Martin County school کارکنان و بازدید کنندگان به پوشیدن ماسک در حالی که در محوطه دانشگاه آغاز و تا روز دوشنبه

Sommer Brugal Treasure Coast, روزنامهمنتشر شده 1:11 PM EDT 28 ژوئن 2020مارتین کانتی — School district کارکنان

توسط ABTINNEWS در 8 تیر 1399

مارتین کانتی — School district کارکنان و بازدید کنندگان را ملزم به پوشیدن ماسک در حالی که در منطقه ملک و اجتماعی فاصله ممکن است مقامات یکشنبه اعلام کرد.

هیچ حکم یا تصمیم گیری شده است در مورد کودکان.

دستور به اثر می رود دوشنبه, زمانی که بسیاری از کارکنان منطقه در حال انتظار برای انتقال به سایت بعد از کار از خانه به دلیل coronavirus منطقه سخنگوی جنیفر DeShazo گفت.

"اگر (کارکنان) در حال رفتن به کار در مدرسه سایت و یا دفتر منطقه, سایت, ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر کس است که با تمرین و زیر بهداشت و دستورالعمل های ایمنی" او گفت:.

بیشتر: مارتین مدارس شهرستان' فوتبال صلیب کشور تیم برای شروع مطبوع شیوه های

این حرکت به عنوان مقامات منطقه و هیئت مدیره مدرسه در نظر بگیرید که چگونه به استقبال دانش آموزان و معلمان در پاییز.

مدارس بسته شده اند و از ماه مارس به دلیل همه گیر و مقامات هنوز به تصمیم گیری اگر آموزش مجازی ادامه خواهد داد و یا اگر آن را امن برای برگزاری کلاس های حضوری. نیاز تاثیری در این منطقه بازگشایی طرح است.

این منطقه حرکت می کند همچنین تساوی مقابل به شهرستان کمیسیون تصمیم روز جمعه زمانی که آنها گذشت تا فرصتی برای نیاز به ماسک پوشیده می شود ،

بیشتر: Martin County, مدرسه, مدیره اجازه می دهد تا Boys & Girls Clubs به میزبان برنامه های تابستانی استوارت در مدرسه

در اوایل این ماه در کمیسیون تصویب یک دستور نیاز به کسب و کار و غذا-سرویس کارگران به پوشیدن ماسک در حالی که در کار و برای افراد در به پوشیدن ماسک زمانی که هیچ اجتماعی فاصله ممکن است هر چند اندازه گیری حذف شدند, مدرسه, کارکنان منطقه.

به اطمینان حاصل شود هر کس به شرح زیر مورد نیاز منطقه را فراهم خواهد کرد یک ماسک برای افرادی که نیاز به یک DeShazo گفت.

Sommer Brugal است TCPalm آموزش و پرورش خبرنگار هندی در رودخانه سنت لوسی و مارتین شهرستانهای استان است. شما می توانید نگه دارید تا با Sommer در توییتر @smbrugal و به او تماس بگیرید در 772-221-4231.

برای اقامت تا تاریخ با TCPalm شکستن پوشش اخبار و محتوای منحصر به فرد می باشد که برای اشتراک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن