رژیم صهیونیستی. DeSantis: 'تست آنتی بادی است در اینجا در نهایت' به زودی, موجود در دولت درایو-از طریق آزمون سایت

تیم Fannning ساراسوتا هرالد تریبونمنتشر شده 6:22 PM EDT مه 5 سال 2020ساراسوتا کانتی — رژیم صهیونیستی. ران DeSa

توسط ABTINNEWS در 17 اردیبهشت 1399

ساراسوتا کانتی — رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که تست آنتی بادی به زودی در دسترس خواهد بود در دولت درایو از طریق تست سایت ها و بیمارستان ها برای پیدا کردن اگر مردم به حال COVID-19 اما آن را نمی دانند.

"تست آنتی بادی است در اینجا در نهایت" DeSantis گفت: در یک کنفرانس خبری در ساراسوتا کانتی.

این آزمایش در دسترس خواهد بود در درایو از طریق COVID-19 تست سایت های پراکنده در سراسر دولت است. آنتی بادی آزمایش نیز به بیمارستان که در آن وجود دارد نیاز به یاد بگیرند که اگر مراقبت های بهداشتی کارگران را توسعه داده اند یک مقاومت به COVID-19, DeSantis گفت.

آنتی بادی آزمون شناسایی نشانه ها در خون است که یک فرد در معرض شده است به کوروناویروس. این است که به عنوان مهم پس از مطالعات که بسیاری از حامل ویروس نشان می دهد هیچ نشانه در همه.

غذا و دارو گفت: در این ماه است که "سوال از زمانی که ما می تواند بازگشت به کار و از سرگیری فعالیت های عادی ما یکی از مهم ترین مسائل پیش ملت ما. آنتی بادی آزمایش – شناخته شده به عنوان serologolical آزمون – ممکن است بالقوه برای ایفای نقش در این مجموعه محاسبه است."

کامل نیست اما کارشناسان اذعان دارند. آنتی بادی را می توانید یک هفته تا 14 روز به توسعه و سطوح متفاوت است بنابراین عدم وجود آنتی بادی در یک آزمون لزوما به این معنی نیست که کسی نبود در معرض ویروس.

معلوم نیست اگر افرادی که تا به حال coronavirus سیستم ایمنی هستند, با توجه به مراکز کنترل بیماری.

"اکثریت قریب به اتفاق (COVID-19) موارد هم به نظر می رسد بدون علامت یا علائم به نظر می رسد به طوری جزئی شما لزوما نمی فکر می کنم به توجه پزشکی," DeSantis گفت.

این برنامه شروع می شود با آنتی بادی 200,000 آزمون. جزئیات بیشتر بعدا منتشر خواهد شد این هفته.

فلوریدا وزارت بهداشت گزارش یکی دیگر از 542 موارد coronavirus سهشنبه آوردن این دولت در مجموع به 37,439 به تاریخ. یکی دیگر از 72 نفر در فلوریدا از بیماری آوردن تلفات به 1,471. گاو دریایی شهرستان تا به حال 684 مورد و دو مورد مرگ و میر در مجموع 61. ساراسوتا کانتی تا به حال 395 موارد و 48 مرگ و میر.

DeSantis همچنین اعلام کرد که تمام درایو از طریق تست سایت های شیب دار تا توانایی تست 750 نفر در روز. بازار در دانشگاه مرکز شهر در ساراسوتا کانتی سایت DeSantis' کنفرانس مطبوعاتی باز شده در روز یکشنبه و انجام بیش از 900 آزمون در دو روز.

فرماندار بوده است و شعار دولت را افزایش تست توانایی و گفت که روز دوشنبه 23,884 تست های انجام شده مشخص شده که یکی از بزرگترین روز در مجموع از آنجا که دولت شروع به نبرد خود را با COVID-19.علاوه بر این با 589 مورد جدید گزارش روز دوشنبه که مشخص 2.6 درصد مثبت نرخ افت شدید از روزهای اخیر معلق در هوا در حدود 5 درصد است.

اما با دولت به طور متوسط کمتر از 15000 تست روزانه در دو هفته گذشته فلوریدا است که هنوز به خوبی از آنچه اپیدیولوژی می گویند باید دولت هدف است. توصیه می شود آزمایش از 150 نفر روزانه برای هر 100,000 ساکنان بدان معنی است که در مورد 31,800 فلوریدا باید تست گرفتن هر روز بهتر حاوی ویروس است.DeSantis یک شاگرد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از بهبود نتایج تست به عنوان یک سلاح در برابر رسانه ها."من تعجب می کنم که آیا مردم می گویند به عنوان فلوریدا وارد فاز یک (بازگشایی) درصد مثبت آزمون شیرجه رفتن به رکورد پایین. من فکر نمی کنم آنها می نویسم که تیتر چرا که آن را به تولید این نوع از کلیک" DeSantis گفت که فلوریدا را مرحله به مرحله در بازگشایی در حال انجام است "عاقلانه."

قوانین برای خانه های پرستاری

DeSantis نیز مشخص شده جدید حکومت اضطراری که ساکنان نمی تواند مرخص شد از بیمارستان به خانه سالمندان بدون اینکه اول تست شده و نشان دادن یک نتیجه منفی.

کشورهای دیگر اجازه داده اند افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19 به بستری در خانه سالمندان چیزی DeSantis گفت "بوده است نه یک استاندارد خوب از عمل است."

فلوریدا بیمارستان نفرستادیم بیماران مبتلا به بازگشت به خانه های سالمندان که در آمد با کروناویروس مگر اینکه آنها دو آزمایش منفی DeSantis گفت.

قانون جدید گسترش یک سیاست برای بیمارانی که نمی رسند در بیمارستان با کروناویروس; که فرد نیاز به یک تست منفی به مرخص شدن به یک مرکز مراقبت طولانی مدت.

ارسال یک فرد بدون علامت بازگشت به خانه سالمندان بیش از حد خطرناک است DeSantis گفت. دلیلش این است که فرد می تواند COVID-19 و نه آن را می دانم.

افراد مسن به خصوص با دیگر مسائل پزشکی و آسیب پذیر هستند.

مردم 85 و اختصاص 5 درصد از دولت را مستند مثبت coronavirus موارد و 30 درصد از مرگ و میر DeSantis گفت. مردم در سنین 75 تا 84 شد 8 درصد مثبت نتایج آزمون و 30 درصد دیگر از تلفات.

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان باید سه مراقبت از سالمند در جوامع هستند که در میان بالا 10 در فلوریدا برای اکثر COVID-19 مرگ و میر در امکانات است.

"تسهیلات مراقبت دراز مدت نمی توانید در سریعترین, سرعت, اما ما سپاسگزار که همه چیز در حال ramping تا گفت:" گاو دریایی شهرستان رئیس Besty Benac که با حضور در کنفرانس مطبوعاتی.

روز چهارشنبه وزارت امور خارجه اعلام خواهد کرد که رول همراه با آزمایشگاه ارائه می دهد که coronavirus تست با نتایج در 45 دقیقه. آن را سفر دولت و تواند مورد استفاده قرار گیرد در دراز مدت مراقبت از امکانات.

طوفان

این بیماری همه گیر است و همچنین انتظار می رود به مخلوط به آغاز فصل طوفان در تاریخ 1 ژوئن. که می تواند مسائل پیچیده.

COVID-19 احتمالا می تواند تغییرات را به congregant پناه و تخلیه طرح گفت: Jared Moskowitz مدیر فلوریدا بخش مدیریت اضطراری.

DeSantis گفت: "شماره 1 محل (از COVID انتقال) شده است در داخل خانه و میان اعضای خانواده است. هنگامی که به دنبال در پناه برای طوفان ما نیاز به نگه داشتن آن در ذهن."

ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره خبرنگار جان کندی کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب