بعد از محققان خود را جستجو آدرس ذکر شده در 1200 بلوک 14 خیابان.

آنها گزارش شده پیدا کردن یک لود .380 کالیبر تفنگ مهمات و یک ترازوی دیجیتال با کوکائین باقی مانده است.

بیشتر: مرد زندانی پس از تیراندازی سرقت در Indian River County

همچنین در محل اقامت بود زو Bicher, 23. در حالی که در جستجوی یک اتاق خواب محققان یک کیف پول با Bicher است گواهینامه رانندگی و دو کیسه با کوکائین باقی مانده است.

با توجه به سوابق به دست آمده از جمعه محققان گفت: محرمانه خبرچینان در سه نوبت در ماه مه و ژوئن خرید مواد مخدر از جمله کراک کوکائین و هروئین از واتسون.

بیشتر: Carjacking قربانی: "من در واقع من دیدم مرگ است. من گفتم که اگر مرگ من در حال حاضر؟'

واتسون بود زندانی در یک میزبان از اتهامات از جمله در اختیار داشتن اسلحه گرم توسط یک محکوم جانی در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات در اختیار داشتن هروئین دو فقره هر فروش و ساخت و تحویل کوکائین در 1000 فوت از یک مدرسه و در اختیار داشتن کوکائین است.

Bicher دستگیر شد و در اختیار داشتن مواد مخدر متعلقات شارژ.

خواهد Greenlee است اخبار خبرنگار TCPalm. او همچنین پوشش عجیب و غریب, وحشی و عجیب و غریب انجام جنایات در "خاموش ضرب و شتم." دنبال خواهد شد و در توییتر @OffTheBeatTweet و یا رسیدن به او از طریق تلفن در 772-692-8936. E-mail او را در will.greenlee@tcpalm.com

اگر شما یک مشترک با تشکر از شما. اگر نه تبدیل شدن به یک مشترک برای دریافت آخرین اخبار و عجیب و غریب جرم پوشش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن