530 جرم سازمان دیده بان: اندرسون مرد دستگیر و پس از توفنده به اتومبیل خود را در حال اجرا از مقامات نمایندگان می گویند که

دیوید Benda ردینگ رکورد افکنانتشار: 10:31 AM EDT Jul 2, 2020یک اندرسون مرد led مقامات در سرعت بالا پیگیری قبل

توسط ABTINNEWS در 12 تیر 1399

یک اندرسون مرد led مقامات در سرعت بالا پیگیری قبل از توفنده سدان او رانندگی به یک خندق در دره جاده Shasta County Sheriff شدهاند.

تراویس جان برد, 34 دستگیر شد در اوایل صبح روز پنجشنبه پس از Shasta County Sheriff نمایندگان او را در بر داشت یک فاصله کوتاه از اجسام پنهان شده در یک پچ از بوته توت محققان گفت.

این اولین بار نیست زمان برد تلاش برای پیشی جستن اجرای قانون است.

برد در زندان برای تلاش برای فرار از پلیس در حالی که رانندگی بی پروا و منتشر شد در ماه ژانویه یک کلانتر, انتشار اخبار گفت. او در پست انتشار جامعه نظارت.

این آخرین قسمت آغاز شده و حدود 3 صبح روز شنبه هنگامی که یک کلانتر معاون مشاهده فورد موستانگ رانندگی شمالی در بزرگراه 273 جنوب دره جاده ها است. راننده متعهد چندین وسیله نقلیه نقض که باعث معاون باور راننده ممکن است تحت تاثیر محققان گفت.

معاون اقدام به توقف موستانگ اما راننده بعد از شناسایی به عنوان برد, شتاب شمالی و تبدیل بر روی دره جاده ها است. برد شروع به رانندگی در می دوزند در بی پروا سرعت به طوری که معاون متوقف تعقیب او را به دلیل خطر آن مطرح شده به محققان گفت.

پس از تعقیب کلانتر معاون رانندگی جنوب در دره جاده که در آن او خال خال موستانگ در یک خندق در نزدیکی Triple S درایو.

برد دستگیر شد و مدت کوتاهی بعد از ظن جنایت فرار یک افسر صلح در یک وسیله نقلیه و تخطی از او مشروط. او همچنین به اتهام رانندگی تحت تاثیر مواد تحت کنترل و ترک صحنه ترافیک برخورد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن